reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow znásilnění nebo BDSM zážitek ?
znásilnění nebo BDSM zážitek ? Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 24
SlabéVynikající 
Napsal Trainer   
Neděle, 05. duben 2009

… neděle 10 hod. dopoledne. Stojím na nádraží a čekám na vlak do nedaleké stanice.Vlak dorazil mimořádně včas. Natupuji do něho a jako obvykle si sedám do posledního vagónu. Přichází Vlakvedoucí a standartně kontroluje jízdenky. Dojde ke mně a chce po mě jízdenku. Dávám mu jí a ani se na něho nekouknu. Povídá mi. Vy tady nejezdíte čato. Že jsem Vás zde ještě neviděl. ..

A tak jsme se dali do řeči. Jelikož konverzace byla příjemná. Domluvili jsme se na večerní kávě. Káva byla také příjemná a protože jsem velmi zvědavá a nebojím se extrémů, domluvili jsme se že se ještě sejdeme na jedné kávě. Jeho požadavek byl u něj doma. Což se mi moc nelíbilo, ale svolila jsem. Bohužel dala jsem slovo a po té uvedl čas a místo. Což mě trochu vykolejilo. V půl čtvrté ráno. ( do zaměstnání jsem měla nástup v 8 ráno) takže jsem měla rezervu.

Ok. slovo jsem dala a musela jem dodržet. Nic netušící a naivní jsem přijela v půl čtvrté ráno na kávu. Vyzvedl mě dole u vchodu bytovky. Jenže v té chvíli jsem začala cítit, že asi to nemám dělat, neznala jsem ho. Jedna káva nic neznamenala. Cítila jsem že ale nemám jinou možnost. Chytl mě za zápěstí a škubl se mnou že mám jít nahoru, že si nebudeme povídat u dveří. Nebyl zrovna něžný a bylo mi jasné že si srandu nedělá a že mě nepustí tu ruku dokud nepůjdu dovnitř.

Naivně jsem se usmála a řekla že nevím.Ale v te chvili jsem stejne vedela, ze si se mnou udela co bude chtit a ze se mu neubranim. Jen jsem doufala, ze me nebude sexualne obtezovat. Ne ze by se mi nelibil, ale citila jsem jeho dominanci a byl tak sebejisty a sebevedomí, že jsem se ho uplně bala. Jeho vasen byla zrejma uz v jeho ocich, v jeho hlasu a v jeho chovani. Nebyl to zrovna muz který by byl zvykly na odmítnutí. Než jsem se stihla vzpamatovat, stala jsem s ním ve výtahu a jela nahoru. Bušilo mi srdce tak že jsem se bála že to vzbudí půlku baráku.U dveří mi sdělil, že neví jestli tam má kafe. A že je doma sám. Tak to už jsem začala být dost nervózní.

A jak zabouchl dveře tak mě nenechal ani se pořádně rozkoukat a jak mě furd držel tak mě začal líbat a rukou mi docela drsně začal dráždit mezi nohy. Začala jsem se bránit. Odtrhla jsem se a řekla mu že jsem přišla na kafe a ne na nic jiného. A chytla jsem tu jeho ruku co mě s ní dráždil za zápěstí a chtěla jsem mu jí dát pryč. To ho ale asi naštvalo. Chytl mě za obě ruce ze zadu abych se nemohla bránit. Odvedl mě do obýváku na gauč se slovy SLEČNĚ SE TO NELÍBÍ? Tam mě položil a tu ruku mi rovnou strčil pod kalhotky a pokračoval.druhourukou mi obě ruce držel za zády abych se nemohla bránit. Jenže to už jsem teměř nebyla schopná mu ani nic říct, protože to co mi dělal mi bralo dech. Pak jsem už jen prosila a prosila ať mě už nechá být, nepomohlo to.Čím víc jsem se snažila bránit, tím víc brutálnějšá byl. A říkal že se mi to líbí a že jestli se budu hýbat a bránit, tak se mi to líbit nebude. Pak vytáhl nevím odkud pouta a nasadil mi je dozadu na ty ruce.Pak mi šátkem zavázal oči.Nechal mě asi 3 minuty tam ležet a někam odešel.Netusic co se bude dít.Byla jsem vzručená tak že jsem si přála aby mě opíchal a pustil mě. Jenže to asi nechtěl, to by udělal dávno. A kdyby nebyl tak zvláštní tak bych se i nechala.Netušila jsem co se bude dít. A byla jsem nervózní z toho kolik je hodin. Pak se vrátil, rozepl mi košili a sundal silonky a kalhotky kreré mu překáželi aby mi pořádně roztáhl nohy a mohl je dobře držet abych s nimi nekopala a neublížila mu.Pak mě polilo bodavý žár, téměř nesnesitelný od prsou až přímo na ni. Polil mě voskem. Místami to pálilo jako cert. Bolest ustupovala.pomalu ale jiste.a ten neskutecny žar se ve mne stupnoval.

Druhou rukou mi začal znova ne příliš něžně dráždit na poštěváčku. Jeho představa nevím proč byla taková, že se mi to líbí. Já ani skoro nedýchala. Trochu to bolelo a trochu to vzrušovalo. Nohy se mi škubaly jako kdybych byla zasažená elektrickým proudem. A jediný na co jsem myslela bylo aby mi strčil prsty dovnitř, protože jsem už cela hořela zevnitř a cítila jsem že jsem už tak mokrá, že jsem nevěděla co mám proti tomu dělat. To jsem ale nevěděla ýe to udělá.Líbilo se mu jak jsem se kroutila a zmítala v rozkosích které mi způsoboval, jak jsem jej proila a zadonila o to aby mi to nedělal. Ale cim vic jsem to já nechtela tím víc on to chtěl. Snažil se mi presvedcit, ze to chci a ze se mi to libi, a ze at ho necham, ze vi co dela. Ale já uz nevedela co delam. Bala jsem se ze mu třeba ublizim. A zacala jsem byt pomerne agresivní. Cimz jsem si i sama mohla ublížit. On se tomu smál . jeho usmev a smich me uplne vyvadel z miry. Bylo na nem videt, ze je skutecne ve svém zivlu a ze jej to narame bavi me mucit, tyrat a ovladat.Mel stesti ze mi spoutal ruce a ze mi drzel nohy. Byla jsem nepricetna. Ale ne az tak ze by se mi to nelibilo, ale tim jak jsem ztracela kontrolu nad svým chovanim a jednanim.

Citila jsem jen jeho a to co mi delal. Nevedela jsem kde mam hlavu a kde telo. Když ucítil že už úplně teču , začal mi přejíždět prsty po vnitřní straně pysků. To bylo pro mě osvobozující. Ovšem jen chvíli. Pak mi prudce dovnitř zasunul dva prsty. To bylo jako kdyby vyslyšel mou skrytou touhu. Téměř extáze. Vysunul a znovu zasunul, ještě prudčeji. Fajn, myslela jsem že se zblázním. Ale bylo znát, že se v tom vyžívá. Jak cítil, že se mi to líbí, zdrsnil. Aby mi ukázal, že to není konec. A přirážel tou rukou tak, že mě až posouval po gauči. Pak začal tou rukou ještě otáčet uvnitř a přidal další prst. To už bylo moc. O5 jsem ztrácela dech a k tomu ještě začal palcem vytvářet děsný tlak na můj poštěváček. Všechno to spojil dohromady a já myslela že snad umřu. Ale důvěřovala jsem mu, že ví co dělá.Prisila jsem ho o slitovani. Tak dlouho až mi tu ruku vyndal. V tu chvíli jsem si na chcilku oddychla. Jenze v te chvili jeho ruku vystřídal jeho penis. Otočil mě a osukal me ze zadu. A pak to zacalo na novo. No co vám budu vykládat. Kafe jsem si tam nedala, do práce jsem nakonec prisla vcas, ale téměř jsem nemohla sedet, jak me chudinka bolela, ale ten den ani ten tyden jsem se na chlapa ani nepodivala natoz abych myslela na sex.

napsala  LADYKILLER

---------------
poznámka redakce : je to BDSM zažitek nebo znásilnění ? napište v komentářích ...