reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow SM kniha - O výchově otroků - část 2
SM kniha - O výchově otroků - část 2 Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 14
SlabéVynikající 
Napsal gab   
Středa, 16. červenec 2008

1/2 Určení cílů v manželství

Důležité je ujasnit si předem, kam až ve výcviku svého drahého chotě zajít a co od manželství očekáváte. Z tohoto hlediska se dá výcvik rozdělit do několika stupňů:

1. stupeň-poslušný manžel (pod pantoflák)

Poslušným manželem se rozumí typický muž, jenž je zcela pod pantoflem své Paní. Musí ji ve všem poslechnout, plnit její příkazy, občas dostane vynadáno nebo mu přiletí facka. Nejedná se však o typický vztah Paní-otrok v manželství, neboť zřejmě ani jedna strana nemá zájem nebo důvod tak dalece zacházet. Dosažení a upevnění pozice manželky alespoň na tomto stupni je však částečným vítězstvím, zajišťujícím jí klidný život. Ovšem míra jejího pohodlí se rozhodně nedá srovnávat se životním stylem žen, které ve svém manželství docílí stupeň II., nebo dokonce III.


2. stupeň-manžel-sluha

Manžel-sluha je dokonale zpracovaný tvor, jenž musí nejen na slovo poslouchat svou Paní, ale plnit i veškeré její rozmary a příkazy, hraničící s třetím stupněm. Zatím však není aplikována tvrdá drezůra, absolutní veřejné ponižování a ztráta lidských práv. Prezentace manželovy podřízenosti před třetími osobami (návštěvy apod.) je dosud pouze v začátcích. V tomto stupni výcviku je již manžel od své Paní za své chyby a neposlušnost trestán přísněji než u stupně I.

Do této fáze je možno se dostat i s manželem, jenž není vyloženě submisivně založen. Je ovšem nutné volit příhodné a opatrné výcvikové metody, více používat různých způsobů vydírání a nikdy nepřekročovat určitou hranici.


3. stupeň-manžel-otrok

Manžel-otrok je vrcholným produktem manželství submisivního muže a dominantní ženy. Jestliže u svého nynějšího nebo budoucího partnera poznáte, že se jedná o masochistu, začněte okamžitě a nekompromisně směřovat veškeré úsilí k rychlému dosažení tohoto stadia. Totální zotročení manžela totiž přináší největší výhody pro jeho majitelku.

1/3 Výběr budoucího manžela

 

Je naprostým nesmyslem se domnívat, že se Vám výcvik podaří zrealizovat bezproblémově až do konce u muže, jenž v sobě nemá zakořeněné masochistické sklony.

Samozřejmě existují výjimky, ale s nimi je spojena i daleko větší námaha. Veškeré dosud vydané publikace zabývající se tématikou totálního zotročení zcela normálního manžela je nutno považovat za fikci ze strany autora. U normálně založeného muže lze aplikovat maximálně první stupeň, nikdy se však nedostanete dál. Dovede-li tento vyloženě nevhodný partner alespoň trochu uvažovat, nestrpí vám přísnější metody a rychle se s Vámi rozvede. Navíc se zřejmě stejně nedostanete ani k uzavření sňatku, neboť několik prvních lekcí v období námluv vztah rychle ukončí. Nelitujte však toho a naopak se zaměřte na získání muže s vrozenými submisivními sklony. Je jich kolem Vás daleko více, než vůbec tušíte a rozhodně se nejedná o nějaké defektní jedince.

Tyto masochistv je možno orientačně rozdělit do několika skupin. Žádné dělení však nemůže být zcela přesné, neboť některá zaměření se u jednotlivců prolínají a navíc s jejich postupujícím věkem dochází v rámci jejich submisivního založení k určitému posunu a změnám.

MASOCHISTA-typ muže, který ukájí své sexuální zaměření tím , že si nechává ubližovat od žen, vyhledává situace, kdy je ženou ponižován a týrán. Pojem masochismus a použití tohoto názvu poprvé vymezil rakouský psychiatr a soudní lékař Richard von Kraft-Ebing v sedmdesátých letech minulého století. Při stanovení názvu této pro ženy zajímavé abnormality použil jméno svého současníka, rytíře Leopolda von Sacher-Masocha. Tento muž ve svých novelách a románech vylíčil velké množství variant masochismu, kdy samozřejmě ústředním tématem bylo ponižování a týrání muže od ženy, případně od muže v přítomnosti ženy. Jelikož téměř každý masochista je současně i fetišistou, dominují v dílech Sachera-Masocha fetišistické symboly bič a kožich., zejména v jeho nejslavnějším díle "Venuše v kožichu" . Ačkoliv je úroveň jeho literární tvorby tvrdě kritizována a nazývána brakem, faktem zůstává, že když slavil dvacetpět let své literární práce, byli mezi gratulanty Victor Hugo, Zola, Ibsen, Rubinstein, Pasteur a mnoho dalších Významných osobností z celé Evropy.


1. masochista-snílek

 

Typ submisivně založeného muže, jenž sice vítá nadvládu ženy, ovšem pouze ve svých snech a představách. Když poté dojde k věci a Vy skutečně nastolíte tvrdý režim, začne se cukat a bude se snažit z této reality vykroutit.

2.masochista-sexuální maniak

Muž, jenž si myslí, že veškerá jeho podřízenost bude začínat a končit na vašem manželském loži. V jiných oblastech společného života se však bude cítit pánem.


3. masochista-požitkář

Tento zvláštní druh mužů je natolik ovlivněn časopisy a knihami, že se domnívá, že dominance ženy bude spočívat pouze v jeho mučení přikládáním svorek na jeho bradavky, zavěšováním závaží na jeho ptáka, přivazování ke kříži apod. Vůbec jej nenapadá, že vy budete především vyžadovat absolutní kázeň a tvrdou práci. Myslí si, že vrchol Vaší dominance je v tom, že budete do jeho zadku strkat svíčku či vibrátor, nebo mu budete močit do úst. Prosím, komu se to líbí, ať to klidně dělá. Ovšem Vy nejste žádná domina v hodinovém studiu, která bude poslušně dělat to, co si "manžel-otrok" poručí. Jestliže se mu tyto a další věci líbí, můžete je na něm praktikovat pouze jako součást odměny. Jaký by to byl pro něj trest, když by se při tom udělal.


4. hodinový masochista

Muž, jehož touha sloužit a patřit přísné paní sice splňuje Vaše požadavky, ovšem jeho oddanost a naprostá poslušnost trvá pouze tehdy, když je laicky řečeno "nadržený" Vesměs si musíte uvědomit velkou závislost ochoty a touhy muže být otrokem na stavu jeho pytlíka. Když se tento muž "vystříká" , je s jeho masochistickým založením konec.-alespoň do té doby, než mu to zase začne "lézt na mozek". Tento typ masochisty můžete ke svým účelům používat, ovšem zvýšenou pozornost věnujte tomu, aby mu bylo zabráněno sexuálně se ukájet.


5. přírodní masochista (in natura)

Nejvhodnější typ pro Vaše účely. Tento muž má vrozenou silnou potřebu být zotročen ženou a jí sloužit. V tom spatřuje smysl svého života, jiné soustavné činnosti v jiné oblasti není prakticky schopen. Nejde mu o prožívání sexu, potřebuje spíše vědět, že je součástí vašeho majetku, se kterým je jednáno s opovržením a maximální přísností. Nevýhodou takto zaměřených adeptů na vašeho manžela je skutečnost, že jejich zaměření jim jen málokdy umožní jakoukoli formou získat větší finanční prostředky pro vaše manželství. Jste-li však velmi dobře zabezpečena, můžete dát přednost tomuto kandidátovi.

Jednotlivé typy masochistů lze jen těžko zřídka přesně definovat. Jejich zaměření se více či méně prolínají. Vy z něj musíte dostat to, co je pro vás nejvýhodnější a následně to formou přísného výcviku rozvíjet.


Lepší jakýkoliv masochista než normální muž!

 

pokračování příště .....

 

předchozí díl :

SM kniha - O výchově otroků - část 1