reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky
BDSM Povídky
Báseň od Gozzera Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 5
Poezie
Napsal GoZZeR   
Středa, 14. listopad 2007

Ó můj pane , jsem v latexu, ....
Jsem zcela skryta, ...
Hříchem provinilá, ...
Jsem  hodně  ráda bita....

Provinilá a skryta ,hmmmm, ....
Řekni mi proč ,no proč, chceš  být  v latexu bita .....Prásk!


Lojza a Margita - část 2 Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 9
Příběhy fantazie
Napsal Ďábel Medvědovitý   
Čtvrtek, 01. listopad 2007
Margita se konečně vrátila domů. Lojza jí řekl, že ji stále má rád, a jestli Margita chce, mohou spolu chodit jako dřív. Margita mu odpověděla: „Jsem moc ráda, že o mne ještě stojíš, a vím, jak jsi bojoval s Richardem. Ani nevím, zda si takovou lásku zasloužím. Ale po tom, co jsem zažila, už to nikdy nebude takové jako dřív.“ „Nemusí to být jako dřív, jde jen o to, zda mne máš ráda,“ děl Lojza. „Já si to musím rozmyslet“ odpověděla Margita. Za pár dni se oba sešli, Lojza vzal margitu kolem pasu a vyšli s spolu do rozkvetlých luk za městečkem, tak jako dříve. Jen jejich hovor byl mnohem vážnější, než dřív, dříve to byl samý žert, teď zbývalo ještě mnoho těžkých nevyřešených otázek. Ale odpověď na základní otázku byla jasná.

Lojza a Margita - část 1. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 8
Příběhy fantazie
Napsal Ďábel Medvědovitý   
Středa, 24. říjen 2007
Padal soumrak a silnice se leskla deštěm. Lojza s Pepou jeli už tři hodiny od poslední zastávky, motor náklaďáku jednotvárně hučel na silnici rovné jako pravítko. Lojza se už bál, aby neusnul za volantem, když v dálce spatřil čtyři xenonová světla, která se rychle přibližovala. Rychlá ploštice se zlatou metalízou se kolem nich mihla jako blesk, a Lojza začal klít: „Doufám, že ta skvělá kára Richarda zaveze rovnou do pekel!“ a hrozil za Richardem pěstí. Najednou se Lojzovi nechtělo spát, vzteky mu bušilo srdce. Pepa na to: „Jen klídek, mladej, ať ještě neuděláš nějakou blbost. Dokud řídíš, zachovej si chladnou hlavu. Večer můžeš dát Ríšovi třeba přes hubu, ale teď sleduj cestu před sebou.“


Výlet s mým Pánem - část 2. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 10
Příběhy čtenářů
Napsal Faraon   
Pátek, 28. září 2007

   Pán mne odepnul od trestné kozy, řetízky od pout znovu upevnil tak, jak to má být, vzal do ruky mé vodítko a vedl mne po schodech nahoru…Tentokrát mne Pán zavedl do kuchyně. Již sem nanosil veškeré zásoby, které přivezl. „Tak, čubičko, tohle teď bude Tvoje království. Pěkně to tu ukliď a připrav něco k večeři. A hezky šupem, mám hlad! Nějak mi tou péčí o Tvou výchovu vytrávilo.“ Pak mne plácl rukou po zadečku, na nohu mi připnul řetěz, který byl na pevno připevněn někde v kuchyni a odešel. Rychle jsem se pustila do uklízení potravin a obhlížení kuchyně. Musela jsem honem zjistit kde je co uklizeno. Při uklízení zásob jsem zjistila, co je všechno nakoupeno a rozhodla se udělat rychlý přírodní kuřecí řízek s hranolky. Během asi 20 minut to bylo hotové, naservírovala jsem vše pěkně na talíř, ozdobila trochou zeleniny a připravila na tác. Doplnila jsem lahví piva a sklenicí na něj…Pak jsem se dobře rozhlédla, abych nezakopla o řetěz, připoutaný k mému kotníku, vzala tác do rukou a nesla ho Pánovi do hlavní místnosti.


Laura z říše snů Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 11
Příběhy fantazie
Napsal Darksen   
Pondělí, 10. září 2007
Šel jsem za ní tiše a pokorně. Kráčel jsem za ní a říkal jsem si, bože, co ta ženská vlastně chce? Vstoupili jsme do prostorného pokoje. „Pojď sem“, řekla  Laura.


Ďábelská lest aneb chcete vyšší plat ? Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 11
Příběhy fantazie
Napsal Darksen   
Čtvrtek, 06. září 2007

Pracovala jsem pátým rokem jako asistentka v jednom nejmenovaném podniku. Práce jsem měla stále více, bohužel za stále stejný plat. Má snaha prosadit jeho zvýšení úměrné mé snaze bylo roky marné, ředitel firmy byl nafoukaný elegán, který na své podřízené pohlížel víceméně jako na obtížný hmyz.
Až jednou ...


Ranní probuzení Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 15
Příběhy čtenářů
Napsal Romana   
Středa, 22. srpen 2007

Po nádherném večeru s Pánem pomalu procitám do rána zalitého sluncem. Pán už je vzhůru a jeho ruce mě zadrží. Na oči mi uváže šatek. Zná mě a ví jak jsem po ránu citlivá a po večerní lekci příjemně rozbolavělá. Nechává mě ležet. Dává mi pouta na ruce a nohy, nasazuje obojek. Ruce přivazuje k čelu postele a nohy doširoka k  provazům co zůstaly v rozích postele po večerní lekci. Poslušně ležím a moje tělo je napnuté, plné očekávání.  Bradavky ztvrdly a mnou projíždí vlny vzrušení , které končí v podbřišku. Cítím jak začínám vlhnout. Pán zná mé tělo ví jak moc si přeji, aby mě hladil prsa a mačkal bradavky.  Ale stále čekám a nic se neděje…a když už jsem nedoufala, že se mě dotkne, stalo se to...


Poprvé Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 20
Příběhy čtenářů
Napsal Romana   
Středa, 15. srpen 2007

S příchodem internetu a přístupu k lechtivým obrázkům i z oblasti netradičních praktik jsem začala pozvolna zjišťovat, že mě klasické milování nestačí. Pohled na obrázky svázaných ženských těl, které se zmítají pod rukama svých dominatních Pánů mě uváděl do hlubokého snění. To se projevovalo brněním po cele délce páteře, svíráním podbřišku a moje fantazie pracovala na plné obrátky. Při milování jsem si vždy vybavila nějaký obrázek či krátké video co mě dokázalo dostat do takového vzrušení, o kterém se mi ani nezdálo.


Óda na prsa Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 8
Střípky a perličky od čtenářů
Napsal der.mann   
Úterý, 14. srpen 2007

Je to jen malý krůček pro člověka, ale velký skok pro lidstvo - Neil Armstrong, Apollo 11. Tak tohle jsem si opakoval v okamžiku, kdy jsem kupoval dva lístky do kina Hvězda na film Pomáda. Ten večer jsem očekával i já svůj velký skok.


Klub Merlin Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 5
Příběhy fantazie
Napsal der.mann   
Čtvrtek, 09. srpen 2007

Dokázal uspokojit tolik žen, které by se jinak uspokojovaly samy, že mu za to snad jednou postaví pomník. A to se jich nemusel ani dotknout. Nevěříte ?


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 61 - 78 z 78