reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Světem BDSM arrow Pain4fem - kvalitní spankingové filmy
Pain4fem - kvalitní spankingové filmy Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 21
SlabéVynikající 
Napsal Spanker   
Pondělí, 15. říjen 2007

pain4fem_01.jpg Máte rádi spanking a spankingové filmy? Tak to jste na tom správném místě. Pain4fem je web mladé rakousko-slovenské produkční společnosti Diseno Media, která natáčí filmy se spankingovou tematikou. Na stránkách ale kromě odkazu na jejich e-shop, kde si můžete filmy z jejich produkce koupit, najdete i spoustu spankingového "materiálu" zdarma. Konkrétně ke každému filmu najdete podrobný popis děje se spoustou fotek a samozřejmě ukázkový klip (preview), který narozdíl od několikavteřinových klípků z jiných webů má obvykle minutu až dvě a nabídne poměrně dost spankingové podívané.

pain4fem_02.jpg Filmy samotné mají obvykle kolem 40-70 minut a na své si přijdou především příznivci rákosky. Tento instrument je ve filmech použit nejčastěji, ale setkáme se i s různými plácačkami, bičíky a důtkami. Trestanými modelkami jsou výhradně mladé dívky a ke cti pain4fem nutno dodat, že ve výběru modelek má produkce opravdu štastnou ruku, všechny trestané dívky jsou opravdu atraktivní a člověk zaměřený na spanking si jen povzdechne "Takový zadaček mít na pár hodin k dispozici, to by si jeden pěkně vyhrál..." Děj filmů však nespočívá jen v seřezání mladé dívky, nýbrž obvykle jde o rafinovanou zápletku a samotný spanking je až logickým vyvrcholením, ke kterému děj směřuje.

Další sekcí webu jsou podrobné informace o modelkách - hlavních hrdinkách filmů z produkce Pain4fem a to nejlepší nakonec: většina modelek pain4fem jsou Češky a Slovenky :-)  pain4fem_04.jpg

Díky uzavřenému partnerství s pain4fem vám budeme od nynějška pravidelně nabízet exkluzivní fotky z natáčení jejich filmů v naší BDSM Galerii. Několik ukázek najdete již na této stránce.

Domníváme se, že web www.pain4fem.com patří k tomu nejlepšímu co v oblasti spankingu můžete na Internetu najít. A co si myslíte vy? Máte stejný názor nebo znáte lepší weby? Napište nám o nich nebo se o nich pojďme pobavit v diskusním fóru.

pain4fem banner
 


Ankety

Ať již dostáváte či udělujete - Vaše nejoblíbenější pomůcka pro spanking ?
 

Redakční okénko

3.3.2011 Soutěž o nejlepší povídku
Vyhlašujeme soutěž o nejlepší povídku !  na téma bondage a spanking.

Podmínky : Zašlete Vaši povídku na uvedené téma na email :

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
heslo soutěž  BS 2011

v období od 3.3.2011 do 1.5.2011

Vaši povídku zveřejníme a od 1.5.2011 do 1.6.2011 proběhne veřejné hlasování.
Nejlepší povídka získa erotické BDSM pomůcky v hodnotě 500 kč dle vlastního výběru.

 12. 8.2010 tip na filmMezi nebem a peklem
Dle informací na ČT1, míří do kin první  film s BDSM tématikou s názvem "Mezi nebem a peklem"

 


 20.4. 2010 tip na tento měsíc
Chcete vyzkoušet kvalitní pomůcky z nerez ocely ? doporučujeme na základě našich zkušeností. Výrobce splní i Vaše individuální požadavky na úpravy více zde : http://drticdr.borec.cz/images/index.htm

14.10.2009 Připravujeme sraz
Připravujeme další sraz, nyní nebude v Brně ale v Olomouci ve stylove hospodě "mučírna". Sraz proběhne cca za 2 měsíce.


Jeden z našich čtenářů (Daniel - OtrokProVšechno) nám zaslal odkaz na svůj projekt - dotazník pro submisivní otroky a otrokyně. Můžete se zdarma registrovat a vyplnit svůj dotazník a ten pak sdílet s ostatními.

http://bdsmpage.unas.cz