reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Trest Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 26
SlabéVynikající 
Napsal Romana   
Středa, 07. květen 2008

Blížil se konec pracovní doby. Ze zamyšlení mě vytrhl telefon. Pán zavolal! Dnes končí o něco dříve, musí si vyřídit nějaké záležitosti a bude na mě čekat v kavárně před domem. Tam si pro něj smím přijít. Zaradovala jsem se v předtuše příjemného setkání s jeho novým bičíkem.
Chytám se každé příležitosti užít si pána, neboť v poslední době má na mne málo času a jeho pohlazení i rána bičem mi chybějí a má kundička vlhne zbytečně. Jenže, když jsem dojela před kavárnu vůbec se mi tam nechtělo,

Nevím co se to ve mne zlomilo, ale místo za pánem, přeběhla jsem ulici a zamířila domů. Utekla jsem jako malá holka, když nese poznámku ze školy a chtěla se s ní schovat doma v koutečku. Místo schovávání jsem hupsla do vany a smývala ze sebe celodenní pot. Najednou mobil. Zatrnulo ve mně, až mi naskočila husí kůže i na patě a bradavky ztvrdly jako předvčerejší rohlíky. Dobře jsem věděla že bude zle. Pán volá, kde jsem. Po pravdě říkám, že jsem doma ve vaně. Cítím i přes ten přístroj, že se moc zlobí. Vytýká mě, že jsme se na něčem dohodli a já nedokáži respektovat jeho přání. Pokládá telefon.
Rychle se utírám oblékám a běžím za svým Pánem na smluvené místo. Horečně se snažím vymyslet přijatelnou omluvu, abych nebyla tolik bita, ale nakonec to nebylo potřeba. Pán se snažil tvářit příjemně a evidentně si nechtěl mým pochybením kazit podvečer. Povídáme si u kávy a Pán se stále tvářil na oko mile, to mne mátlo, ale ve vzduchu byl cítit jeho hněv a radost z trestu, který na mně vykoná až dorazíme do soukromí bytu.
Za chvilku odcházíme ke mně domů. Je ve mně malá dušička. Hned za domovními dveřmi mě Pán chytá za prsa a tvrdě mi je zmačkne. „Proradná děvko“ procedí mezi zuby a táhne mě za ně vzhůru až stojím na špičkách. Kňučím, ale jako by to nevnímal. Cítím jak mnou pojíždí bolest, ale i vzrušení. Bolestí jen z dálky slyším Pánovi výtky a ujištění, že jsem jen jeho čubka, neposlušná, ale že mne odnaučí takovému chování. Neumím dodržet na čem jsme se domluvili a zasloužím nejpřísnější trest !
Omlouvám se Pane, prosím Pane. Slyším se jak škemrám a prosím o odpuštění, přesto že vím, že prosby jsou marné. Pouští mě a poroučí ať se rychle svléknu a odchází do ložnice. Jsem nerozhodná, otálím déle něž je zdrávo. V mžiku je tu Pán a v ruce pevně svírá ratanku. Dostávám jednu říznou a jsem hned v realitě.Rychle se svlékám. Pán mě chytá za pysky, mačká je a vede mě do obýváku. Musím se předklonit, ruce položit na sedačku a vystrčit zadek. Hned na uvítanou dostávám jednu ostrou přes půlky. Její síla mě tak překvapí, že mám co dělat udržet slzičky. Pán si hraje s prsama a hned komentuje jak jsem zase nadržená čubka, stačí jedna rána a mě stojí bradavky. Za chvilku na zadek dopadne druhá neméně palčivá rána ratankou. Musím jí vydýchat a za chvilku dopadá třetí.
Pán se opravdu zlobí. Zatím mě nikdy tak tvrdě netrestal. Cítím se provinile a snažím se splnit vše co si Pán přeje. Nechává mě stále v předklonu a přináší si bičík. Na konci je kožená ručka. Trošku si oddechuji, s tímto nástrojem to tolik nebolí….ale chyba. Dostávám hned několik zásahů na stejné místo. Na jednu půlku a vzápětí na druhou. Hoří mě celý zadek a cítím jak jsem mokrá. Pán se na moment vzdaluje a než se naději zasouvá do mě nafukováka. Nafukuje ho tak dlouho dokud neprosím „už dost můj Pane“. Pak zase bere do ruky bičík. Vzrušením se cela chvěji, ale pocit, že mě praskne kunda je i přes všechnu bolest slastný. Zase dostávám přes zadek. Celé tělo reaguje kladně a Pán kontroluje jak mě stojí bradavky. Mručí si spokojeně a pokyvuje hlavou. Pak mě za ně chytá,zakroutí s nimi a zvedá mě z předklonu. Znovu zasekává prst za pysky, mačká mě tu mokrou kundu a vede mě do ložnice. Jen rázně pokyne hlavou a já již vím co mám dělat. Připravuji si pelíšek a Pán připravuje další vrnidla. Poroučí ať si lehnu na záda a roztáhnu do široka nohy. Jsem tak vzrušená, že moje pohyby jsou jak zpomalené. Dostávám napomenutí ratankou přes stehno. Na něm okamžitě vyskakuje červenofialový pruh. Syknu bolesti a ještě víc přitisknu pánev k posteli. Pán si bere malý vibrátor a zasouvá mi jej do análu. Kundu mi stále vyplňuje nafukovací kolík. V ruce Pána se ještě objevuje masážní hlavice. Tak že jsem dokonala vyplněná a ještě drážděná na poštěváku.
Jen ústa mám ještě prázdná, ale naštěstí mi je pán nevyplnil svým mužným nástrojem, protože jsem funěla jako lokomotiva a s ptákem v puse bych se dozajista zadusila. To je nádherný pocit a celé tělo se chvěje vzrušením. Cítím jak se blíží vrchol. Prosím Pána, ale on přestává. Prohlásí, že tak neposlušná čubka si nezaslouží žádné uspokojení, žádný orgasmus. Prosím Pána a slibuji, že už budu hodná a poslušná. Bere do ruky bičík a kožená ručička mě dopadá na vztyčené bradavky. Projede mnou bolest a naplněná kunda pevně svírá nafouknutý kolík. Jsem nadržená, mokrá a zoufale prosím Pána o slitování. Moje prosby jsou konečně vyslyšeny a Pán laskavě pokračuje a dráždí dál svou neposlušnou čubku. Jsem mu v duchu vděčná za jeho péči. Znovu se blížím k vrcholu. Tentokrát mě Pán dává svolení.
Užívám si to vzrušení a vnímám napětí svého těla. Najednou se vše uvolňuje a prožívám nádherný orgasmus. Třesu se a snad každý sval si užívá to uvolnění. Ale Pán neustává a dráždí mě dál. Za chvilku se dostavuje další vlna a je snad ještě silnější než ta předešlá. Vzrušení exploduje a jak z dálky vnímám jak stříkám a vytlačuji nafouknutý kolík. Ten když vyjíždí dovoluje mé kundě, aby si ještě více užila orgastické stahy a ještě víc stříkám. Tělo se uvolňuje a vlny vzrušení se pomalu uklidňují. Pán vše vypíná a zahazuje. Ještě jak omámená ho vnímám z dálky a slyším jak říká. Dost čubi pro dnešek to stačilo. Kdybys byla hodné zvířátko tak jsi to mohla mít delší. Děkuji Pánovi a pomalu se sbírám a uklízím stopy po hře. Pán mě v koupelně objímá, hladí a já se tisknu na jeho hruď, jsem tak spokojená, že se do očí derou slzy vděčnosti.

Děkuji Pane.