reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky
BDSM Povídky
znásilnění nebo BDSM zážitek ? Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 24
Příběhy čtenářů
Napsal Trainer   
Neděle, 05. duben 2009

… neděle 10 hod. dopoledne. Stojím na nádraží a čekám na vlak do nedaleké stanice.Vlak dorazil mimořádně včas. Natupuji do něho a jako obvykle si sedám do posledního vagónu. Přichází Vlakvedoucí a standartně kontroluje jízdenky. Dojde ke mně a chce po mě jízdenku. Dávám mu jí a ani se na něho nekouknu. Povídá mi. Vy tady nejezdíte čato. Že jsem Vás zde ještě neviděl. ..


BDSM povídka do soutěže - Jiný bič Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 25
Příběhy čtenářů
Napsal Trainer   
Neděle, 22. únor 2009
    Stalo se to před pár lety, vlastně v první polovině 90. let , kdy BDSM konečně začalo získávat nepatrné místo na slunci a díky internetu bylo možné se seznámit . Žila jsem tehdy se svým domíkem , nazývejme ho třeba Tomáš, v menším městě na jižní Moravě . V rodinném domku bylo možné se věnovat Ds hrátkám bez obav ze sousedů a uzavřený dvůr umožňoval i větší akce . Zkoušeli jsme postupně všechno možné , počínaje bondáží až k elektru . Nejlépe nám ale šel spankink . Tomáš měl slabost pro rákosku a mně zase nejvíce vyhovoval krátký bičík . Tak nám plynul život v příjemných hrátkách a nic nám nechybělo .


SM kniha - O výchově otroků - část 3 Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 11
Příběhy fantazie
Napsal Trainer   
Pondělí, 26. leden 2009

Metody a způsob získání manžela

  • náhodné seznámení

Málokterý manžel získaný za pomoci náhodného seznámení se může stát vhodným objektem pro realizaci Vašich zájmů v duchu této knihy. Pokud se zrovna nejedná o masochistu, se kterým se seznámíte na večírku v SM klubu, lze jen těžko předpokládat u jinak zaměřených jedinců, že přistoupí na vaše metody a budou je plně akceptovat. I když -láska dělá divy a proč to nezkusit. Konec konců, semínko masochismu tříme v každém z nás a záleží jen na Vás a Vašich schopnostech, jak se vám bude dařit je rozvíjet. V každém případě však platí, že pokud chcete ušetřit svůj čas a námahu, je lepší se obracet přímo na submisivní muže. K tomu je nejlepší cílená inzerce.


Výlet s mým Pánem - část 7. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 6
Příběhy čtenářů
Napsal Trainer   
Čtvrtek, 08. leden 2009

No tohle jsem sice nechtěl, ale je to také docela pěkné, čubičko. Ale teď konec zábavy a jdeme trénovat. Ten aport Ti vůbec nejde. To se musí zlepšit.“ Na to mi Pán ukázal malou kost, dal mi ji „očuchat“ a pak ji hodil co nejdále… „No tak, aport, čubičko! A spěchej!“ Utíkala jsem co mi moje čtyři nohy stačily, uchopila kostičku do úst a honem ji nesla Pánovi. A znovu a znovu a znovu. Nevím jak dlouho to trvalo, necítila jsem kolena ani ruce, bolelo mne celé tělo, udýchaná jsem byla úplně hrozně, ale nakonec byl snad Pán už spokojen.


Schůzka s otrokyní Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 24
Příběhy čtenářů
Napsal Trainer   
Sobota, 22. listopad 2008

Přišla přesně tak, jak jsem jí nakázal. Krátké bílé šatičky sotva zakrývaly její zadeček, když přicházela v restauraci k mému stolu. Když usedala bylo vidět, že se v ní mísí obavy, stud, ale i vzrušení s věcí, které se měli stát. Nedávno jsme se seznámili přes inzerát, kde se představila jako naprosto oddanná čubka, která splní každé pánovo přání.

Toto byla naše první schůzka, na kterou přišla oblečena přesně tak, jak jsem si přál. Byl jsem zvědavý, zda splnila i další mé pokyny. Po naservírované večeři a pár prohozených větách jsem se rozhodl jí vyzkoušet.


Výlet s mým Pánem - část 6. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 20
Příběhy fantazie
Napsal Trainer   
Čtvrtek, 25. září 2008

 Vlítla jsem do koupelny, opláchla si zadeček, otřela a honem se pustila do oblékání. Moc toho nebylo. Obojek, korzet (sahající sotva k bradavkám) a latexová kolová sukýnka sotva do půli stehen. Rychle jsem to na sebe naházela a spěchala za pánem. Čekal a kontroloval čas na hodinkách. „Máše štěstí, čubičko, stihla jsi to. Tak jdeme.“ Natáhl ruku a připnul mi k obojku vodítko.

Celá konsternovaná jsem vyšla za ním na vodítku. Tohle mi Pán ještě nikdy neudělal. Co budu dělat, když někoho potkáme? No snad jsme dostatečně daleko od civilizace. A pravděpodobnost, že tu potkám někoho známého, je snad úplně nulová… Šla jsem za Pánem tak, aby vodítko nebylo ani volné ani napjaté, protože vím, že tak to má správně vycvičený pejsek umět. Snad se mu to bude také líbit… Nic neříkal a vedl mne do lesa. Ani nevím jak dlouho jsme tak mlčky šli. Naštěstí jsme opravdu nepotkali ani živáčka.


Příběh přímo pohádkový Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 12
Příběhy fantazie
Napsal Romana   
Čtvrtek, 04. září 2008

Budu vám vyprávět příběh pohádkový, kdy tu noc kouzelnou ožívají hračky. Schované v šeru pod postelí probouzí se, aby si vyprávěli prožité příběhy.
Tu noc se jako první probudil starý generál Rákoska. Svým mohutným zívnutím vzbudil svého kamaráda Bičíka. Při jejich tichém hovoru se probudila i madam Ratanka.


SM kniha - O výchově otroků - část 2 Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 14
Příběhy fantazie
Napsal gab   
Středa, 16. červenec 2008

1/2 Určení cílů v manželství

Důležité je ujasnit si předem, kam až ve výcviku svého drahého chotě zajít a co od manželství očekáváte. Z tohoto hlediska se dá výcvik rozdělit do několika stupňů:


Návštěva mého pána 2. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 20
Příběhy čtenářů
Napsal Romana   
Pátek, 04. červenec 2008

Po nádherném vodním řádění nám pěkně vyhládlo. Když jsem vyšla konečně z koupelny Pán seděl u otevřené skříně. Dozvěděla jsem se, že se Pán rozhodl vyvenčit svou čubičku a  vezme mě na večeři, ale měla bych se nějak vhodně obléknout. Stála jsem jak opařená. Tohle byla pro mě také novinka. Už jsem se viděla jak pobíhám někde v krátké sukni bez kalhotek nebo jdu bez podprsenky. Tenhle styl ponížení dvakrát nemusím a Pán to dobře věděl. Vychutnával si mé rozpaky. Navrhnul květovanou blůzku a úzkou sukni pod kolena.


Návštěva mého Pána 1.část Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 18
Příběhy čtenářů
Napsal Romana   
Středa, 11. červen 2008

Dnes v podvečer po týdnu dlouhého čekání má přijet Pán. Ležím ve vaně a nadýchaná bílá pěna halí celé mé nedočkavé tělo.Užívám si tu voňavou koupel a zbavuji se zbytečných chloupků.

Pro Pána chci být dokonalá. Ještě chvilku si chci poležet a v tom slyším pronikavý zvuk zvonku. Kdo to může být? Zmatkuji. Hledám ručník a nemohu dosáhnout na župan. I papuče jsem někde zanechala a teď musím jít velice opatrně abych neuklouzla na chladné dlažbě. Natahuji se a kukátkem sleduji návštěvníka.


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 60 z 78