reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow SM kniha - O výchově otroků - část 3
SM kniha - O výchově otroků - část 3 Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 11
SlabéVynikající 
Napsal Trainer   
Pondělí, 26. leden 2009

Metody a způsob získání manžela

  • náhodné seznámení

Málokterý manžel získaný za pomoci náhodného seznámení se může stát vhodným objektem pro realizaci Vašich zájmů v duchu této knihy. Pokud se zrovna nejedná o masochistu, se kterým se seznámíte na večírku v SM klubu, lze jen těžko předpokládat u jinak zaměřených jedinců, že přistoupí na vaše metody a budou je plně akceptovat. I když -láska dělá divy a proč to nezkusit. Konec konců, semínko masochismu tříme v každém z nás a záleží jen na Vás a Vašich schopnostech, jak se vám bude dařit je rozvíjet. V každém případě však platí, že pokud chcete ušetřit svůj čas a námahu, je lepší se obracet přímo na submisivní muže. K tomu je nejlepší cílená inzerce.

  • inzerce

Je jasné, že k takto zaměřené inzerci si nezvolíte noviny nebo časopis, ve kterém by Váš inzerát nikdo s hledaných nenašel. Nejvhodnější je použít buď specializovaný seznamovací časopis, anebo přímo kontaktní magazín s SM tematikou, kde je úspěšnost inzerce největší. Hledáte-li partnera za pomocí inzerátu, připadají do úvahy dvě možnosti. Buď odpovíte sama na inzerát jenž vás zaujal, nebo si podáte inzerát vlastní. Osobně doporučuji vlastní inzerát, ozve se Vám mnoho subjektů, ze kterých si můžete vybírat.


KORESPONDENCE S VYBRANÝM UCHAZEČEM


Co by mělo být obsahem prvního dopisu?

Potvrďte svůj zájem o takový vztah, který má šanci vyústit ve sňatek. Můžete se částečně charakterizovat a několika větami nastínit své představy, jak by měl vypadat váš vztah. Položte spoustu doplňujících otázek, neboť Vy musíte o svém nápadníkovi vědět co nejdříve naprosto vše.

Hned od začátku musíte zadat svému protějšku první úkoly, i když zatím budou spočívat pouze v požadované délce odpovědi, používání nařízeného oslovování Vaší osoby a vyčerpávajících odpovědích na Vaše otázky. Již v prvním dopise musíte adresátovi tykat, zatímco on musí dodržovat vůči Vám nejen vykání, ale i nařízené oslovování. Uvědomte si, že si korespondujete s mužem, jenž se cítí být otrokem. Jakékoliv společenské zásady či konvence musí jit stranou.


Vy jste bytost na úrovni bohyně, on je jen ubohý červ u vašich nohou


Po obdržení odpovědi splňující dokonale Vaše představy, můžete s dotyčným probrat vše telefonicky. Teprve po obsáhlém telefoním rozhovoru, ve kterém můžete posoudit jeho reakce a intonace, přistupte k první schůzce na místě a čase určeném Vámi.

Podaří-li se Vám vybrat nápadníka prostřednictvím této metody, můžete si nyní blahopřát, neboť celý výcvik se Vám díky jeho zaměření velmi zjednoduší a hned od začátku můžete zahájit druhý či třetí výcvikový stupeň.


1/5 Ideální parametry budoucího manžela


Ideální parametry vybraného uchazeče musí být stanoveny zejména s ohledem na vaši situaci. Jste-li velmi dobře finančně zajištěna, nemusíte klást na výši jeho příjmů velký důraz. Chcete-li vyloženě pracovního otroka do své domácnosti , můžete se spokojit s menší inteligencí vyváženou větší oddaností a poslušností. Pokud potřebujete pěkný živý doplněk ke svému oděvu nebo na reprezentaci vašeho vkusu, vybírejte fyzicky přitažlivé mladé uchazeče. Záleží tedy na Vašich potřebách, jaké priority při výběru zvolíte.

Uvědomte si, že pro masochistu "in natura" nehraje Váš věk žádnou roli. Pro něj je důležitý jeho statut otroka, možnost být Vašim majetkem. Bez obav můžete do svých sítí lákat i sotva plnoleté mladíky, i když je vám třeba padesát.II.

Výcvik před sňatkem


Období mezi seznámením a sňatkem budeme pro potřebu této knihy nazývat obdobým námluv.

Jedná se o velmi důležitou část výcviku, ačkoliv se ještě nejedná o Vašeho manžela. V tomto období si můžete vyzkoušet, zda-li vybraný jedinec bude vyhovovat Vašim požadavkům. Zejména se musíte zaměřit na testování jeho submisivních sklonů. Zjistíte-li, že se u něj naprosto nevyskytují, co nejdříve vztah ukončete. Výjimkou může být taková láska a oddanost vůči vaší osobě, že se dotyčný nechá bezproblémově využívat pro Vaše potřeby.


2/1 Zásady chování vůči nápadníkovi


Při chování vůči nápadníkovi je nutno zachovávat taková pravidla jednání a chování, aby bylo již od samého počátku vašeho vztahu jasné, kdo bude mít navrch.


-Nevšímat si ho

Svého nápadníka si schválně nevšímejte. Nechte jej, aby se co nejdéle utápěl v pochybnostech, za-li vůbec víte, že existuje, nebo zda-li o něj stojíte.

Schválně dávejte přednost jiným mužům před ním. Nechte jej, aby Vám musel učinit přímou nabídku nebo vyzvání, kterému se otevřeně vysmějete. O něco později mu dejte alespoň trochupříznivé gesto, které mu znovu dodá odvahu.


Příklady:
-neodpovídejte na jeho pozdravy
-nabízí-li Vám svezení autem, klidně nastupte do vedle stojícího taxíku
-květiny, které Vám nechal poslat nepřijmete, nebo vyhodíte
-za dárky mu nikdy neděkujte


-Provokovat jej

Provokujte svého nápadníka narážkami, postoji a pohyby. Předhazujte mu věci, které neudělal. Vysmějte se jeho zjevu a oděvu. Zesměšněte ho, kdy se Vám zamane. Pozor však, aby neztratil další odvahu. Jedna dobře pronesená poznámka a jeho láska a vděčnost k Vám již zase nezná hranic.


Příklady:

-řekněte mu, že Vám nevadí jak je škaredý, protože vedle něho alespoň více vyniknete
-řekněte mu, že se s ním nebudete líbat, protože mu páchne z úst
-při každé příležitosti zdůrazněte v jeho přítomnosti své přítelkyni, jak se za něj na veřejnosti stydíte, jak se neumí oblékat, jak je neschopný v sexu
-můžete jim rovněž vylíčit, že se skoro každou noc pomočuje


-Svůdně se oblékat a chovat

V přítomnosti svého nápadníka buďte vždy velmi svůdně oblečená a nalíčená. Maximálně posilujte svůj sex-apel do té míry, že z Vás bude doslova blouznit.Drtivá většina submisivních mužů jsou zároveň fetišisty zaměřených na přiléhavé lesklé oblečení a na vysoké holínky s vysokými podpatky (v jejich představách symbolizují ženskou nadvládu). Dopřejte mu tedy tohoto pohledu co nejčastěji a máte zajištěno jeho zbožňování Vaší osoby hraničící s obřadným uctíváním.


Příklady:

-veškeré oděvy noste pokud možno co nejvíce obepnuté kolem vašeho těla
-všechny bundy a saka noste maximálně do pasu, aby vynikl Váš zadek
-dostavte se na schůzku oblečená v černé kůži, vysokých holínkách a s bičíkem v ruce
-nechte jej, aby Vám zavazoval boty, zatím co Vy se ještě upravujete před zrcadlem
-požádejte jej, aby Vám vyleštil zašpiněné boty, zatímco se bavíte s přítelkyní
-nechte jej, aby Vám pomohl se zouváním
-co nejčastěji choďte v botech nebo lodičkách s vysokými podpatky, a to i doma
-požádejte jej, aby Vám pomohl natáhnout ponožky, rukavičky apd.


-Arogantnost
Ano, buďte nadutá, pyšná a domýšlivá vůči svému nápadníkovi. Jednejte s ním vždy nadřazeným způsobem. Dáte-li mu tyto své vlastnosti najevo a je-li alespoň trochu submisivně založen, bude Vás o to více milovat.


Příklady:

-nikdy jej nezdravte
-nikdy mu za nic neděkujte
-nikde se mu neomlouvejte
-nikdy nedejte najevo, že Vás něčím potěšil
-nikdy mu za nic nebuďte vděčná
-Rozmarnost a rozmazlenost

Snem a smyslem života vašeho budoucího manžela by měla být touha plnit Vaše rozmary a rozmazlovat Vás. Dejte mu tedy již nyní pocítit, co všechno si dovede vymyslet rozmazlená žena jako jste Vy. Nechte jej, ať se klidně přetrhne při plnění vašich rozmarů, vůbec se neohlížejte na námahu, kterou ke splnění úkolu bude muset vynaložit.

 

pokračování příště ....