reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow Návštěva mého pána 2.
Návštěva mého pána 2. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 20
SlabéVynikající 
Napsal Romana   
Pátek, 04. červenec 2008

Po nádherném vodním řádění nám pěkně vyhládlo. Když jsem vyšla konečně z koupelny Pán seděl u otevřené skříně. Dozvěděla jsem se, že se Pán rozhodl vyvenčit svou čubičku a  vezme mě na večeři, ale měla bych se nějak vhodně obléknout. Stála jsem jak opařená. Tohle byla pro mě také novinka. Už jsem se viděla jak pobíhám někde v krátké sukni bez kalhotek nebo jdu bez podprsenky. Tenhle styl ponížení dvakrát nemusím a Pán to dobře věděl. Vychutnával si mé rozpaky. Navrhnul květovanou blůzku a úzkou sukni pod kolena.

To jak mě spadl kámen ze srdce muselo být slyšet až na konci města. Už jsem se natahovala pro určené věci když v tom  mne Pán zarazil. Bylo nad slunce jasné, že si se mnou Pán pohrává a vycházka nebude zadarmo. Zašmátral ve své tašce a vyndal balíček. Bylo to latexové prádlo. Krásné černé lesklé kalhotky a top. Opět se sklonil ke svému kufru a v ruce držel nafukovací vibrační kolík. Natáhl přes něj gumu a poručil ať pěkně roztáhnu nohy. Popohnal mě plesknutím. Zasunul kolík do kundy a poručil, abych si vyzkoušela ty nádherné nové kalhotky  Balonek na nafukování a ovládání  k vrnění umístil v pase pod pevné latexové kalhotky. Pak vzal pumpičku k vakuovým baňkám a na bradavky mě navlekl gumové kroužky. Bradavky to pěkně svírá, ale ne moc. Na to jsem si s pomocí Pána oblékla i latexový top. Pán se nemohl vynadívat a stále rukama kroužil po tom krásném a hladkém povrchu prádla. Ty doteky byly velice vzrušující. Bylo to úplně jiné než kdyby se dotýkal nahého těla, ale ta slabá vrstva latexu zase neoddělovala tolik, aby to nebylo jako když mě hladí na kůži.

 Byl to slastný pocit a já byla zase celá vzrušením udýchaná. Pán toho hned využil a třikrát zmačkl balónek. Kolík v kundičce začal nabývat. Bylo to úžasné jak se kunda  naplnila a vzrušením jsem se celá chvěla. Ale Pán měl jiné plány a zavelel ať si pospíším s oblékáním. Honem jsem se ustrojila a šla se namalovat a upravit. Jen pár kroků od domu se ke mně přitiskl a vyzkoušel jak se bude ovládat kolík. Vypustil ho a nechal mě užít ten pocit úlevy a za chvilku zapumpoval tentokrát 5x. Na ovládání spustil mírné vibrace. Teď jsem byla připravená na procházku do restaurace. Před podnikem se ke mně zase přitiskl a zalovil pod latexem. Upustil kolík a zase sledoval tu úlevu kterou jsem prožívala. Po chvilce 4x zmačkl a na chvilku přidal vibrace na max. Myslela jsem, že se mě podlomí nohy jaký to byl nával vzrušení. Ještě, že Pán stál tak těsně u mě a zachytil mě. Hned zase vibrace vypnul a konečně jsme mohli jít na večeři. Ta proběhla v klidu a pohodě. Cesta domu byla už náročnější. Tma zahnala většinu lidí domů a tak Pán hned po odchodu z restaurace se ke mně přitulil a zopakoval proceduru. Vyfouknul, počkal zase napumpoval a pustil vibrace na střední stupeň. Jít a udržovat konverzaci s Pánem se stalo značně složitější. Nejraději bych si sedla na lavičku a prosila o uspokojení.

  Pán, ale měl ještě překvapení. Kapsa jeho bundy schovávala obojek a vodítko. Stála jsem ohromená, že tohle mě snad Pán nemůže udělat, když ví jak moc se stydím a jak moc s tím bojuji. Chvilku jsem malinko odporovala a snažila se Pána přemluvit, ale on ke mně přistoupil pustil vibrace na max a já abych se mu nesložila na ulici jsem souhlasila s nasazením obojku a připnutí vodítka. Za to jsem si vysloužila vypnutí vibrace a přifouknutí kolíku.  Ještě  že byla tma. Celá červená studem jsme klopýtala vedle Pána a modlila se aby nás nepotkal někdo „známej“. Naštěstí Pán byl moc hodný a než jsme došli k domu odepnul mi aspoň vodítko. Hned za dveřmi bytu jsem se musela rychle svléknout a nasadit si pouta  na nohy. Chtělo se mi strašně čůrat. Prosila jsem Pána, že bych si potřebovala dojít  na WC, ale to mě nebylo dovoleno. Za to jsme měla na zemi připravit svůj pelíšek z igelitu.  Pán mezi tím nachystal kládu a já si lehla na zem na záda a umístila krk a ruce do otvorů klády. Pán vše zajistil zámečkem. Na nohách jsem měla už nachystaná kožená pouta a ta byla připevněna k železné rozporce.

Když jsem byla znehybněná, Pán ze začal laskat s mým tělem v latexu. Odhrnul top a vysoukal z něj prsa. Teprve teď jsem si uvědomila gumové kroužky svírající bradavky.  Ty Pán sundal i přes moje bolestné syknutí. Pak mě mé naběhlé bradavky masíroval s občasným zmáčknutím. V kundě vězel nafouknutý kolík co mě vyplňoval k prasknutí a bradavky mnul můj Pán. Byla to nádherná slast, která projížděla tělem. Chtěla jsem Pána cítit ještě víc. Pán se svlékl a kleknul si za hlavu já ji musela zvrátit co nejvíc  a konečně jsem směla zase ochutnat Pána. Snažila jsem se co nejlépe uchopit jeho penis a nasát ho hluboko do krku. Jeho mužství bylo najednou tak velké a tvrdé. Zajížděl s ním stále hlouběji a hlouběji do krku a nutil mě ho polykat celého. Při tom mě tahal za bradavky a občas je hrubě zmačkl. Také při jednom hlubokém zásunu stačil zapnout vibrace u kolíku na maximum. Málem jsem se udusila a jak jsem dávila najednou  jsem byla pod latexovým prádlem  mokrá. Musela jsem upustit.

Pán mě nechal vydýchat a já sama v extázi chňapala po jeho penisu jako skotačivé štěně honící se za motýlkem. Pán pokračoval a jeho údem pronikal hluboko do krku. S menším přísunem kyslíku se vše nějak zpomalilo. Vnímala jsem realitu jako v nějakém snu. Vzrušení co jsem prožívala prostoupilo celým mým tělem a já cítila jak se všechny svaly v těle uvolňují a stávám se jen pouhou hračkou svého Pána. Pán vnímal jistě velice pozorně a moje vzrušení ho tak naladilo, že jsem měla co dělat abych stačila všechnu jeho smetanu polknout, když jsem  byla se svou prací hotová. Zalepil mi ústa páskou, na bradavky přicvaknul kolíčky a do ruky si vzal další vrnidlo. Sáhl pod kalhotky, roztáhnul mě pysky a přes latex přiložil vibrátor. Bylo to jak blesk. Jen chvilka stačila a vzrušené tělo vybouchlo v nádherném orgasmu.  Byl tak silný, že ani latexové kalhotky nestačily utlumit výstřik a já rázem ležela v louži. Pán mě nechal vychutnat si do posledka následky orgasmu a teprve poté mě odstrojil. Pomalu jsem vše uklízela a Pán nalil dvě sklenky vína a odnesl je do koupelny. Napustili jsme vanu plnou měkké a voňavé pěny a společně se do ní ponořili se sklenkou v ruce. Opírala jsem se zády o Pána a vychutnávala si společný večer.