reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Redakce arrow Soutěže arrow Soutěž: Ukaž zebru !!!
Soutěž: Ukaž zebru !!! Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 11
SlabéVynikající 
Napsal Romana   
Úterý, 14. srpen 2007

Vážení příznivci D/S. Připravili jsme pro Vás zábavnou soutěž.

„O nejkrásnější pruhovaný zadeček“, kde  na pohlaví, velikosti a věku  zadnic nezáleží.

Soutěže se může účastnit jakýkoliv pár, který je nakloněn tělesným trestům, erotickým výpraskům a hrátkám. Zasílejte proto fotografie pozadí svých submisivů na email Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny . Fotka by měla zachytit zadeček před výkonem exekuce a pak po jejím provedení, aby bylo možné zhodnotit a obodovat. Bude se přihlížet na estetické ztvárnění i na styl provedení. Bacací nástroje jsou neomezeny a jen na vás záleží jaký styl či praktiku si pro ukázkovou fotku zvolíte.

Vítězný majitel fotografie a jím upravený zadeček obdrží hodnotnou cenu. Jde nám jen o amatérská fota, která nebyla nikde publikována. Budou-li staženy z netu či jinak, bude soutěžící vyloučen a odsouzen, proto prosíme o Vaši registraci a spolu se zaslanými fotkami i o vaše čestné prohlášení, že jde o foto skutečně pořízené amatérsky a pruhovaný zadeček s uveřejněním souhlasí.

Protože jsme začínající tým lidí bdsm pozitivních a stránky postupně vznikají, netroufáme si odhadnout, kdy soutěž ukončíme a kolik zadečků budeme společně všichni registrovaní uživatelé hodnotit a bodovat, ale věříme, že soutěž ukončíme počtem 7 zadečků. Vítězný zadeček i další zleva i zprava  budou navždy v galerii slávy.

Prohlížení galerii, bude umožněno pouze registrovaným uživatelům. Registrace je rychlá a je zdarma.