reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow Příběhy fantazie
Příběhy fantazie
Slova... Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 39
Příběhy fantazie
Napsal m.   
Čtvrtek, 13. říjen 2011

Vlak je nacpaný jako obvykle, těla cestujících soupeří o prostor ve snaze urvat si pro sebe v davu malou oázu klidu. Ani pořádně nezvedneš oči od knihy a skrz hudbu z iPodu si vyměňuješ pár zdvořilých vět s mužem, který se usazuje vedle tebe.
Potlačíš zareptání, když tě tělem přimáčkne ke stěně, hryzneš se do rtu, zatímco vytahuje počítač a zase o kus proniká do tvého území. Zjevně si všiml, jak jsi napjatá, věnuje ti omluvný úsměv a jeho milý výraz pocit křivdy na vteřinu málem překoná.


Možná pravdivé příběhy - příběh 1 : Talíř Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 14
Příběhy fantazie
Napsal admin   
Úterý, 28. září 2010
Upustila taliř na zem a ten se rozbil. Takové věci se obĊas při umývání nádobí
stávají.
„Cos to udělala!” Vykřiknu. „Takový krásný starožitný talíř. Po babiĊce.
Víš jakou měl cenu?”
(Jen pár šupů. Normální sériová produkce z porcelánky ale o to teď nejde.)
Udiveně se na mě podívá ale hned nato se ji rozsvítí oĊi pochopením.
„Omlouvám se pane.” Svěsí provinile hlavu a padne na kolena. „Je to moje vina.
Budu potrestána?”

bdsm povídka - Žhavý a perverzní sex s upírem Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 11
Příběhy fantazie
Napsal admin   
Čtvrtek, 05. srpen 2010

Vše začalo tak, že jsem měla jet s přáteli přes víkend na výlet, kde se měl konat jakýsi Halloween. Bylo tam spoustu cizích lidí, ale to mi vůbec nevadilo, říkala jsem si, že se mohu alespoň snadněji seznámit.

Výlet probíhal naprosto normálně, pilo se, povídalo se, prostě byla sranda. Už první den jsem se všimla krásného, tmavého, avšak tajemného muže, s pronikavým pohledem, který nebyl příliš výřečný, vlastně skoro vůbec a vyhýbal se velkým skupinám lidí. Hned jak jsem ho poprvé spatřila, projelo skrz mě velké vzrušení - horko a zároveň i mráz po celém těle. Byla jsem celá roztěkaná a nervózní jen z jeho přítomnosti. Hlavou se mi začaly honit všelijaké hříšné myšlenky a přála jsem si, aby se na této akci splnily.


Dozorkyně Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 28
Příběhy fantazie
Napsal Trainer   
Neděle, 13. červen 2010

Dnes je pomerne teplá noc. Dokonca aj tu za bránami vaznice, za jej chladnými múrmi. Vačšina osadenstva už spí. Dnes má nad nočným pokojom dohliadať mladá policajtka Skarlet. Jej výslužky na košeli neznačia príliš vysokú hodnosť. Košelu má zapravenú v sukni ktorá je upevnená opaskom. Sukňa jej siaha až pod kolená, na jej nohách sa nachádzajú služobné lodičky. Červenú kravatu má jemne povolenú, ale len tak ako jej dovoluje predpis. Svoje mandarinkové vlasy má upnuté v cope. Nie je to na pohlad ten typ ktorému by ste zverili strážiť niečo cenné alebo nebezpečné. Vyzerá skôr ako mladá ovečka. Jej neisté kroky a klopkanie opatkov sa ozývajú chodbami.


Praxe na farmě 1. díl Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 61
Příběhy fantazie
Napsal Trainer   
Neděle, 11. říjen 2009

  Sedím v autobusu a směřuji někam na Šumavu. Právě jsem úspěšně odmaturovala na zemědělce, a už se těším na svoje první místo. Farma Tiché údolí. Tam jsem měla nastoupit jako chovatelka koní. Neudělala jsem si žádné prázdniny, když jsem si našla v inzertním časopisu nabídku na volné místo chovatelky koní, neváhala jsem ani okamžik. Poslali mi dlouhý dotazník, a po domluvě přes internet, jsem souhlasila s nástupem ihned po škole. Bylo by taky zbytečné dál setrvávat v dětském domově, kde jsem vyrůstala, a kde už pro mě po maturitě nebylo místo. Navíc mi na farmě nabízeli bydlení. Od autobusové zastávky, kde jsem vystoupila mě čekalo ještě pět kilometrů lesem, až se přede mnou otevřelo zapomenuté údolí v krásném koutě Šumavy.


Jeho věc….. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 16
Příběhy fantazie
Napsal Trainer   
Neděle, 11. říjen 2009

  Je krásný letní den, sluneční paprsky plnou silou dopadají do zahrady, kde se zrcadlí na hladině velikého bazénu, který těsně přiléhá k prosklené části domu. Mladá žena, která se za okny domu pohybuje, ale nemá vůbec nejmenší pomyšlení na posezení na terase.Její pohyby jsou podivně toporné, a teprve když průvan nadzvedne kousek záclony, je vidět jasně celá její postava. Žena má na sobě hodně utažený kožený korzet, který jí sahá od staženého pasu pod prsa. Její krk je sešněrovaný mohutným krčním korzetem, který se opírá o její ramena, zužuje a prodlužuje její krk, a takřka jí zakrývá její ústa. Hlava je na nepřirozeně vytaženém krku korzetem pevně zafixovaná. Na nohou má obuté boty na extrémně vysokém podpatku, který jí dovoluje dělat pouze malé krůčky.

 


Seznámení, které teprve proběhne díl 1 Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 19
Příběhy fantazie
Napsal Trainer   
Úterý, 11. srpen 2009
Podal jsem si inzerát "Dominantní muž hledá dívku, která ráda experimentuje a láká ji hrát v sexu roli otrokyně, která bude plnit zvrhlá a perverzní sexuální přání svého pána". Z mnoha odpovědí si mne zaujala právě Ty, Tvá nezkušenost, plachost ale perverze z Tvých emailů, bylo to co jsem hledal. Po pár dnech jsme se dohodli, že se setkáme ...


SM kniha - O výchově otroků - část 3 Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 11
Příběhy fantazie
Napsal Trainer   
Pondělí, 26. leden 2009

Metody a způsob získání manžela

  • náhodné seznámení

Málokterý manžel získaný za pomoci náhodného seznámení se může stát vhodným objektem pro realizaci Vašich zájmů v duchu této knihy. Pokud se zrovna nejedná o masochistu, se kterým se seznámíte na večírku v SM klubu, lze jen těžko předpokládat u jinak zaměřených jedinců, že přistoupí na vaše metody a budou je plně akceptovat. I když -láska dělá divy a proč to nezkusit. Konec konců, semínko masochismu tříme v každém z nás a záleží jen na Vás a Vašich schopnostech, jak se vám bude dařit je rozvíjet. V každém případě však platí, že pokud chcete ušetřit svůj čas a námahu, je lepší se obracet přímo na submisivní muže. K tomu je nejlepší cílená inzerce.


Výlet s mým Pánem - část 6. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 20
Příběhy fantazie
Napsal Trainer   
Čtvrtek, 25. září 2008

 Vlítla jsem do koupelny, opláchla si zadeček, otřela a honem se pustila do oblékání. Moc toho nebylo. Obojek, korzet (sahající sotva k bradavkám) a latexová kolová sukýnka sotva do půli stehen. Rychle jsem to na sebe naházela a spěchala za pánem. Čekal a kontroloval čas na hodinkách. „Máše štěstí, čubičko, stihla jsi to. Tak jdeme.“ Natáhl ruku a připnul mi k obojku vodítko.

Celá konsternovaná jsem vyšla za ním na vodítku. Tohle mi Pán ještě nikdy neudělal. Co budu dělat, když někoho potkáme? No snad jsme dostatečně daleko od civilizace. A pravděpodobnost, že tu potkám někoho známého, je snad úplně nulová… Šla jsem za Pánem tak, aby vodítko nebylo ani volné ani napjaté, protože vím, že tak to má správně vycvičený pejsek umět. Snad se mu to bude také líbit… Nic neříkal a vedl mne do lesa. Ani nevím jak dlouho jsme tak mlčky šli. Naštěstí jsme opravdu nepotkali ani živáčka.


Příběh přímo pohádkový Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 12
Příběhy fantazie
Napsal Romana   
Čtvrtek, 04. září 2008

Budu vám vyprávět příběh pohádkový, kdy tu noc kouzelnou ožívají hračky. Schované v šeru pod postelí probouzí se, aby si vyprávěli prožité příběhy.
Tu noc se jako první probudil starý generál Rákoska. Svým mohutným zívnutím vzbudil svého kamaráda Bičíka. Při jejich tichém hovoru se probudila i madam Ratanka.