reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow soutěž povídka - Petr a Lucie
soutěž povídka - Petr a Lucie Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 10
SlabéVynikající 
Napsal admin   
Neděle, 20. březen 2011

„Petr byl muž a Lucie byla žena, to je snad jasné i vám, paní učitelko, nebo ne ?“,naštvaně procedil skrze zuby Dan, student třetího ročníku klasického gymnázia v N.
„Proč se mě ptáte na takové věci když dobře víte, že jsem ty romantické sračky od Romaina Rollanda četl ?“, dodal když viděl ž se Jiřina K., mladá učitelka literatury chystá uplatnit svou autoritu.
„Že nemám být drzý ?“
„Kdo je drzý ?“
„Já jen říkám co je pravda, vy přeci dobře víte, že první polovinu dvacátého století mám zvládnutou a stejně se mě na to ptáte.“

Můžu vědět proč ?“

Vychrlil ze sebe Dan a nepustil Jiřinu ke slovu.

Učitelka ale věděla, že nemůže dopustit, aby nad ní měl student tak velkou převahu jako právě v této chvíli Dan předvedl, zhluboka se nadýchla a i když byla na gymnáziu nová, spustila :

„Dane, právě stojíte u tabule a vaše drzosti vám nepomohou“.

„Odpovídejte na otázky, znáte-li odpovědi, jinak mlčte a smiřte se s nedostatečnou“, pověděla povýšeným hlasem, blýskla očima a poklepala si ukazovátkem o dlaň.

„Potvora“, pověděl si Dan a lovil v paměti zapomenuté vědomosti.

Rolanda samozřejmě znal, stejně tak celou generaci ztracených básníků, Morntmartem žil a učitelčiny dotazy ho uráželi.

Nedostatečnou přijal hrdě.

Seděl v lavici, poslouchal výklad učitelky a nevnímal její slova, jen se díval na její nohy ukryté ve volných kalhotách a představoval si, jak by bylo hezké pomstít se jí za dnešní ponížení.

Věděl, že učitelka bydlí ve služebním bytě nad školními učebnami.

Nebudu čtenáře unavovat popisem školního odpoledne a dějů, které vedli k následující, stěžejní scéně, pokud by ale byly shledány nezbytnými, doplním je…

Učitelka stojí v koutě svého obývacího pokoje, je oděná ve spodním prádle a má velký strach protože ví, že už je večer a to je školní budova prázdná a tichá.

Před ní stojí Dan, v ruce drží její ukazovátko, právě to, s kterým ona mu odpoledne dokazovala svoji moc .

„Jen křičte, paní učitelko, tady Vás nikdo neuslyší“, říká pomstychtivě a hladově se dívá na její polonahé tělo.

„Dane, vypadněte z mého pokoje“, zakřičí učitelka, ale hlas se jí láme když vidí, že Dan napřahuje ruku.

Pak už jen zaječí a zavzlyká.

Rákoska dopadne na její holou hýždi a pekelně to zabolí.

„Mlč“, řekne tiše Dan a pohladí rákosku.

Vidí v očích učitelky strach, vztek a nenávist.

„Sundej si podprsenku“, řekne a znovu napřáhne.

Rána ale nedopadne, protože učitelka má z bolesti strach, ale také, ač si to nepřiznává, jí scéna jejíž je nedobrovolnou hlavní postavou vzrušuje.

Cudným pohybem sundá svou podprsenku a zakryje si ňadra.

Stojí polonahá před svým studentem, chvěje se strachem a chladem, chce volat o pomoc, ale z hrdla se jí derou jen tiché steny.

„Nepros“, řekne tvrdě Dan a pohledem ukáže na lůžko, které vévodí učitelčině ložnici.

Škola sídlí v budově z osmnáctého století a díky péči správců se v místnostech uchoval dobový nábytek a vybavení.

Postel učitelky je dlouhá a široká, v rozích dekorovaná ozdobnými sloupky, na komodách stojí mosazné svícny.

Učitelka stojí vedle postele, pevně k sobě tiskne kolena, křečovitě svírá dlaně na ňadrech a se strachem sleduje Dana, který stojí před ní, poklepává si rákoskou o lýtko a říká :

„Vyber si, buď uděláš co ti řeknu a zítra zas budu já student a ty učitelka, nebo použiji to co mám v ruce a stejně uděláš co chci já“, říká s krutým úsměškem ale předem ví, že by učitelce ublížit nemohl. Chtěl se jí pomstít, dělat jí věci, které by ji nikdy ani ve snu nenapadli, chtěl tu slušnou dívku pokořit, slyšet jak prosí a sténá rozkoší, ale doopravdy ublížit by ji nedokázal.

„Ano Dane, jen mě prosím nebij“, splynulo z učitelčiných rtů tiché zalkání.

Dan chytil učitelku za ruku a položil ji na lůžko.

Ležela tiše a klidně, schoulená do klubíčka, Dan na jejích lýtkách viděl jemné neoholené chloupky, které svou hebkostí připomínali zralé broskve.

„Lehni si na záda“, řekl tiše ale rázně, a plácl jemně dlaní učitelku přes bok.

Jiřina uposlechla a Dan se zalíbením pohlédl na její křečovitě sevřená stehna, bříško dmoucí se zrychleným dechem a ňadra, dojemně zakrytá dlaněmi.

„Nohy“, vysekl tvrdě a dotkl se ukazovátkem učitelčiných kotníků.

Jiřina stiskla rty, ale ve strachu z Dana doširoka roztáhla nohy.

Dan poklekl a připoutal hedvábnými šátky, které učitelka tak ráda nosila na ramenou, její kotníky ke sloupkům v rozích postele.

„Ruce, natáhni je nad hlavu“, přikázal Dan vystrašené a studem se rdící ženě.

„Ne, ne“, vrtěla učitelka hlavou a tiskla si paže na ňadra.

Jakmile ale viděla, že Dan bere do ruky rákosku a zkusmo s ní švihá, pevně zavřela oči a poslušně natáhla ruce.

Dan každou její paži natáhl a připoutal stejně jako kotníky ke sloupkům lůžka.

Postavil se a dlouze si to nádherné, svůdné a bezbranné X prohlížel.

Poté se svlékl, poklekl vedle učitelky a začal ji něžně hladit.

Jakmile ucítila dotek jeho rukou na svých bocích, zacloumala pouty ve snaze se vyprostit a doširoka otevřela oči.

„Rozvaž mě, prosím, já nechci“, tiše a rychle jí splývalo z rtů, ale Dan pod svými dlaněmi cítil hebkost její pokožky, její teplo a záškuby svalů, když se dotýkal citlivých míst a nehodlal její prosbě vyhovět.

Přejížděl dlaněmi po celém jejím těle, zkoumal, kde a pod jakým dotekem učitelka reaguje silněji a její sténání ho vzrušovalo víc a víc.

Učitelka měla stále na bocích své spodní kalhotky, ten bílý trojůhelníček se Danovi přestal líbit, proto na něj položil dlaň, učitelka se opět pokusila vyprostit a snažila se uhýbat.

Těmi pohyby ale jen tlačila na Danovu dlaň a on na prstech ucítil horkost jejího pohlaví, ale také zjistil, že učitelka začíná trochu vlhnout.

Spokojeně se zasmál, přiblížil svou tvář k učitelčině tváři a pokusil se ji políbit.

Učitelka pohazovala hlavou a měla pevně sevřené rty, ale Dana to neodradilo.

Pootevřel ústa a začal polibky pokrývat učitelčiny napjaté paže, ramena, jazykem se dotýkal jejího podpaží, jemně ji kousal do boků a vnitřní strany stehen, vášnivě sál její naběhlé bradavky.

Učitelka se zmítala v poutech a vydávala tiché steny, ale Dan věděl, že to nejsou projevy strachu či bolesti.

Vůně kterou cítil, když líbal učitelčina stehna a slabiny, byla vůní rozkoše.

Moc se mu líbilo učitelčino nechtěné vzrušení, bezmoc s kterou musela přijímat všechny jeho něžnosti které čím trvali déle, tím byly mučivější a mučivější i pro něho.

Pojednou s laskáním bezbranného těla přestal, z toaletního stolku učitelky vzal malé nůžky, zacvakal jimi, uchopil učitelčiny kalhotky a pomalu je začal rozstřihávat, učitelka ze strachu z poranění znehybněla, ale Dan byl opatrný.

Po malé chvilce ležel na učitelčině zvlhlém klíně jen malý kousek látky, který se dojemně snažil zakrýt její štěrbinku.

Dan pomalu přejížděl dlaní po jejích slabinách, podbřišku, občas ta hebká místa políbil jazykem a pomalu obnažoval i poslední skrytý kousek chvějícího se těla.

„Dane ne, prosím ne, jsem tvoje učitelka“, zvedla Jiřina hlavu a začala s sebou opět bezmocně cloumat.

„Ale vždyť se ti to líbí, cítím to“, řekl Dan a sklonil se k jejím slabinám.

Učitelku znal jen ze třídy a školních chodeb, vždy na něho působila trochu odměřeně a připomínala mu ženy z devatenáctého století a proto ho překvapilo, že měla dohladka vyholené pohlaví, jen na podbřišku zůstal úzký proužek tmavých chloupků.

Prsty jemně přejel přes Venušin pahorek, dotkl se stydkých pysků, několikrát po nich přejel dlaní a začal učitelku tam dole líbat a dotýkat se jí jazykem.

Jemně s ním přejížděl po učitelčiných slabinách, hladil jí při tom boky, stehna a bříško, rty se dotýkal stydkých pysků, které byly nalité krví a připomínali okvětní plátky růží, špičkou jazyka přejížděl po jejím poštěváčku a bral ho do rtů.

Učitelka s sebou házela, napínala svaly na celém těle, ale Dan nepřestával, vzrušovali ho její marné pokusy o osvobození se a zároveň cítil, že docela se jeho laskání poddat nedovoluje učitelce jen její stud a vědomí toho, že je jejím žákem.

Její mysl stále ještě vítězila nad tělem ale Dan věděl, že má na to aby situaci změnil celou dlouhou noc.

Cítil, že učitelčino vzrušení se blíží vrcholu, chvěla se a snad nevědomky vycházela svou pánví vstříc jeho laskajícímu jazyku, který začal strkat do rozevřené štěrbinky.

Najednou ustal, poklekl a pohlédl se na učitelku, která se na něho podívala očima potaženýma závojem vzrušení a tichounce zasténala : „Dál, prosím, ještě“.

„Teď zas ty“, pověděl Dan tiše, ale v jeho hlase se opět objevila předcházející tvrdost.

Přesunul se nad učitelčinu hlavu a namířil na její ústa svým ztopořelým penisem.

Učitelka se vyděsila a odmítavě vrtěla hlavou, viděla před sebou naběhlou hlavičku, cítila nahořklou vůni Danova vzrušení a být to za jiných okolností, s chutí by penis uchopila do rtů a vášnivě ho sála.

Teď ale nechtěla, smířila se sice už s pokořením které jí Dan způsobil, ale trochu se i zlobila že přestal ve chvíli, kdy chtěla na situaci v které se nachází zapomenout a nechat zvítězit své vzrušené tělo a rozkoš nad svou bezmocí.

„Dělej“, řekl Dan a uchopil učitelku za vlasy a zatáhl, ta vyjekla bolestí a jakmile Dan viděl pootevřené rty, přistrčil k nim penis a zatlačil. Učitelka se zakuckala, ale jakmile ucítila na jazyku Danovu chuť, sevřela kolem jeho údu rty, objela jeho hlavičku jazykem, na chvíli znehybněla, pohlédla na Dana a začala pomalu pohybovat hlavou, vrněla jako kočka a nechávala si Dana sjíždět hlouběji a hlouběji do úst.

Dan najednou ucukl, učitelka zklamaně zalkala, ale jakmile viděla co Dan dělá, prohnula se v bocích a zaklonila hlavu.

Dan se svezl mezi její doširoka rozevřená stehna, znovu políbil její štěrbinku, jazykem a rty přejížděl přes její podbřišek, pupík, ňadra, několikrát kousl učitelku jemně do krku, uchopil svůj penis do ruky a zavedl ho na krajíček učitelčina vzrušeného a mokrého pohlaví, kde s ním několikrát přejel nahoru a dolů.

Učitelka znovu sténala a snažila se přirazit, vzrušení které cítila jí docela ovládlo a nevnímala nic jiného než Danovo tělo a jeho tvrdost, najednou Dan přirazil, učitelka se vzepjala v poutech jako luk a z jejích úst se ozvalo táhlé zalkání, začala divoce pohazovat hlavou a zatínat dlaně do prostěradla.

Dan sledoval její vzrušení a pohyby těla, řídil hloubku a rychlost podle reakcí učitelky a když viděl, že je na samém vrcholu, několikrát rychle a hluboce přirazil.

Učitelka zaječela a několikrát se vzepjala, Danovo břicho zalil proud její milostné šťávy, on jí pevně objal a znehybněl, ale nevyšel z ní.

Přiblížil ústa k jejím rtům a pokusil se učitelku políbit, ta tentokrát jeho polibky vášnivě opětovala.

Dan, stále ještě v učitelce, začal napínat pánevní svaly a začal se hluboko v ní jemně vrtět.

„Ne, ne, už ne….“, zasténala tiše a zaklonila hlavu, ale nestačila větu doříct a znovu  jejím tělem otřásl hluboký orgasmus.

Jakmile umdlela, Dan ještě několikrát přirazil, vzepjal se a postříkal učitelčino bříško svým spermatem.

Učitelka tiše a uvolněně ležela, hluboce oddychovala, zadívala se na Dana a pověděla :

„Teď už mě odvážeš ?“.

Dan se usmál, otřel učitelčino břicho její spodničkou a odvázal ji.

Pomohl jí vstát, chytil ji za ruku a odvedl do koupelny, kde se učitelka osprchovala.

„Pojď“, řekl Dan když se důkladně osušila ručníkem a znovu ji odvedl k lůžku.

„Lehni si na postel“, pověděl a když si učitelka poslušně lehla na záda, pokynul, aby se obrátila na břicho.

Jakmile to udělala, vzal do rukou lahvičku s vonným olejem, který učitelka používala k natírání pokožky rukou, aby byla hebká, sklonil se k ní a pokapal její záda.

Pak si na učitelku pohodlně sedl a začal jí pomalu a důkladně masírovat paže, šíji, záda, postupně se dostával k vystouplému zadečku, ten hnětl dlouho a pečlivě, až učitelka začala opět sténat a tentokrát už dobrovolně, roztáhla doširoka nohy.

„Nene“, zasmál se Dan, „já si teď musím odpočinout, zítra vstávám do školy“, pověděl a chystal se k odchodu.

„Zůstaň tu se mnou“, požádala tiše učitelka a pohladila Dana po stehně a dívala se na jeho zpola stojící penis.

Dan se jen usmál a pověděl :

„Jsem unavený“, položil se na lůžko a zavřel oči.

Bezmezně učitelce důvěřoval a věřil, že se jí jeho laskání a něžné znásilňování líbilo, a bude si to chtít zopakovat.

To ale ještě neznal učitelku. Byla sice s průběhem večera spokojená a již zapomněla na to, že jí Dan zpočátku nutil a pokořil, nemohla mu ale zapomenout to jak její vzrušené tělo a pohlaví trápil oddalováním vyvrcholení. Sice se jí to vzato do důsledků líbilo, nikdy nezažila něco tak mučivě rozkošného, ale osten pomstychtivosti v jejím srdci zůstal, byla to nakonec žena.

Seděla vedle oddechujícího Dana, hladila mu vlasy a čekala, až usne….

___________________________________________________________

napsal :

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny