reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow Výlet s mým Pánem - část 3.
Výlet s mým Pánem - část 3. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 7
SlabéVynikající 
Napsal Faraon   
Pondělí, 19. listopad 2007

 Tak to je pěkné – nic nevidím, nemůžu se hýbat, nemůžu mluvit a musím počkat až to Pána přestane bavit… Vzápětí jsem ucítila, že si sedá vedle mne na gauč. A pak za chvíli jsem ucítila jeho ruku na svých bradavkách. Lehce po nich přejel, čímž rozkmital závažíčka. Pak se jeho ruka zase vzdálila. Chvíli se nic nedělo a pak se situace opakovala. Potom byl zase „klid“ a pak jsem jej ucítila v kundičce, jen ji zlehka projel a zase zmizel. Byla jsem úplně šílené a nemohla jsem s tím nic dělat. A takhle to probíhalo pořád. Akorát časem přišly ke slovu i důtky. Přes prsa, přes kundičku, přes bříško, přes boky… prostě kde to Pána napadlo. A pořád dál a znovu a znovu. Vůbec jsem nebyla schopná odhadnout čas.

 Takže jsem byla hrozně překvapená, když mi najednou Pán sundat šátek z očí, vyndal roubík a začal rozvazovat pouta. Když jsem se trochu rozkoukala, s úžasem jsem zjistila, že venku už se setmělo. „je čas nachystat večeři, otrokyně.“ Snažila jsem se rychle postavit na nohy, ale po tom dlouhém spoutání to moc nešlo. Nicméně po chvilce lehkého masírování nohou jsem byla konečně schopna dokulhat do kuchyně. Hned jsem se pustila do přípravy večeře. Tentokrát jsem se rozhodla pro lehkou čínu s rýží. Rychle jsem krájela maso a zeleninu, dala vařit rýži a vůbec chystala dobrou večeři pro Pána. Snažila jsem se i pěkně připravit stůl, aby bylo krásně prostřeno a jídlo se dalo vychutnat. Zapálila jsem i svíčky pro hezčí náladu.

Když byla večeře hotová, nachystala jsem Pánovi jídlo na talíř a chystala se, že jej odnesu na stůl. V tom se však objevil Pán a nesl v ruce misku na krmení pro psa. „Nandej si také, čubičko…“ pravil s úsměvem a podal mi misku. Sice mne to hrozně ponížilo a měla jsem v očích slzičky, ale zároveň jsem byla ráda, že tentokrát se opravdu najím. Naplnila jsem tedy bez odmlouvání misku čínou s rýží. Pán mezitím do další misky nalil vodu. Obě misky si ode mne vzal a odnesl je. Já jsem položila jeho talíř se sklenkou a vínem na tác a nesla je opatrně ke stolu. V pokoji jsem si všimla, že Pán obě misky položil do rohu místnosti, kde byla i rohož na spaní. Srdce se mi rozbušilo děsem. Opravdu by mne nechal spát tady dole? Jen tak? Nepřikrytou? Tolik jsem snad zase nezlobila… Nebo ano? No budu se muset nechat překvapit. Prostřela jsem Pánovi jídlo na stůl, poklekla u jeho nohou a ohlásila“ „Vaše otrokyně Faarah Vám připravila večeři Pane! Přeji Vám dobrou chuť, Pane. Přejete si ještě něco, Pane?“ Pán se na mne podíval… „Ne, čubičko. Tamhle máš místo, tak tam běž a nezlob pořád.“

Smutně jsem po čtyřech polezla na rohož a začala se krmit z misky. Moc mi to nešlo. Sousta mi vázla v krku, kde se tlačily spolu s polykanými slzičkami. Snažila jsem se to ovládnout a snad se mi to i povedlo. Snědla jsem všechnu čínu a zapila to trochou vody. Pila jsem jako pejsek, takže jsem se pěkně pocákala. A najednou jsem za sebou uslyšela Pánův smích… „Jsi pěkné čuňátko, čubičko. Potřebuješ koupel.“ Vděčně jsem na něj pohlédla. V tak krásný obrat jsem ani nedoufala… „Ale teď skliď ze stolu a ukliď v kuchyni. Pak přijď za mnou.“ Vylétla jsem ze země jako střela. Jen rychle, aby si to nerozmyslel. Honem s nádobím do kuchyně (vzala jsem i svou misku os jídla), rychle ho umýt a uklidit a honem za Pánem.

Čekal na mne v naprosto nádherné obrovské koupelně s úžasnou obří vanou…“Tak na co čekáš, čubičko? Pěkně mi připrav koupel. Ale nejdříve se sama opláchni, abys mne pak neumazala…“ Skoro mne zase rozplakal. Ale nedala jsem na sobě nic znát. Vběhla jsem pod sprchu a rychle se vydrbala. A zase honem ven, vypláchnout vanu a pěkně ji napustit tou správně teplou vodou. Rozhlédla jsem se a našla pěnu do koupele. Ta nikdy neuškodí. Šup tam s ní. Pán mne celou tu dobu sledovat ode dveří. „Koupel je připravena, Pane.“ pravila jsem kleče u vany… „To je moc dobře, čubko, už jsem moc unavený. Tak se o mne pěkně postarej.“ Rychle jsem k němu doběhla a pomohla jsem mu se svlékáním. Sedl si do vany a já jej začala pomalu a jemně mýt… Úplně všude. Ještě pořád se u toho červenám a jemu se to líbí. „No jen se nestyď, čubičko…Přece to nevidíš prvně, ne?“ Soustředila jsem se tedy na mytí Pánova těle a nic nevynechala. Pak Pán vstal a já ho musela pečivě a do sucha utřít. Když byl spokojen, jen se na mne otočil a řekl: „Až to tu pořádně uklidíš, zase přijď do pokoje. A můžeš se i pořádně vykoupat. Potřebuješ to.“ Toho jsem samo sebou ihned využila. Byla to báječná úleva. Ale nemohla jsem se tam jen tak válet. Musela jsem ještě dát do pořádku koupelnu. Bylo tam všude pěkně mokro. Takže honem vylézt, utřít se, vypustit a umýt vanu a vytřít koupelnu. A pak honem za Pánem. Už na mne čekal.

„Pojď pěkně ke mně, čubičko.Ukaž, jestli jsi dobře umytá.“ Musela jsem k němu přijít, postavit se s roztaženýma nohama a dát ruce za hlavu. Pán mne pak celou pěkně prohlédl a prohmatal. Pak mi na ruce a nohy nasadil kožená pouta, vzal do ruky vodítko a vedl mne nahoru po schodech.

Tady jsem ještě nebyla, takže jsem se zvědavě rozhlížela. Byla to nádherná ložnice… Ovšem doplněná o nutné potřeby uživatelů této usedlosti. Všude byla spousta ok na uvázání provazů či jejich zavěšení, zdi lemovala dokonalá sbírka nástrojů trestných i jiných a co bylo ve skříních si netroufám ani odhadnout. Tam jsem totiž ani nenahlédla. „Dnes budeš spát se mnou, čubičko. Máš z toho radost?“ „Jistě, Pane. Je to přece moje poslání Vám sloužit kdy a jak se Vám zlíbí.“ „Správně, čubičko, takže si Tě na dnešek pěkně připravím…“ Z toho prohlášení mi přejel mráz po zádech. „Stoupni si sem, zaujmi správnou pozici a ani se nehni!“ Postavila jsem se kam Pán ukázal, široce roznožila a ruce sepnula za hlavou. A čekala… Co jiného jako subinka mohu?

Pán otevřel dveře jedné ze skříní a zaujatě zkoumal obsah jejích polic. Pak yytáhl pár věcí a přišel ke mně. Dneska jsme Tě nějak zanedbávali, čubičko. Tak to na noc napravíme. V tom jsem si všimla, co drží v rukách… Byl to šíleně veliký anální kolík a ještě větší dokonalá replika penisu. Málem se mi podlomila kolena, když jsem to uviděla. Ale nemohla jsem nic dělat. Jeho přání je mým rozkazem… Tak jsem jen zatnula zuby a doufala, že to zvládnu. Naštěstí Pán použil lubrikant, takže to bylo přece jen o něco snazší. Obrovský penis mi do kundičky zajel skoro bez problémů. Jenže ne celý… A to se Pánovi nelíbilo. Takže s ním začal otáčet a tlačit na něj tak dlouho, dokud ho do mne nedostal úplně celý. Teď byl na řadě zadeček. To bylo horší. Tahle má dírka tohle zacházení opravdu nemá ráda. Naštěstí jsem od Pána dostala včera rozkaz se pročistit, takže alespoň tyhle problémy odpadly… Pán opět použil lubrikant, rukou mi promazal zadeček zvenčí i zevnitř a pak nasadil kolík na dírku. „Ohni se, děvko! Jak myslíš, že to tam mám dostat? To jsi tak hloupá, že Ti musím všechno říkat?“ Předklonila jsem se, takže můj zadeček byl Pánovi zcela odhalen a vystaven. A Pán znovu zatlačil na kolík… Ten pomaličku zajel do dírky. Bylo to hrozné. Jenže to pořád nebyl konec. Teď byl kolík v dírce sotva do 2/3 a Pán byl rozhodnut ho tam dostat úplně celý. Tak s ním začal otáčet stejně jako před chvíli s replikou penisu a stejně jako tehdy, i teď dosáhl svého… Teď jsem měla obě dírky zcela zaplněné. Každý pohyb bolel. Ale nebylo to všechno. Aby oba kolíky správně držely na svých místech, Pán je zajistil. Podal mi gumové kalhotky, které jsem si musela obléci. Kalhotky těsně obepjaly mé tělo a pěkně se stáhly, takže oba „trapiči“ byly pevně uchyceni, kde je Pán chtěl mít…

pokračování příště ...