reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow Sladká subi
Sladká subi Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 23
SlabéVynikající 
Napsal Dáša Oddaná   
Čtvrtek, 26. červenec 2007

Dostala jsem  dnes mejlem úkol, lehký zdá se mi: Čekám tě k večeru, dojdi včas a jen v šatech, to už znáš, bez prádla a ihned po překročení prahu dnes  zavřeš oči i ústa, šaty shodíš  bez uložení. Tohle se už dlouho nestalo, můj Pán je dobrotivý a dává mi čas  na rozkoukání, celý den jsem byla v mírném napětí a roztoužení, radostném očekávání překvapení. Dokázala jsem se odprostit od všech ostatních myšlenek a těšila se na  Pána. Hodinu před odjezdem jsem se připravila pečlivě , protože pro Pána se ráda nejen svlékám, ale i oblékám, cítím  ikdyž mám oči sklopené, že si mě rád prohlédne a ikdyž mlčí, jistě ocení mou vůni a vkus. Šatičky byly modrobílé,lehké a průhledné, do vlasů jsem si dala modrou  čelenku z hedvábí. 

Po příchodu jsem jen tiše vyslovila větu :  Dobrý večer můj Pane, stojím tu před tebou pokorná a připravena  ti sloužit.. A ihned jsem si čelenku z vlasů posunula na oči a byla černá tma,tiše jsem shodila šaty a nechala je padnout k nohám. Jsem zcela nahá, provází mě stále pocit studu,fúúúú. Na krku jsem cítila  mi známý obojek, ale tentokrát tam byl i  jiný zvuk: cvak. A zazněl Pánův nekompromisní hlas: Překroč své šaty  a vykroč směrem  směrem doprava, bude to ! Tápala jsem rukou, snažila se zachytit jeho, ale  nepodal mi tu svou, cítila jsem škubnutí a pak jemný tah na krku, tohle  bylo vodítko, velmi krátké a já cítila, že dnešní večer bude jiný , Pán si pro mě připravil jistě něco neobvyklého mi neznámého. Po několika malých krocích Pán vydal pokyn : ruce za hlavu, rozkročit řádně a  mírný předklon a neopovaž se vyslovit ani jedno slůvko vyjma uctivých, prosebných a děkovných.  I prvně jsem vydala hlásky: Ano můj Pane a v myšlenkách mi bylo jasné, že mi může dát spočítat  písmenka ve slovech, která bych vyslovila navíc a potrestat mě.

Pán uchopil jedno mé ňadro, pak i druhé, tentokrát mi ale neomotal mé povislé prsa tíhou širšími pásky jako minule, ani ne provázky  ,ale tohle jsou dřívka,nic nevidím a jsem tomu ráda, bojím se pohlédnout ještě.  A pán promluví: dnes ti sevřu tvá vadnoucí  prsa velkými palečnicemi. A já cítím  větší a větší sevření na mých nebohých prsou. Čím více Pán dřeva stahuje k sobě, tím více mé povadlé prsa dostávají krásný plný, kulovitý tvar a stávají se  mnohem citlivější na každý i nepatrný dotyk. Za to, že mi je Pán tak vyztuží, připadám si ne už tak nestoudně, mu jen poděkuji vzorně.  A zase slyším jeho přísný hlas:  trvalo ti to než jsi vyslovila slova díků, mám s tebou jen práci, nechci slyšet žádné skučení,dnes si ty palečnice užiješ až do konce a nic ti nepomůže. Mé bradavky jsou velmi tuhé, citlivé i na dotek peříčka, jsem poslušná, ale nechci skřipce či kolíčky. Cítím své vzrušení i v podbříšku, vlhkost v kundičce,  mám chuť si ji pohladit, podržet,chytnou, zmáčkout, roztáhnout,ale neudělám to, patří Pánovi, který ví, že jsem už roztoužená, protože ve stoje pohybuji pánví, olizuji si rety. Líbáme se prudce, surově, násilnicky. Chtěla bych pokleknout , ale slyším jeho hlas:  chtěla by jsi šoustat, dala by jsi se opíchat každým a vším, styď se, jsi ve své podstatě jen perverzní děvka a nezasloužíš si slušné zacházení, roztáhni nohy pořádně a drž v klidu to tělo své,ať ti mohu vsunout mezi stydké pysky, pod poštěváčka mas. ježka, ten tě na chvíli znehybní. Fúúúúú, pane, je to tvrdé, píchá to. Mlč, jen já vím, co je pro tebe dobré a pán poklepe na ježoura, který si už mezi mýma nohama našel místečko. 

A důsledným, nekompromisním, přísným  hlasem Pán zavelí:  lehni na záda a hned , dnes tě čeká něco neobvyklého. Jen jsem dopadla na postel, lekla jsem se. Dopadla jsem na chladivou hmotu,asi  igelit, blesklo mi hlavou. Ten co můj Pán dává pode mne,abych mu neumazala prostěradlo. Studí to trochu, už je mi to jasnější- budou svíčky, bude vosk. Bojím se toho dopadu prvních kapek pálivé hmoty,zkoušeli jsme to jen jednou a Pán byl  ohleduplný, dal mi procítit  tu kůži, to nervové napětí, cítím už  déšť jednotlivých kapek na mém těle,na  prsou, bradavkách, bříšku i v trojúhelníku mého klínu.Vnímám tu vůni vosku i přítomnost mého Pána, vnímám jeho radost, vzrušení a hrdost nad tím, že má tak poslušnou subinku. Ale nic se zatím neděje. Zavrtávám se zadkem ,snažím se udělat si důlek a přitom tam ležím  roztažená jako všechny ty dívky z obrázků, nesmím se ani pohnout. Ježek mi mezitím dráždí celou mušli, celou dobu cítím ta těžká prsa, chci to mít rychle za sebou.  Slyším, jak Pán odchází a s obavami čekám, co  bude následovat. Asi si šel pro zápalky, myslím si. Zhluboka dýchám vzrušením v očekávání a nejistotě věci budoucích. A už cítím jak je nade mnou, snažím se soustředit, a čekám,kdy a kam dopadne první kapka. 

Trhnu sebou. To nebyla pálivá kapka, či kapky, ale něco chladivého se pohybuje po mém těle , brrrrrr- studí to, dokonce to voní, ale nepoznám zatím po čem, jsem tak překvapená, zaskočena, naskakuje mi husí kůže. Studí to, lepí to, teče to, měkne to. Ale led to není. Pán mi dělá na těle něčím puntíky, maluje zvláštní čáry a klikyháky, krouží kolem mých bradavek po širokých dvorcích. Jednou rukou si intuitivně do té hmoty co mám na těle hrábnu a oĺíznu si prst, už vím co to je- je to asi nanuk a smetanový, že by. Jenže to jsem neměla udělat, to mi můj Pán ještě nedovolil. Zatím jsem pomalována a polepená jen na prsou , břichu a stehnech. A teď následuje trest, za to , že jsem si tam bez dovolení hrábla. Ten nanuk, moc už ho není, topí se, cítím už to ostré dřívko. Ty zbytky nanuku mi můj Pán sune pomaloučku směrem k mušli, dotýká se tím dřívkem vstupu do pochvy.Fúúúúúúúú a já slyším: ty couro nestydatá, tobě se to líbí, tebe to vzrušuje. Ty by jsi tam chtěla vrazit ten nanuk celý? Že se nestydíš, jsi celá ulepená.Kdyby jses viděla! Vypadáš jak ta poslední štětka, nad kterou se vystříkalo deset chlapů. Ufff,uf. Pán mi strhl  šátek z očí. A teď se podívej jak jsi ulepená coura! Nemůžu se na to dívat, mazej se umýt a dej si záležet! Běda ti, jak nevymyješ všechno, všecičko ze všech záhybů a vydrhni se do sucha. Přijdu si tě zkontrolovat a pak, pokud nebudu spokojen, vezmu na  tě ostřejší kartáček, zubní je pro takovou nadrženou čubku málo, nebudu tě šetřit už… a to dřívko z nanuku si dej do svého pytlíčku v upomínku na dnešní sváteční večer. 

Konec psaní pro dnes, vstříc vzájemným orgasmům a krásným hrátkám. A poučení : nad mražákem se jemně usmívám a vybírám očima další nanuky, teď už ovocné, více zmrzlé, více tvrdé. Založím si sbírku dřívek.