reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow Příběhy čtenářů
Povídky čtenářů
Výlet s mým Pánem - část 3. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 7
Příběhy čtenářů
Napsal Faraon   
Pondělí, 19. listopad 2007

 Tak to je pěkné – nic nevidím, nemůžu se hýbat, nemůžu mluvit a musím počkat až to Pána přestane bavit… Vzápětí jsem ucítila, že si sedá vedle mne na gauč. A pak za chvíli jsem ucítila jeho ruku na svých bradavkách. Lehce po nich přejel, čímž rozkmital závažíčka. Pak se jeho ruka zase vzdálila. Chvíli se nic nedělo a pak se situace opakovala. Potom byl zase „klid“ a pak jsem jej ucítila v kundičce, jen ji zlehka projel a zase zmizel. Byla jsem úplně šílené a nemohla jsem s tím nic dělat. A takhle to probíhalo pořád. Akorát časem přišly ke slovu i důtky. Přes prsa, přes kundičku, přes bříško, přes boky… prostě kde to Pána napadlo. A pořád dál a znovu a znovu. Vůbec jsem nebyla schopná odhadnout čas.


Výlet s mým Pánem - část 2. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 10
Příběhy čtenářů
Napsal Faraon   
Pátek, 28. září 2007

   Pán mne odepnul od trestné kozy, řetízky od pout znovu upevnil tak, jak to má být, vzal do ruky mé vodítko a vedl mne po schodech nahoru…Tentokrát mne Pán zavedl do kuchyně. Již sem nanosil veškeré zásoby, které přivezl. „Tak, čubičko, tohle teď bude Tvoje království. Pěkně to tu ukliď a připrav něco k večeři. A hezky šupem, mám hlad! Nějak mi tou péčí o Tvou výchovu vytrávilo.“ Pak mne plácl rukou po zadečku, na nohu mi připnul řetěz, který byl na pevno připevněn někde v kuchyni a odešel. Rychle jsem se pustila do uklízení potravin a obhlížení kuchyně. Musela jsem honem zjistit kde je co uklizeno. Při uklízení zásob jsem zjistila, co je všechno nakoupeno a rozhodla se udělat rychlý přírodní kuřecí řízek s hranolky. Během asi 20 minut to bylo hotové, naservírovala jsem vše pěkně na talíř, ozdobila trochou zeleniny a připravila na tác. Doplnila jsem lahví piva a sklenicí na něj…Pak jsem se dobře rozhlédla, abych nezakopla o řetěz, připoutaný k mému kotníku, vzala tác do rukou a nesla ho Pánovi do hlavní místnosti.


Ranní probuzení Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 15
Příběhy čtenářů
Napsal Romana   
Středa, 22. srpen 2007

Po nádherném večeru s Pánem pomalu procitám do rána zalitého sluncem. Pán už je vzhůru a jeho ruce mě zadrží. Na oči mi uváže šatek. Zná mě a ví jak jsem po ránu citlivá a po večerní lekci příjemně rozbolavělá. Nechává mě ležet. Dává mi pouta na ruce a nohy, nasazuje obojek. Ruce přivazuje k čelu postele a nohy doširoka k  provazům co zůstaly v rozích postele po večerní lekci. Poslušně ležím a moje tělo je napnuté, plné očekávání.  Bradavky ztvrdly a mnou projíždí vlny vzrušení , které končí v podbřišku. Cítím jak začínám vlhnout. Pán zná mé tělo ví jak moc si přeji, aby mě hladil prsa a mačkal bradavky.  Ale stále čekám a nic se neděje…a když už jsem nedoufala, že se mě dotkne, stalo se to...


Poprvé Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 20
Příběhy čtenářů
Napsal Romana   
Středa, 15. srpen 2007

S příchodem internetu a přístupu k lechtivým obrázkům i z oblasti netradičních praktik jsem začala pozvolna zjišťovat, že mě klasické milování nestačí. Pohled na obrázky svázaných ženských těl, které se zmítají pod rukama svých dominatních Pánů mě uváděl do hlubokého snění. To se projevovalo brněním po cele délce páteře, svíráním podbřišku a moje fantazie pracovala na plné obrátky. Při milování jsem si vždy vybavila nějaký obrázek či krátké video co mě dokázalo dostat do takového vzrušení, o kterém se mi ani nezdálo.


Chlípná sms a těžký hřích - dopis Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 16
Příběhy čtenářů
Napsal Dáša Oddaná   
Čtvrtek, 02. srpen 2007

Pane, prosím odpusť mi, že jsem nevydržela a vyrušila  tě z tvé víkendové pohody svou SMS. Jsem tak nenasytná, přišlo to náhle, velmi ostrá touha. Během několika minut  jsem se neuvěřitelně rozvášnila.  Byla to chvíle -  jeden moment, kdy jsem už nemyslela na tebe Pane. Jsem čubka, která by dala každému, kdo by byl poblízku a nechala se zneužít, jen aby cítila ten velký kolík mezi nohama.


Výlet s mým Pánem - část 1. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 7
Příběhy čtenářů
Napsal Faraon   
Středa, 01. srpen 2007

Tento týden mi můj Pán řekl, že si spolu vyjedeme někam na víkend. Celou mne to rozechvělo. Tohle jsme ještě s Pánem nedělali – věnuje mi celý víkend, jen mně! Jaká čest pro ubohou subinku...


Sladká subi Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 23
Příběhy čtenářů
Napsal Dáša Oddaná   
Čtvrtek, 26. červenec 2007

Dostala jsem  dnes mejlem úkol, lehký zdá se mi: Čekám tě k večeru, dojdi včas a jen v šatech, to už znáš, bez prádla a ihned po překročení prahu dnes  zavřeš oči i ústa, šaty shodíš  bez uložení. Tohle se už dlouho nestalo, můj Pán je dobrotivý a dává mi čas  na rozkoukání, celý den jsem byla v mírném napětí a roztoužení, radostném očekávání překvapení. Dokázala jsem se odprostit od všech ostatních myšlenek a těšila se na  Pána. Hodinu před odjezdem jsem se připravila pečlivě , protože pro Pána se ráda nejen svlékám, ale i oblékám, cítím  ikdyž mám oči sklopené, že si mě rád prohlédne a ikdyž mlčí, jistě ocení mou vůni a vkus. Šatičky byly modrobílé,lehké a průhledné, do vlasů jsem si dala modrou  čelenku z hedvábí. 


Příchod na lekci k mému pánovi Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 13
Příběhy čtenářů
Napsal Roni   
Čtvrtek, 19. červenec 2007

Přicházíme k tobě na lekci jako obvykle. Jen co za námi zavřeš dveře, okamžitě se svlékám a v kleku u tvých nohou ti věci podávám. Ty si je vezmeš a odneseš pryč. Pak se ke mně vrátíš a pobídneš mě, abych šla za tebou. Po čtyřech lezu za tebou až do obýváku, kde mi uprostřed pokoje dáš pokyn, abych se zastavila.


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 48 z 48