reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow Noční cigareta
Noční cigareta Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 16
SlabéVynikající 
Napsal Romana   
Pondělí, 10. březen 2008

Včera, když přijel Pán, jsem se sice tvářila jako že je mě vše jedno, ale moje tělo bylo napnuté touhou k prasknutí.Pán to moc dobře věděl a byl velice přívětivý, pořád mě zaháněl do kouta, aby si vytvořil možnost nenápadně mě pomuchlovat. Když jsme uložili mojí malou princeznu, hned jsem spěchala do vany pořadně se vydrbat. Nicméně mám ještě jahody a holení jsme proto odložila na dobu,kdy budu opravdu čistá. Zašpuntovala jsem se tamponem a v krátké, černé krajkové košilce jsem se doslova vřítila do ložnice.

Pán už čekal pohodlně rozvalený v pelíšku, připravený vydat rozkaz, abych si k němu klekla na všechny čtyři. Hladil tu krajku a já se chvěla pod jeho doteky.Bylo to tak elektrizující, chtěla jsem cítit jeho dlaně na svém těle a žárlila jsem na tu krajku která mě od Pána dělí. Rázně poručil košilku svléknout a na odhalené, vzrušené bradavky bez váhání připnul velké dřevěné kolíčky.

Pokynul abych si k němu lehla, což jsem ochotně vykonala,zatím co on nevzrušeně a bez zájmu hledal na netu lechtivé obrázky a videa. Při tom surfování jednou rukou ovládal PC a druhou se jen tak mimoděk a naoko náhodně dotýkal mých naběhlých bradavek, trčících vzhůru jako malé Eifelovky, zatím co já vzrušením třela nohama o sebe a boky tiskla k posteli.Jen jsem se snažila Pána nerušit svým zrychleným dechem. Neodolala jsem a dokonce si v návalu smyslné touhy zajela rukou do klína, abych jen na chvilku přimáčkla a pohladila tu nadrženou kundičku. To však pozornému Pánovi neuniklo a vysloužila jsem si pořádnou facku přes cecky, až jsem vyjekla bolestí.
Poté PC zaklapnul, neurvale mne uchopil za vlasy, přitáhl blíže ke svému mužství a poručil abych si ho pěkně vzala do úst. Nutil mě k velmi hlubokému zásunu, až jsem se zakuckávala. Držel mě hlavu pevně ve svých dlaních a naváděl mne tak,abych vydržela a správně dýchala. Já se moc snažila pro svého Pána udělat vše k jeho spokojenosti, ale najednou jsem se tak zadávila až mě po nohách začal stékat zlatý potok.
Opět jsem si vysloužila plácnutí přes prsa a rozkaz, abych si připravila nepromokavý pelíšek a nedělala pod sebe do postele. Byla jsem hanbou cela zarudlá a překotně plnila Pánův příkaz.
Poté mě Pán znovu k sobě přitáhnul a já pokračovala s jeho uspokojováním. Jazykem jsem rejdila všude kam ukázal. Nevynechala jsem jediné místečko na jeho krásném těle.
Velkou radost měl Pán když jsem mu vášnivě a dlouze nasávala koule do svých lačných úst a poté se jazykem dobývala do análku. Svou spokojenost dal najevo tím, že milostivě sundal kolíčky z mých rozbolavělých prsou. Nestěžovala jsem si, ale byla jsem mu za to vděčná. To jsem se snažila dokázat tím, že jsem se k Pánovu tělu tiskla jako bych ho chtěla do sebe vstřebat, pohltit a být s ním jedno tělo. Třela jsem se o něj prsy a snažila se mu dělat moooc dobře. Nakonec mi vystříknul do pusinky a já hltavě spolkla celou horkou dávku jeho lahodného semene.
Dovolil mě jít se vyčůrat a já si pak lehla k němu na postel a vypadalo to, že půjdem spinkat. Pán však byl jiného názoru, což jsem netušila a v mé nepřítomnosti si připravil pod polštář malé překvapení. Byl to ten krásný masážní strojek který jsem dostala K Valentýnu. Pěkně se uvelebil mezi moje do široka rozevřené nohy a začal s ním rejdit po mé kundě. Nejprve jen na povrchu, ale pak se dostával víc a víc mezi pysky. Třásla jsem se vzrušením a cítila jak moje vlhkost stoupá. Kroutila jsem se a vrněla slastí. Když Pán viděl mé obrovské vzrušení potutelně se usmál a než jsem se nadála, nasadil kolíčky. Skřípnul ty nalité bradavky až jsem kňučela. Nedbal nic mých nářků a pokračoval v dráždění. S vzrůstajícím vzrušením jsem se začala propadat do svého světa, kde není nic jen vzrušení horkého těla. Pán najednou přestal usmál se a prohlásil, že dnes už to stačí a že mám jít spát.
Můj pohled musel být asi hodně vyděšený, neboť když se naše oči střetli,Pán se hurónsky rozesmál, zapnul masážní stroj a já se zase pomalu začala propadat do hlubin vzrušení. Pán byl v dobrém rozmaru, evidentně pobaven mým chtíčem a když viděl jak se blížím k vrcholu, náhle přestal a s otázkou zda jsem byla hodná a zda si uspokojení vůbec zasloužím, mě vrhnul zpět do reality a zchladil mé vzrušení. Byla jsem nadržená, mokrá a cele tělo bylo napnuté. Cítila jsem snad každý sval v těle,Jeho třes a čekání na blahodárné uvolnění. Pán se nade mnou slitoval a znovu přiložil toho vrnícího tyrana mezi mé mokré pysky. Když Pán tušil můj znovu se blížící orgasmus,ucpal mě ústa i nos rukou. Po chvilkách mě nechal nadechnout a já se propadala do toho zvláštního stavu, kdy nevnímám. Jen své tělo v hluboké prázdnotě ... a najednou to přijde.
Výbuch, který se dere z mého těla. Moment ve kterém se uvolní celé tělo a svaly se začnou třást a moje kundička se počne stahovat v silném orgasmu a z dírky vystřelí proud zlaté lávy a pokropí vše co je v jeho cestě. Nebýt toho masážního strojku který ztlumil můj střik, muselo by se nejspíš malovat.Pán nepřestával s masáží, viděl jak moc jsem rozdováděná a neomylně mě vedl k dalšímu orgasmu.
Opět mě zacpal pusu a já se během chvilky zase vznášela na vlnách. Ani teď Pán neskončil tu divokou jízdu a já cítila jak mé tělo slábne.Jen jsem začala vnímat to ohromné mokro pod sebou a po nevím kolikátém orgasmu Pán ukončil tu hru se svou hračkou.
Má ústa šeptala slova díků, Pán sundal kolíčky a já se k němu přivinula. Tulila jsem se k němu a vydejchávala uspokojení. Užívala jsem si ten nádherný pocit, kdy se mé unavené, ale spokojené tělo začíná zase vracet do reálu. Pán mě plácnul po zadku a vyhnal mě do vany. Uklidila jsem si pelíšek a v náruči Pána si vychutnala naší noční cigaretu.