reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Seznamka
Nápad čtenáře na BDSM posilovnu Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 16
Seznamka
Napsal Trainer   
Středa, 19. květen 2010

Do redakce nám chodí spousta emailů, dotazů a nápadů .... co říkáte na tento ? diskutujme v komentářích pod článkem.

Nápad od čtenáře
-------------------------------------------------------------------

Zdravím Vás, mám jeden nápad a hledám, s kým nebo jak ho uskutečnit...jsem bdsm pozitivní, switch, ale více sub....
Napadlo mě - jelikož rád cvičím (strečink a posilování) - a vzrušuje mne vidět cvičit děvčata - zda nevytvořit nějaké fitness studio, kde by se cvičilo s bdsm...prostě jen ve spodním prádle a dostávaly se tresty a cviky by byly nějak ztížené apod... myslím, že by byl zájem si takové lekce platit...mohly by docházet jak ženy, tak muži. Klidně bych byl trenér nebo i trénovaný...no tak jen na zvážení. Myslím, že máte kontakty a možnosti, jak toto případně rozjet. Na venek by to mohlo být normální studio, kam lidé chodí cvičit, ale podepsali by nějaký papír, že s tím souhlasí a už by se to rozjelo:) nápadů by bylo dost...co vy na to?

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 


Seznámí na internetu - jaké typy lidí můžete potkat Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 12
Seznamka
Napsal Romana   
Pondělí, 13. srpen 2007

Ze své zkušenosti bych chtěla pro začínající s BDSM napsat pár řádků ohledně seznamování se. Většinou se potkáme někde na netu v místnosti chatu. Pak je zde vetší prostor na komunikaci. Můžeme a nemusíme věřit všemu co nám virtuální partner píše. Pro mě platí pravidlo, že když se chci upřímně seznámit tak si nevymýšlím a to také předpokládám i na druhé straně. Jak se říká," lež má krátké nohy". Ale ne vždy to tak funguje. Ještě taky zůstává možnost seznámení přes inzerát. Pro komunikaci většina z nás zase volí internet či SMS. A proto bych virtuální pisatele rozdělila do několika kategorií.


V.I.P. kategorie Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 5
Seznamka
Napsal Trainer   
Pátek, 10. srpen 2007

V.I.P. - odlišující inzerát 
Jste nároční a hledáte v oblasti BDSM opravdu výjmečný protějšek? Tedy chcete seznámení V.I.P? Takový je dnešní svět, člověk, aby uspěl musí se odlišit. Pokud chcete dát svému potenciálnímu protějšku najevo, že Vás nemusí hledat mezi stovkami klasických inzerátů, je tu pro Vás V.I.P. seznamka .

Zadejte inzerát do této kategorie a provedťe platbu na účet ve výši 200 kč. Inzerát bude zobrazen po přijetí platby na účet. Do variabilního symbolu uveďte číselný kód, který vám spolu s číslem účtu pošleme e-mailem. Do popisu platby uveďte jméno, pod kterým se v inzerátu identifikujete. Platnost V.I.P. inzerátu je 3 měsíce od data jeho zveřejnění.

 V.I.P. - komerční inzerát
Nabízíte služby v oblasti BDSM praktik? Využijte možnosti inzerce na tomto specificky zaměřeném serveru.

Zadejte inzerát do V.I.P. kategorie a provedťe platbu na účet ve výši 400 kč. Inzerát bude zobrazen po přijetí platby na účet. Do variabilního symbolu uveďte číselný kód, který vám spolu s číslem účtu pošleme e-mailem. Do popisu platby uveďte jméno, pod kterým se v inzerátu identifikujete. Platnost V.I.P. inzerátu je 3 měsíce od data jeho zveřejnění.

Pro další informace kontaktujte redakci ( Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny )