reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow Můj příběh...
Můj příběh... Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 5
SlabéVynikající 
Napsal Jani   
Čtvrtek, 08. září 2011

On si mne nejraději "bere" na jídelním stole. Stůl má tvar kruhu a stojí na čtyřech silných nohách. Ideální k připoutání všech mých údů. Je natolik laskavý, že ho nejdříve přikryje dekou. Nemám ráda pocit,kdy se mé horké tělo dotkne studené desky..,,Svlíkni se", přikáže mi a jedním pohybem mi přes oči přetáhne škrabošku.


 

Ví,že mi tím usnadní přemoci můj prvotní pocit studu a následně si bude vychutnávat moji "slepotu". Nakonec je nám oběma příjemné, že nevím odkud přijde jakýkoliv dotyk. Marně se snažím po sluchu poznat, kde stojí a co dělá. Jsem nahá, lehce dezorientována a připravena plnit jeho další rozkazy.

Prsty se začne jemně dotýkat mého obličeje. Zastaví se na rtech, jemným tlakem mne donutí je rozevřít a strčí mi prst do úst. Lehce stisknu rty a imituji sání penisu. Když má pocit, že je důkladně nasliněn, vyndá prst ven a olízne svým jazykem. Okamžitě mne druhou rukou poplácá po tváři. Nic bolestivého, spíše projev spokojenosti. Jeho ruce putují dále po mém těle a cíleně se věnují místům, která ve mne vyvolávají slastné pocity. Známe je oba dobře a on mi dokonce pomohl některá objevit.


Skloní se a mezi zuby vezme nejprve jednu a pak i druhou bradavku. Jemně je okusuje a olizuje. Mám je již ztvrdlé a citlivé, takže se snaží být jemný. Prsty se nepřestává věnovat mému tělu a dělá mu nesmírně dobře můj zrychlující se dech a tiché steny prodírající se z poza mých útrob. Svým jazykem neopomíná polaskat mou šíji a všechna pro něj tak známá místečka mé rozkoše. Ve chvíli,kdy jsem rozvášněná a rozmazlována, mne pleskne přes zadeček. Bolest je nečekaná a možná právě proto, tak šokující.V tu samou chvíli mne donutí pokleknout a jeho ruce pevně obejmou mou hlavu.Vím,co přijde. Malinko vyčkává, jakoby nechtěl potvrdit mou předtuchu a začne se drát svým ptákem do mých rozevřených úst. Nemám šanci vzdorovat a tak ho nechávám pouštět, tak hluboko, jak dovolí mé zkušenosti. Chvíli na mne nedbá a přímo mě do pusinky šoustá. Pomáhá si rukami a určuje rychlost a intensitu pronikání. Ve chvíli, kdy se mu začnu dusit povolí a nechá mne ho jemně sát a olizovat. Občas ho vyndá úplně a popleská mne jím po tváři.Zdá se,že je spokojen.


Pomáhá mi vstát.


Po celou dobu se dotýkáme těli jen na těch místech, která určí on sám. Vyhovuje mu to tak a mne trochu trápí, což nás oba vzrušuje. Okamžitě vycítí, že toužím dotknout se ho rukou a pohladit ho. Nemám šanci. Trest v podobě zatahání za bradavku, či plácnutí přichází okamžitě. Začíná být čím dál tím více zřetelnější, že mi dělá problém stát rovně. Kombinace naprosté tmy,vzrušení a lehkého vyčerpání se začínají ozývat.


Chytne mě tedy za vlasy a přivede ke stolu. Vysadí mne na něj. Hlavu přiblíží těsně k mé. Cítím jeho dech a tuším,že si mne prohlíží. Když se téměř dotýkáme rty, zase se odvrátí. Tak moc toužím po polibku, ale musím si počkat. Během chvíle jsem položena a připoutána připravenými postroji. Mé tělo nyní na stole kopíruje písmeno X. Ležím na zádech. Lehce zvedám hlavu, jako kdyby mi to mohlo pomoci k úniku. Ruce mám roztaženy a přikurtovány tak, že mi větší pokus o pohyb s nimi působí bolest. Nohy jsou volnější. Miluje možnost si mě při samotném mrdání chytit za kotníky a na střídačku dávat nohy k sobě a zase zpátky. Začne znovu laskat mé tělo, již ne tak jemně. Jeho dotyky jsou velice silné a žádostivé. Pomalu se blíží k mé kundičce a já instinktivně roztahuji nohy, co nejvíce od sebe. Zaslechnu souhlasné zamručení a otázku..,, Chceš to děvko moje, chceš"?

Já se nadechnu a odpovím...