reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow Příchod na lekci k mému pánovi
Příchod na lekci k mému pánovi Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 13
SlabéVynikající 
Napsal Roni   
Čtvrtek, 19. červenec 2007

Přicházíme k tobě na lekci jako obvykle. Jen co za námi zavřeš dveře, okamžitě se svlékám a v kleku u tvých nohou ti věci podávám. Ty si je vezmeš a odneseš pryč. Pak se ke mně vrátíš a pobídneš mě, abych šla za tebou. Po čtyřech lezu za tebou až do obýváku, kde mi uprostřed pokoje dáš pokyn, abych se zastavila.

Poslechnu tvůj příkaz a bez dalšího pobízení si dám ruce za hlavu. Ty mě pak něžně pohladíš po tváři a pokračuješ níž po krku až k ňadrům. Ale pak z ničeho nic přestaneš a zeptáš se mě, jestli jsem na něco nezapomněla. Nevím na co narážíš a proto mlčím s hlavou skloněnou. Chytneš mě za bradu, abych se ti dívala do očí a viděla, že svou otázku myslíš vážně a znovu svůj dotaz zopakuješ. „Neumíš mi odpovědět?“, ptáš se dál. „Umím, pane, ale nevím co jsem zapomněla“, odpovídám ti. Z tvých očí si dokážu přečíst, že moje odpověď tě nijak nepotěšila. „Zkusím ti napovědět“, řekneš mi a zeptáš se mě, jestli vím kdo jsem. Na tuto otázku už odpověď dostaneš. „Jsem vaše otrokyně, pane.“

V tu chvíli mi dojde co jsem zapomněla. Instinktivně si sáhnu na krk a tichým hláskem ti povím, že jsem zapomněla obojek. Pomalu se začínám bát trestu, který mě dozajista nemine. Nařídíš mi, ať svou chybu napravím. Poprosím tě tedy o své věci, ale když už pro ně jdeš, obojek si přineseš sám a hned mi ho pořádně utáhneš. „Zasloužíš si pořádný trest“, prozradíš mi. Sedneš si do křesla a prohlížíš si mě, jak před tebou nahá klečím. Prozradíš mi, že mě čeká 50 ran. Neopovážím se ti odporovat, abys mi jich ještě pár nepřidal. Pobídneš mě, abych se ti přehnula přes koleno. Zaujmu proto polohu na tvých nohou, ale dojde mi, že jsem udělala další chybu, protože od tebe dostávám levou rukou a ty máš můj zadeček pod pravou. Rychle svou chybu napravím. Ty nic neříkáš, ale vím, že si mou chybu budeš pamatovat. Hned začneš s mým výpraskem. Plácáš mě rukou přes prdelku, každá rána pěkně štípne. Když s bitím po chvíli přestaneš, mám zadeček už hezky červený. „Dneska se moc nesoustředíš, vyčteš mi. Copak nevíš, že máš každou ránu hlasitě odpočítat a poděkovat za ni? Už jsi mohla mít půlku trestu za sebou, ale teď musíme začít znova. Přines mi rákosku,“poručíš mi. Dojdu pro ni na stůl, kde je připravena, ale nejen ona, ale i spousta jiných nástrojů na můj zadeček. Vezmu rákosku a přinesu ti ji. Znovu si kleknu před tebe s rukama za hlavou a počkám, co si na mě připravíš a jakou polohu budu muset zaujmout.

Chvíli mě necháš takhle klečet, rád se na mě díváš. Když se pohledem na mě nabažíš, vstaneš a otočíš křeslo, na kterém jsi do teď seděl o 180 stupňů. Necháš mě přes něj přehnout tak, že můj zadeček zůstane krásně vyšpulený. Párkrát švihneš rákoskou do vzduchu a pak už začne tancovat na mém zadečku. Každou ránu nahlas spočítám a poděkuji za ni hezky hlasitě, abych tě ještě nerozlobila. Po 25 ráně se šviháním přestaneš a pohladíš mě po pruhovaném zadečku. Tvoje ruka zamíří k mému rozkroku a já instinktivně roztáhnu nohy, abys měl lepší přístup k mé jeskyňce. Když mi přes ní přejedeš, zjistíš, že i výprask mě už stačil vzrušit. Prstíčkem zajedeš dovnitř mé vlhké komůrky a jemně mi ji podráždíš. Víš, že si mi to líbí, chvilku si se mnou pohraješ, ale nezapomínáš, že můj trest má ještě pokračovat. Pro pokračování v mém výprasku si vybereš řemen, který přehneš na půl. Mě nařídíš, abych se ohnula přes hranu stolu. Jen co zaujmu požadovanou pozici, začneš s vyplácením. Čeká mě dalších 25 ran, které na mém zadečku zanechají taky pořádné otisky. Snažím se, abych už tě ničím neprovokovala a zase každou ránu, která dopadne na můj zadeček odpočítám a poděkuji ti za ni.

Po výprasku mi nakážeš lehnout si do postele na bříško. Chvíli na tebe čekám, ale když přijdeš, sedneš si ke mně na postel a po mém zmučeném zadečku mi začneš roztírat chladivou mast. Když už mě zadeček pálí jen malinko a ty pokračuješ pořád v jeho masírování roztáhnu zase o něco více nohy. Chvíli děláš, jako že sis toho nevšiml a pokračuješ v masírování, ale po chvíli ti to nedá, abys rukou mezi mé nožky nezajel. Čeká tě tam příjemné překvapení v podobě mé roztoužené dírky. Polaskáš mě okolo mé tekoucí studánky a prozkoumáš ji i hezky zevnitř. Vrním slastí a něžně vzdychám. Dráždíš mě tak něžně, že skoro nevnímám nic okolo. Ale nezapomínám na to, že ty jsi můj pán a za to, kolik si se mnou užiješ starostí si zasloužíš taky nějaké to rozptýlení.

Proto tvou ruku něžně zastavím tou mou a začnu tě svlékat. Pak si před tebou kleknu, začnu tě hladit a vezmu si tě do pusinky. Dráždím tě jazýčkem i rtíky a střídám to i s pohyby rukou. Snažím si tě vzít do pusinky celého. Moc se mi líbí, když tě můžu takhle dráždit a tebe zajisté taky. Mazlím se s tebou tak dlouho, dokud už to nedokážeš dlouho protahovat a s největším požitkem slíznu tvou sladkou smetanu.