reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow SM kniha - O výchově otroků - část 1
SM kniha - O výchově otroků - část 1 Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 17
SlabéVynikající 
Napsal gab   
Pátek, 06. červen 2008
Vážené slečny a paní, vážené dámy,

 

Možná by bylo mnohem jednoduší napsat, pro koho tato kniha určena není. Tedy-není určena pro ženy, které spatřují smysl svého života v ideálním manželství s rovnocenným partnerem. Není určena pro ženy, jimž v manželství vyhovuje podřízenost vůči partnerovi. Není určena ženám, které již po mnoho let hrají v domácnosti služky a nyní se rozhodly to změnit. Pro tyto mám jednu radu-rozveďte se a začněte znovu.

Tato kniha je tedy určena především Vám, milé dámy, které se díky své dominantní povaze správně domníváte, že když už manželství, tak tedy podle vás. Vyznáváte-li zásadu, že manžel musí skákat tak, jak Vy pískáte, jste zde na správné adrese.

Dále je tato kniha určena ženám, které dodatečně zjistily, že sdílí manželské lože s masochistou. Co s ním ? Jak jej co nejlépe využít ve svůj prospěch - na to zde (alespoň doufám) naleznou odpověď.
Tuto knihu je nutno v každém případě považovat za pouze obecnou normu a nelze se jí vždy a všude bezvýhradně řídit. Každá žena a každý muž jsou natolik individuální, že v praxi nelze obsah této knihy přesně aplikovat.
Samozřejmě není rovněž potřeba dodržovat postup a metody při výcviku či trestání, neboť některá manželství jsou již tak daleko, že tuto knihu použijí pouze pro inspiraci v některých oblastech.
Jiné dámy budou mít zase poněkud odlišný názor na druh a tvrdost používaných výcvikových metod - pokud si myslí, že jejich drezůrní metody jsou lepší, ať je klidně používají. Účel světí prostředky a každá jednotlivá dáma nejlépe ví, kde má její manžel své hranice, které nechce při výcviku překročit.
Zkrátka, považujte tuto knihu za nezávaznou informaci, která vám může objasnit netušené možnosti, nové výcvikové metody a další jemné nuance ve Vašem láskyplném vztahu vůči manželovi.
Doufám, že tato kniha pomůže alespoň částečně k budování vašeho pohodlného života v manželství, které ještě do nedávna bylo institutem pro faktické zotročení ženy. Je nejvyšší čas, abychom to my ženy začaly "pánům tvorstva" vracet i s úroky.

Úvod

Již nikdy nebudu uklízet !
Již nikdy nebudu prát !
Již nikdy nebudu žehlit !
Již nikdy nebudu vařit !
Již nikdy nebude poslouchat jeho blbé řeči !
Již nikdy mně nebude nadávat !
Již nikdy ho nebudu o něco prosit !
Již nikdy mu nebudu v ložnici po vůli !
Již nikdy se nebudu zpovídat kam jdu a kdy přijdu !
Již nikdy se před ním nebudu se svým milencem schovávat !
Již nikdy se nebudu ptát, zda si to mohu koupit !
Již nikdy nebudu mít finanční problémy !

 

 

Při pohledu na výše uvedené řádky vás jistě napadnou mnohé další, jim podobné. Ano, pohodlí a nezávislost může mít nekonečně mnoho forem a každá žena bude preferovat to svoje. Obecné problémy, které vdaným ženám nejvíce strpčují život, nelze odstranit jinak, než vhodnou převýchovou vašeho životního druha. Práce se totiž sama neudělá a nechcete-li se ponižovat Vy, musí to zvládnout váš manžel.

Předpokládám, že právě proto čtete tuto knihu, jejíž obsah bude pro vás takovou malou exkurzí do dokonale fungujícího institutu manželství.

Celá kniha je rozdělena do několika základních kapitol. Snažila jsem se podchytit a doporučit způsob vašeho jednání a chování ve všech stádiích vašeho vztahu s manželem. Chtěla jsem, aby tato kniha byla pokud možno univerzální a aby si z ní každá z vás vzala to, co je pro ni právě aktuální a důležité.

 

 

I.

Před zahájením výcviku

1/1 Proč se vlastně vdávat ?


Otázka, která napadne mnoho dominantních žen ještě před tím, než začnou tuto knihu číst. Jestliže máte jednoho nebo více osobních otroků či sluhů, jež vám zabezpečují pohodlný a luxusní život, vdávat se nepotřebujete. Je lépe zůstat samostatnou svobodnou bytostí, jež se nemusí omezovat a s nikým otravovat.

Ovšem, a to je důležité, někdy se prostě najdou takové důvody, že manželství je pro ženu nevyhnutelně nutné. Mezi tyto důvody patří například:

  1. reakce okolí-zejména v malých obcích se dosud okolí dívá na svobodnou dámu ve vyšším věku s despektem. Aby žena získala prestiž ve společnosti a ve svém okolí, je v těchto komunitách nutností, aby byla vdaná. Na veřejnosti může reprezentovat svého manžela, doma je však naprostou Paní domu a z manžela se po překročení prahu stává její otrok.

  2. podmínka daná submisivním partnerem-hodinových SM studií je všude plno. Ovšem hůře se již mužům hledá žena, jež by byla ochotna jejich zaměření podporovat a využívat i v soukromém životě, jaksi non-stop. Tento muž se zcela určitě bude bát, že poté co jej finančně "vycucáte", bude odkopnut. I když by jste to nejraději udělala, je třeba si uvědomit, zda-li manželství v tomto případě nebude lepší variantou. Zejména tehdy, jestliže se jedná o muže velmi dobře hmotně zabezpečeného, kterého jinak nezískáte.

  3. Otec pro vaše děti-chcete aby vaše děti vyrůstaly v kompletní rodině.


Předchozí řádky se samozřejmě netýkají žen, které jsou již vdané a pouze a konečně se rozhodly se svým manželem něco udělat. Nikdy není pozdě ani pro ženy, jež zjistí, že žijí s masochistou.Nezavrhujte tyto lidi. Jedná se o velmi oddané tvory a neschopnost plně vás uspokojit potmě v ložnici může být dobře vyvážena jejich ostatními vlastnostmi. Naopak-pokuste se plně rozvinout svou fantazii a dostat ze svého manžela maximum. Uvidíte, že to pro vás bude i velmi zábavné.


Vdávejte se pouze tehdy, jestliže z toho budete mít značný prospěch!

Největší chybu uděláte, zbavíte-li se své svobody zadarmo!

 

 

pokračování aneb první kapitola příště ....