reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Redakce arrow Info pro čtenáře
Info pro čtenáře
Výsledky ankety - platíte či zvažujete zaplatit za BDSM sex a hry ? Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 4
Redakce - info pro čtenáře
Napsal admin   
Čtvrtek, 03. březen 2011

Přinášíme Vám výsledky ankety  - platíte či zvažujete zaplatit za BDSM sex a hry ? Z dotazníků a téměř 500 odpovědí téměř polovina lidí rezolutně odmítá platit.

anketa_za_penize.gif


Výzkum na téma „Vnitřní coming out u lidí praktikujících BDSM“ Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 6
Redakce - info pro čtenáře
Napsal Trainer   
Neděle, 14. listopad 2010

Dobrý den, hledám lidi ochotné zapojit se do výzkumu na téma „Vnitřní coming out u lidí praktikujících BDSM“ (proces, při kterém jste si uvědomili, že praktiky BDSM jsou vám blízké). Výzkum je součástí mojí postupové práce, je anonymní, v rámci katedry psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Všechny upřesňující informace rád zodpovím přes mail. Budu rád za jakýkoli váš ohlas. Kontakt: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny


Samotný sběr dat bude probíhat během ledna příštího roku. Zval bych se tedy potom a pokud budete pořád ochotný a najdete si čas, můžeme se domluvit na setkání.

upozornění redakce
--------------------------------------------
Tato výzva je publikována na zákaldě žádosti jednoho z našich čtenářů, redakce se nijakým způsobem nepodílí na daném průzkumu, naším cílem je pouze podpořit výzvu umístěním na naších stránkách.

 


Výsledky ankety o nejoblíbenější BDSM praktiku Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 2
Redakce - info pro čtenáře
Napsal Trainer   
Sobota, 24. červenec 2010

Přinášíme Vám výsledky ankety o nejoblíbenější BDSM praktiku, téměř tisíc lidí rozhodlo o pořadí :

anketapraktiky3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Dále jsme dnešním dnem připravili novou anketu, jejiž otázka nám opět  přišla od čtenářů ...


Nová galerie - pomůcky v praxi Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 12
Redakce - info pro čtenáře
Napsal Trainer   
Středa, 28. duben 2010

Přinášíme Vám novou galerii od Franty Drtiče, jedná se o prezentaci jeho výrobku v praxi. Jak jsme již zmínili a samy vyzkoušeli je to profesionální kvalita pro Vaše hrátky za velmi výhodné ceny. Doporučjeme vyzkoušet !

Galerie bdsm pomůcky v praxi zde

Více informací na blogu http://playball.blog.cz/pro-dospele


Pozvánka na přehlídku výrobků v klubu Alcatraz Praha Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 6
Redakce - info pro čtenáře
Napsal Trainer   
Středa, 17. únor 2010

Vážení přátelé (nejen)BDSM hrátek,
rádi bychom Vás informovali o nově otevřeném e-shopu s rozšířenou nabídkou hraček, které Vás určitě budou zajímat. Výrobky jsou převážně české výroby, ve většině případech šité zákazníkovi na míru. Naše výrobky jsou zhotoveny z kvalitních ocelových materiálů a hovězí kůže. Protože jsme se rozhodli oslovit stálé i nové zákazníky SOUTĚŽÍ, budeme velice rádi, když se zúčastníte a když se Vám podaří vyhrát některou z hodnotných cen, které Vám nabízíme. Více informací o soutěži najdete na http://www.crazytoys.cz/index.php?route=information/information&information_id=8


Výsledky ankety - místo pro BDSM hry Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 3
Redakce - info pro čtenáře
Napsal Trainer   
Pondělí, 18. leden 2010
Přínášíme výsledky ankety  "Kde nejraději provozujete BDSM hry" Výsledky jsou zajímavé, téměř 5% lidí na veřejnosti :) Děkujeme Všem co hlasovali, dnešním dnem připravujeme novou anketu ...Focení výprasků Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 28
Redakce - info pro čtenáře
Napsal Trainer   
Neděle, 02. srpen 2009

Dnes nám přišel do redakce email, s žádostí o publikování výzvy pro děvčata. Výzvu rádi publikujeme a doufáme, že se spolu s čtenáři uvidíme fotografie či reportáž z focení.

výzva
----------------------------
Vážená redakce ,
 rádi bychom se na Vás obratily s žádosti o publikování výzvy. Připravujeme focení spankingových příběhů a hledáme dívky a ženy, které by měly zájem o tuto placenou akci. Jedná se o reálné výprasky rákoskou, důtky a řemeny. Při focení je možné ponechat zakrytý obličej. Odměnou bude nejen zážitek, ale hlavně honorář.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete Vaši fotku na adresu : Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

děkuji


sraz svetbdsm.cz a všech příznivců BDSM Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 7
Redakce - info pro čtenáře
Napsal Trainer   
Úterý, 26. květen 2009

Slíbený termín setkání všech příznivců BDSM a hlavně čtenářů svetbdsm.cz  !

termín setkání : 6.6.2009 v 16 hod
místo : Brno - restaurace u měděné pánve - cesta a adresa zde

program :
Příjemné posezení u kávy, téma ani cíl není nijak definovaný. Na setkání je připraveno překvapení ... studio Gregory představí své fotografie z posledního rozsáhlého focení BDSM příběhu.

všichni jste vítání

 


Výsledky ankety - kdo jsme Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Redakce - info pro čtenáře
Napsal Trainer   
Pondělí, 11. květen 2009

Po více než dvou měsících jsme ukončili anketu, v které jste měli možnost hlasovat jakého jste zaměření. Výsledky jsou velmi zajímavé a v jístém směru i překvapivé. Z více než 1 100 lidí , které hlasovali je největší skupina "submisivní muži". Seznamte se s výsledky, jste překvapení ? reagujete a diskutujte v komentářích.

 


Gregory studio připravuje focení BDSM příběhu Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 4
Redakce - info pro čtenáře
Napsal Trainer   
Pondělí, 27. duben 2009

Vážení čtenáři ,
tak jako v loňském roce připravuje Gregory studio realizaci náročných fotoseriálů .  Sezóna focení začíná a hned první projekt má svým rozsahem překonat všechny ostatní . Vzhledem k velké náročnosti hledáme dobrovolníky , kteří se focení chtějí účastnit jako členové technického štábu . Jedná se o stavbu dekorací , přesun rekvizit během akce , ochranku a pod .  Pokud máte zájem , dostanete podrobnější instrukce na   Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny .  Současně musím s politováním oznámit , že v letošním roce nebude umožněn přístup  "  hostům " .  Focení proběhne v uzavřených prostorách a přístup budou mít pouze členové realizačního týmu . Není to snad proto , že bychom měli špatné zkušenosti , ale stísněné prostory to jednoduše neumožňují .

 


<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 20 z 29