reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow Návštěva mého Pána 1.část
Návštěva mého Pána 1.část Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 18
SlabéVynikající 
Napsal Romana   
Středa, 11. červen 2008

Dnes v podvečer po týdnu dlouhého čekání má přijet Pán. Ležím ve vaně a nadýchaná bílá pěna halí celé mé nedočkavé tělo.Užívám si tu voňavou koupel a zbavuji se zbytečných chloupků.

Pro Pána chci být dokonalá. Ještě chvilku si chci poležet a v tom slyším pronikavý zvuk zvonku. Kdo to může být? Zmatkuji. Hledám ručník a nemohu dosáhnout na župan. I papuče jsem někde zanechala a teď musím jít velice opatrně abych neuklouzla na chladné dlažbě. Natahuji se a kukátkem sleduji návštěvníka.

Moje srdce se rozbuší. Za dveřmi stojí Pán. Překotně otvírám dveře. Mumlám slova omluv a ustupuji, aby Pán mohl vejít do bytu a odložit si kufry.

Zůstává stát a zálibně si mě prohlíží. Musím vypadat směšně jak jsem celá růžová z koupele. Zjišťuji že na vlasech mám ještě lehký obláček pěny. Přistupuje ke mně a sfoukává jej na zem. Chytá mě pevnou rukou za bradu a něžně políbí. Zatmí se mi před očima a hlavou mi probleskne naděje že i Pán se na mě těšil. Jindy mě tak nelíbá. Blahem se celá tetelím. Najednou si uvědomuji, že moje mokré nohy ztrácejí stabilitu a já se sunu k Pánovým nohám .

Župánek se mě otvírá a nabízí velkolepou podívanou. Zachytávám se za okraj kalhot a vnímám, že Pán je velice příjemně naladěn. Moje ruce se nezastaví a chvatně rozepínají pásek, poklopec a snaží se vyprostit to zduřelé mužství. Lačná ústa už jsou připravena, aby hned mohl vklouznout do vlhkých a teplých úst. Kolena se mě na mokré dlažbě rozjíždějí,ale já nedbám a saji Pána. Kouřím lačně a hladově. Prostě ten týdenní půst je znát. Netrvá to dlouho a Pán mě obdaruje svou horkou lávou. Zajíždí mě prsty do vlasů a já čekám pochvalu, ale mocné trhnutí směrem nahoru mě probírá a vrací zpět do reality. Už je to tu.

Pán mě hubuje. Jak z velké dálky slyším „Jsi nadržená čubka . Bez dovolení se vrháš na Pána. Za ten týden jsi pěkně zvlčela. Takhle by to nešlo. Ještě že jsem tu abych ti mohl dát výchovnou lekci “.

Už už jsem cítila jak se mě derou slzičky do očí. Pán mě pustil a pomohl mě vstát. Zase mě chytil za bradu otočil hlavu a lehce se zakousl do lalůčku. Zavrněla jsem blahem a bezmocí. Jeho ruce našli má prsa a prsty zmačkly bradavky až jsem vyjekla. Pak rukou sjel k zadku a pěkně mě plesknul. Do ucha zašeptal. Zas tak hrozné to přivítání nebylo subi. Srdce mě štěstím poskočilo.

Na pokyn Pána jsem si vzala na sebe lehkou košilku a naservírovala pohoštění. Pán vybalil červené víno a nalil do skleničky. Koukala jsem velice smutně, protože to byla moje oblíbena značka. Jen se potutelně usmál a zase zalovil ve svých taškách a na světě se objevila nádherná nerezová mistička. Nalil mě do ní víno a přisunul jí ke mně. Nechápavě jsem na něj hleděla. Tak tohle bude premiéra. Na víno jsem měla chuť a představa, že jestli si chci líznout musím vyšpulit zadek vysoko a hlavu sklonit mě hnala červeň do tváří. Pán se pásl na mých rozpacích a na ponížení, které mě tak krásně přichystal. Nedalo se nic dělat. Tak jsem se předklonila. Ale Pán nebyl spokojen. Chtěl abych kolena dala daleko od sebe. Nemohla jsem se studem ani pohnout. Než jsem se stačila rozkoukat na zadek mě dopadla pružná rákoska. Prohnula jsem se bolestí a snažila se zaujmout požadované postavení,ale Pán stále nebyl spokojený. Až po několika napomenutí, když můj zadek byl pruhovaný jako zebra, byl Pán evidentně spokojen. Cítila jsem horkost ve svém klíně. Konečně jsem směla ochutnat a namočit nedočkavý jazyk. Moc mě to nešlo a cákala jsem všude okolo. Měla jsem celou pusu upatlanou a když jsem jí zvedla, víno mě teklo až na prsa. Pán byl ve velice dobrém rozmaru a evidentně se dobře bavil. Rozhodl se, že se musí vykoupat. Připravila jsem mu voňavou koupel a mydlila a škrabkala až jsem se celá umáčela a zapotila z té páry a teple koupelny. Když Pán opouštěl vanu chytil mě a natlačil mě do vany i v krajkové košilce. Vypustil vodu a rychle odmontoval sprchu a proud vlažné vody nasměroval do mého roztouženého klína. Jednou rukou mě přidržoval pysky a v druhé držel hadici od sprchy.

Proud vody byl silný a velice prudký. Jak se dotkl mých pysků celá jsem se zadýchala, ale jak se dotkl mého poštěváčku bylo to tak silné až to bylo nepříjemné. Kňučela jsem a prosila a skuhrala,ale Pán na moje vzdechy nedbal. Trošku ubral proud a dál jím masíroval kundu i poštěváka. Ten se začal pod proudem pěkně zvětšovat a prokrvovat a moje kňučení se měnilo ve vzdechy plné vzrušení. Cítila jsem, že se blíží vrchol a prosila Pána o povolení prožít orgasmus. Schválně otálel s odpovědí a já se snažila vydržet. Prosila jsem úpěnlivě. Natáhl druhou ruku a pevně mě sevřel vzrušenou bradavku. To už jsem nemohla vydržet a moje tělo se dostávalo na samý vrchol. Sevření prstů na bradavce bylo ještě silnější a já konečně slyšela jak Pán vyslovuje svolení k mému orgasmu. Po týdnu strádání to byla mohutná exploze. Tělo se napnulo a uvolnilo v krásném dlouhém orgasmu. Mumlala jsem slova díků, ale Pán byl tak potěšen s mohutností orgasmu, že prohlásil, že si to ještě jednou zopakujme. Zjemnil proud vody na citlivý poštěváček a já se vzpamatovávala z orgasmu. Když dotek vody zase začal být příjemný

Pán pomalu přidával na intenzitě a já se blížila k dalšímu orgasmu. Pak mě hodil ručník jako do ringu a sledoval jak se celá zesláblá hrabu z vany. Viděl jak se utírám a nešlo si nevšimnout, že nějak moc dlouho mezi nohama. Moje tělo bylo uspokojeno ale jen na půl.

pokračování příště ....