reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow Příběhy čtenářů
Povídky čtenářů
Praxe na farmě 2 díl Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 26
Příběhy čtenářů
Napsal Trainer   
Čtvrtek, 04. únor 2010

Zdálo se mi, že mě olizuje pes co byl u nás v domově, nějak mi namočil tváře, chci uhnout a okřiknout ho….otevírám oči do tvrdé reality, ten jazyk psa byl hadr, kterým mi ten samozvaný doktor otíral obličej.„No vítám tě zpět, už si se nám vyhajala?“ ptal se jízlivě. Zjišťuji, že už mám volné ruce a tělo, jsem přivázána pouze za nohy v kolenou, a to mi nedovoluje nikam utéct. Utéct, ale kam? Úplně už vnímám svoje okolí, v puse již nemám roubík, a doktor mi dokonce podal láhev s vodou.

„Tak se holka napij, to je tvoje poslední příležitost posloužit si při jídle rukama, koně přece nemají ruce, to bys mohla vědět!“ Mluvil úplně slizce, a začal se chraplavě smát. Když jsem dopila, byl konec jeho dobroty. Vytrhl mi láhev z rukou. Ze stolu vzal něco co vypadalo jako kožená kukla se spoustou řemínků. Nasadil mi ji na hlavu, kolem krku utáhl široký obojek z hrubé kůže, který měl v místě mého ohryzku velký ocelový kruh, a začal přitahovat kuklu řemínky k obojku. Byla to vlastně taková kožená helma. Když byl hotov, se zálibou se na mě díval, a zkoušel pevnost dotažení.


Únos?! – část první Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 19
Příběhy čtenářů
Napsal Trainer   
Pondělí, 18. leden 2010

Probouzím se v úplné tmě a moje první myšlenka je, že jsem mrtvá. Nebo alespoň polomrtvá. Prostě mám takový pocit, že takhle se normální člověk neprobouzí, ani nevím proč. „Divné ráno.“, bleskne mi hlavou. Hned vzápětí se ovšem dostavuje ta neuvěřitelně palčivá bolest hlavy, která mi dává jasně najevo, že má počáteční myšlenka byla špatná – bezva, takže žiju. Moje tělo mě vzápětí uvádí do kruté reality, uvědomuju si, že mě bolí úplně všechno, jako kdyby každičký sval brnkal na moje nervy. Bože co to je? Chci se jenom trochu protáhnout a alespoň trochu uvolnit napjaté svaly, ale namísto toho se nepohni ani o centimetr…co to k sakru….


bdsm povídka Bloncka IV. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 5
Příběhy čtenářů
Napsal Trainer   
Středa, 14. říjen 2009

Několik dní jsme se neviděli, museli jsme nechat zahojit jizvy. Až jsme se jednou potkali u oběda. Sedli jsme si v menší tmavé jídelně, kde bylo sice slyšet zvuky z kuchyně, ale jinak tam bylo prázdno. Místnost byla, hlavně u stropu, ověšena spoustou  starých  hudebních nástrojů. Z ukrytých reproduktorů zněl Sinatra a přinášel nostalgii, mezi staré obrazy a cedule na stěnách. Tmavý nábytek jen umocňoval tuto atmosféru.

 


Důvěra Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 7
Příběhy čtenářů
Napsal Trainer   
Úterý, 04. srpen 2009

   Marie mi přichází otevřít, těším se na ni a slyším její kroky před dveřmi. Dlouho jsem jí neviděl a těším se, že ji konečně dostanu, chytnu ji za prsa a stáhnu kalhotky. Představuju si její kundičku, jak do ní nadrženě vnikám a dívám se jí do očí. V té slastné chvíli cítím, jak se mi pták pomalu zdvihá. Když vrznou dveře vzpamatuju se a nasadím nadšený výraz. Nemusím se k tomu nijak přemlouvat, její oči září jako oči kočky a já se do nich vpíjím pohledem. Ostatně také proto, abych jí nekoukal na prsa. A stejně se neudržím. Má hluboký výstřih a podprsenka nadzdvihuje dvě hladké obliny. Přitisknu se k ní a políbím ji dřív, než stačím vystavit růže. Cítí je za zády a směje se tomu: „Počkej ty nedočkavče.“ Lehce mě odstrčí a nese květiny do vázy. Dívám se jí na krásný zadek a chci jí pomoct. „Radši otevři víno a posaď se.“


Inzerát Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 5
Příběhy čtenářů
Napsal Trainer   
Pátek, 31. červenec 2009

   Zalíbilo se mi bdsm tak jsem si podala inzerát že chci být svázána,ponížena a že chci dostat na holou.Ani jsem netušila že se mi to brzo splní.Do týdne se ozval Tomáš,poslal fotku abych věděla jak vypadá.Byl moc hezkej tak jsem nerozmýšlela ani chvilku.Chtěl se sejít hned nadcházející víkend.Půjčil si chatu od známého na Benecku v Krkonoších na kraji lesa.Krásné klidné místo.Zrovna jsem se kochala přírodou když mi před domem řekl:Dovnitř můžeš jen nahá!


BDSM zážitek z intru Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 20
Příběhy čtenářů
Napsal Trainer   
Pondělí, 20. červenec 2009
Učila jsem se v Teplicích nad Metují vedle známých skal.Byla jsem zrovna v prváku a na to že mi bylo 16 už mě obletovalo dost kluků.Všimli si mně i maturanti který mně vzali sebou na vycházky do lesa.Měli jsme zrovna vycházky do 8 do večera tak bylo dost času.Byli tam 3 kluci,jedna holka a já.Kromě mě všichni maturanti takže mně potěšilo že mně vzali sebou.Měli sebou flašku vodky a říkali že se tam musí vypít.

Můj pán - první setkání Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 15
Příběhy čtenářů
Napsal Trainer   
Pátek, 26. červen 2009
Jdu se svým Pánem domů...nevím, co mě čeká, ještě nikdy jsem to nezkoušela, ale už dlouho o tom sním. Vím, že mě to vzrušuje, ale stejně se bojím, nevím, co mám čekat.  
Doteď jsi se ke mně choval úplně normálně, jako k rovnocené...jakmile však překročíme práh Tvého bytu vím, že všechno bude jinak, teď jsi Pán Ty a já jen nesměle čekám, co si na mne vymyslíš...


bdsm povídka Bloncka III. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 2
Příběhy čtenářů
Napsal Trainer   
Neděle, 14. červen 2009
Když jsme opustili sprchu, navzájem jsme se opatrně osušili ručníky a pak jsme vyšli nazí do horké letní noci na terasu. Dlažba, rozpálená denním horkem hřála do bosých nohou. Stáli jsme mlčky vedle sebe s rukama na zábradlí. Má pravá ruka se dotýkala její levé. Před námi byla jen temná hmota spícího města, kterou jen místy přerušovalo rozsvícené okno, či lucerna. Proudící chladnoucí vzduch nám pomáhal zapomenout na bolest, kterou jsme cítili. Množství střech před námi tvořilo jeden neurčitý tvar, až do chvíle, kdy se z mraků vyhoupl měsíc. Vše se rázem změnilo, jako mávnutím kouzelného proutku. Byl úplněk a tak se střechy rozzářily, jako by byly utkané ze stříbrné pavučiny. Vidět bylo až daleko za město, na vzdálený kopec, na kterém měsíc olemoval siluetu zřícenin středověkého hradu, hlavně jeho jediné hranolovité věže.

bdsm povídka Bloncka II. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 3
Příběhy čtenářů
Napsal Trainer   
Úterý, 26. květen 2009

   Leželi jsme nějakou dobu nazí, přitisknutí k sobě a bez hnutí. Jako první promluvila ona: „Lehni si na záda, prosím?“ řekla polohlasně a já ji uposlechl. Opatrně se po mně sesunula, tak aby byla co nejblíže svým obličejem u mého přirození. Pohybovala se velmi pomalu. Rány na zadečku musela cítit velmi intenzivně. Stačil jsem zahlédnout, jak mokvají její krví.

   Možná proto, aby na chvíli zapomněla na bolest, se začala zabývat mým přirozením. Dokonce k němu začala promlouvat: „Páníček se moc snažil a udělal mi dobře, zaslouží si za to dlouhou odměnu…“ Poté jej zasypala sprškou velice jemných polibků. Nejvíce na špičku žaludu, ale chvílemi i po celé jeho délce, odshora dolů a zase naopak.

 


bdsm povídka Bloncka Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 5
Příběhy čtenářů
Napsal Trainer   
Pondělí, 11. květen 2009
Jednoho rána jsem vyšel ze dveří svého hotelového pokoje, ve známém evropském lázeňském středisku. Bydlel jsem až nahoře v podkroví. Kromě mého, se zde nacházely jen dva další pokoje, které se zdály být doposud bez hostů. Přede mnou bylo malé odpočívadlo, na kterém stála menší pohovka, a nalevo byly, blízko sebe, dveře do zbývajících pokojů. Přímo proti mně začínaly prudké, točité schody, vedoucí do patra pode mnou. Dům měl za sebou jistě středověkou minulost, i když byl zřejmě několikrát modernizován. Jeho místo v blízkosti centra a přitom v klidové zóně mu propůjčovalo řadu výhod. Na prvním místě to bylo přímo báječné ticho, o které se staraly hlavně silné, takřka pevnostní, zdi.


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Výsledky 21 - 40 z 48