reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow Příběhy čtenářů
Povídky čtenářů
Kancelář Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 40
Příběhy čtenářů
Napsal Jani   
Středa, 01. únor 2012
"Jsem rád,že jsi tady.Udělej si pohodlí a odlož kabát na věšák,je v rohu."
Jemným pohybem hlavy naznačí stranu a já se téměř strojově zbavím svršku.Zavěsím jej,kam mi bylo řečeno a lehce si upravím zevnějšek.
Jako vždy mi určil oblečení v kterém mě chtěl vidět.Tentokrát to jsou černé lodičky,černá úzká sukně nad kolena s vysokým pasem.Do ní zakasaná bílá halenka velmi těsně obepínající mé tělo.Žádné spodní prádlo.Vlasy jsem si,na jeho rozkaz,sepla do drdolu,takže svým způsobem vypadám,jako sekretářka.
Pro Tebe.. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 23
Příběhy čtenářů
Napsal Jani   
Neděle, 18. září 2011

Vem si mne. Vem si mě tvrdě a neůprosně. Ukoj se na mém těle, jak si přeješ. Udělej mi to a nedbej na mé prosby. Buď perverzní, silný a zvířecký. Já toužím stát se Tvou panenkou na hraní...


Vzrušuje mne naše hra. Líbí se mi, když cítím tvou převahu a nedáš mi šanci vyvlíknout se z Tvého objetí. Přeji si být šoustána, tak, až se mi nebude dostávat dechu. Miluji Tvé prudké přírazy. Miluji ten pocit naprosté bezmoci. Miluji a chci být milována...


Má fantasie Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 27
Příběhy čtenářů
Napsal Jani   
Sobota, 17. září 2011

Dle instrukcí jsem si na hotelové recepci vyzvedla klíče od pokoje. S očekáváním vystoupím po schodech a vcházím do místnosti našeho setkání. Pokoj je celkem útulný, čistá sprcha a voňavá postel mne malinko uklidní.


Jsem nervózní. Mám ztažený žaludek a ruce roztřesené. Zbývá mi dvacet minut do Tvého příchodu. Hlavou mi běhají otázky.. Vážně do toho jdu? Neublíží mi? Budu se mu líbit?..
Nadechnu se, otevírám okno a zapaluji cigaretu. Sakra! Má "berlička" mi nepomáhá. Típu ji o parapet. Musím se připravit. Již totálně rozklepaná se začnu vysvlíkávat. Trochu lituji, že mne neuvidíš oblečenou. Vzala jsem si to nejlepší, spodní prádlo nevyjímaje.


Procházka Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 11
Příběhy čtenářů
Napsal Neobyčejná   
Pátek, 16. září 2011

Táhneš mě za sebou po lesní cestě. Hned za posledními domy na konci vesnice jsi mi drsně nasadil obojek. Zápěstí mi secvakla želízka. K obojku jsi mi připnul řetízek . Nepromluvils ani slovo od chvíle, kdy jsme vyrazili . . . to mě trochu děsí. Rád mi říkáš, co se bude dít a pak pozoruješ, co to se mnou dělá. Co je to s tebou dneska? Vím, že otázka by nepomohla, Pán mi řekne, co uzná za vhodné a co podle něj potřebuju vědět.


Oddaná Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 10
Příběhy čtenářů
Napsal Neobyčejná   
Čtvrtek, 15. září 2011
Sedím a myslím na Vás, můj Pane. Kolikrát jste mě již potrápil na samou hranici únosnosti. Kolikrát jsem si říkala, že po tomhle Vás můžu jedině nenávidět. Jenže žádné pokoření není věčné a na dně každé bolesti čeká o to větší slast . . . Nakonec vždycky cítím vděčnost za každou ránu i pohlazení, za Vaše vedení. Sama jsem silná, ale část mé duše ví, že mi něco schází. To co k Vám cítím nemůžu vysvětlit nikomu, kdo na vztahy nepohlíží stejnou optikou, dost možná nikomu dalšímu. Znáte mě jako nikdo jiný, tu mojí stránku, kterou téměř před všemi schovávám, přestože je mojí velkou a podstatnou součástí.
Začalo to na chalupě - druhá část: Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 11
Příběhy čtenářů
Napsal d.muž   
Úterý, 13. září 2011
Seděl jsem u krbu a koukal na plameny olizující dřevo. Byla poklidná noc, nemohl jsem usnout a tak jsem přemýšlel co s mojí nečekanou návštěvou. V hlavě mi běhalo tolik myšlenek, že jsem nevěděl, co bude lepší. Neodolal jsem a tak jsem se byl podívat ven. Už ne tak krásná, nahá Marika visela na svých poutech, byla evidentně hodně vyčerpaná a v téhle pozici usnula. V paprscích měsíce dolehajících sem skrz stromy byly ještě vidět stopy mých výchovných metod, ale i krásné ženské křivky. A pak jsem si všiml, že Marice se asi chtělo na wc. Loužička pod ní, mě o tom přesvědčila.
Začalo to na chalupě Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 12
Příběhy čtenářů
Napsal d.muž   
Pondělí, 12. září 2011

Rozchod s přítelkyní mě na pár týdnů rozhodil, ale už jsem se s tím smířil a šéf mi stále nutil, že si mám vybrat dovolenou. Tak jsem neváhal, sbalil věci a vyrazil autem do přírody. Chata a celý můj pozemek byl velmi odlehlý, a když sem jednou za týden zabloudil nějaký houbař bylo to moc. Ale já tomu byl rád. Měl jsem rád svůj klid, samotu, knížky co jsem měl v knihovničce a taky dílničku, která byla v kůlně za chatou. S bývalou přítelkyní jsme BDSM zkoušeli, ale i když si myslím, že jsme se dostali daleko, byly to jen hrátky a mně to nestačilo. Měl jsem to v sobě a nechtělo se mi jen "hrát". Pomyšlení, že je to jen "jako" mě spalovalo. Líbilo se mi, když jsem měl přítelkyni ve své moci, ale nebylo to opravdové. Pořád jsem nebyl spokojený. Mé šikovné ruce a dílna zařízená doma, i za chatou nabízeli mnoho možnosti pro realizování mé fantazie. Na hračky, které jsem vyráběl, ať už podle nějakého návodu, nebo podle své fantazie, jsem byl dostatečně hrdý.


Zkusíme to v parku Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 5
Příběhy čtenářů
Napsal Neobyčejná   
Neděle, 11. září 2011
Jdu potemnělým parkem a mé vzrušení se stupňuje, slyším jenom ozvěnu vlastních kroků a svůj zrychlený dech. Tady by už někde měl čekat, srdce mi bije až v krku, i když vím, že celé přepadení se odehraje jenom jako. Najednou uslyším praskot větviček ve křoví za sebou a zrychlím krok, má to přece působit reálně, ne? Budeš si mě tedy muset chytit, Tomáši!

Páteční večery a sobotní rána . . . Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 7
Příběhy čtenářů
Napsal Neobyčejná   
Sobota, 10. září 2011
S trpaslíkem bušícím na kovadlinku, někde tam uvnitř mé hlavy, vítám zase jedno kalné sobotní ráno. I přes značnou otupělost ale vnímám, že něco není v pořádku víc než obvykle . . . Když se zkusím pohnout zjišťuju, že mi cosi brání v pohybu, otvírám oči, abych prověřila situaci, ale zrada! Uvědomuju si, že oči mám zakryté šátkem a v pohybu mi brání provazy, které se s každým pokusem o vyproštění, pouze více utahují.
Někde se stala chyba . . . Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 7
Příběhy čtenářů
Napsal Neobyčejná   
Pátek, 09. září 2011

Než se stačím vzpamatovat, jsem na všech čtyřech a jako správná čubka si capu pro obojek. Skláním hlavu a ty mi ho připínáš, koukám na zem, ale ten úsměv znám a cítím ho v týle. Vím jak to je, pro tu chvíli jsem zas tvoje, ať se mi to líbí nebo ne . . . a já vím, že se mi to tak líbí.


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 20 z 48