reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow Trest za těžký hřích - dopis
Trest za těžký hřích - dopis Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 18
SlabéVynikající 
Napsal Libor   
Úterý, 07. srpen 2007

Vážení čtenáří, tato povídka je reakcí na předchozí povídku "Chlípná sms a těžký hřích - dopis " doporučujeme přečíst obě.  - redakce -

Dášo Oddaná! 

Tvé upřímné přiznání chlípnosti mě upoutalo a vyvolalo téměř reálné představy dané situace. Jako dominantovi mi to nedá a musím na tvůj dopis reagovat, jako bych byl tvým pánem. Být mou subinkou, obdržíš ode mne následující odpověď.

Je dobře, že jsi mi napsala, cos vyvedla, ale vše probereme až příjdeš. Jsem k tobě příliš dobrotivý, je čas ukázat Ti i mou druhou tvář. Nééé, že si spáchala jeden těžký hřích, ale i další ! Troufla sis bez mého vědomí si sama hrát s tvou nenasytnou dírou. To právo patří výhradně mě, tvému Pánovi! Dal jsem Ti snad jasný příkaz: neopovaž si hrát sama se sebou! A Ty mi jen SMSkou oznámíš, jako by se nic nedělo, že jsi se právě udělala. 

Rozzlobila jsi mě hodně. Tak hodně, že si buď jistá, že trest tě nemine. Seřežu tě jako čubku! A už se moc těším jak budeme pokračovat ve tvých lekcích. Tvá výchova a převýchova je těžký úkol, protože jsi velmi neposlušná, svým založením provokující a zvrhlá coura, nadržená děvka, která se chce stát pánovou čubkou. Ale to si budeš muset ještě chvíli počkat a zasloužit si, než ti Pán dovolí přiblížit se k němu do takové blízkosti. Ode dneška budeš dostávat daleko tvrdší a obtížnější úkoly. Budeš mi muset ukázat jak jsi je plnila, co jsi dělala a já zkontroluji, zda jsi vše prováděla správně dle příkazu a poctivě. A poté také spravedlivě odměním tvou snahu. Tvrdší na tebe budu, s tím počítej! Srovnám tě do latě a vytluču z tebe ty blbosti ! Buď si jista, že tě převychovám v řádnou subinku! V subinku, která plní Pánovy příkazy bez odmlouvání a hlavně přesně.

Po té tvé sms  jsem přemýšlel co s tebou budu vyvádět a tak jsem se vžil do role, že jsem dostal chuť tě přetáhnout po holém zadku rákoskou, nebo radějidůtkami. Těmi, co tak hrozně na kůží štípou a zanechávají tak pěkné červeno-fialové pruhy. Švih a další švih a pak další a další. Přitom pořádně utáhnout provaz procházející zpředu dozadu tvým rozkrokem, až se bude zařezávat do tvé štěrbinky. Pořádně utáhnout, tak že  budeš sténat bolestí a slastí. Kroutit se touhou, s jedinou myšlenkou: abych tě už konečně přestal trápit, celou si tě vzal a už tě konečně udělal.  Pořádně, tvrdě, bez ohledu na cokoli.  Tak, že bude tvá podlouhlá dírka celá mokrá, v jednom ohni, ztrhaná, zničená, ale šťastná.

Jen na to pomyslím, cuká mi v klacku a hned bych na to vlít. Má fantazie pracuje na plné obrátky a vzrušení je na samém vrcholu. Ani nechtěj vědět jaké zvrhlé představy se mi honí v hlavě. Prozatím jsem tě šetřil, ale tomu je konec! Víš že miluji když je podlouhlá i kulatá dírka roztažená pěkně na maximum. Jen sbírej síly a připravuj se. Potrápím tě tak, že budeš několik dní cítit každý můj dotek. I stopy budou! I na prsou budou.  A ty je pak s myšlenkou jen na svého Pána budeš s radostí pozorovat a psát mi o svýchemocích, pocitech a s pokorou požádáš o přijetí na další lekci. Ani tě nenapadne si sama hrát. Tvůj orgasmus, tvé tělo i tvá duše patří jen jedinému. Tvému Pánovi! Až ti bude úzko,  až se budeš hanbou propadat,  až se budeš bát co se stane, pak si vzpomeň, že jsi se  dobrovolně zavázala být mou subinkou.

Přijdeš dnes navečer v 19:00 hod a budeš tentokrát přesná! Nepovoluji ti žádnou časovou odchylku. Už doma si odpoledne zavedeš Venušiny kuličky a alespoň tři hodiny je tam pěkně necháš! Budeš s nimi sedět, chodit, uklízet, vařit.......Já vím, ty to nerada, ale budeš si aspoň zvykat a také mám jistotu, že na mě určitě myslíš.  Hned po příchodu ke mně bude kontrola. A čeká tě další překvapení. Budeš cvičit : nahá a dřepy. Ale pomalu, pomalounku s nohama nestydatě od sebe, aby rozkrok byl plně přístupný, broskvička se provětrala, ukázala se celému světu, rozevřela se a oko tvého Pána si přišlo na své. Dnes se na tobě vydovádím. Zopakujeme vše, co jsme se naučili a ještě něco navíc. A zadek ti nebudu vůbec šetřit. Můžeš si skučet, prosit, můžeš žadonit. Nic Ti nepomůže. Dnes konečně zažiješ ten pravý život subinky.  A také dnes použiji anální vibrátor, těším se, že jej ucítím z druhé strany přes dělící blánu, jak si tam pěkně hnízdí. 

Bude to bolet a to pořádně. Budeš trpět. Ale věř tomu, že až skončím s tvou převýchovou, bude z tebe subinka oddána mi celou svou duší, kterou ani nenapadne, že by snad Pánův příkaz nesplnila. Chceš přece, aby Pán byl na tebe hrdý, spokojený a rád, že má tak vychovanou subinku, co mu přináší jen radost a blaho. 

Líbám tu nádobu hříchu, co je a bude mou subinkou a vryj si do paměti, že vše co Pán činí, jen pro tvé dobro činí. 

Tvůj Pán.