reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow Laura z říše snů
Laura z říše snů Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 11
SlabéVynikající 
Napsal Darksen   
Pondělí, 10. září 2007
Šel jsem za ní tiše a pokorně. Kráčel jsem za ní a říkal jsem si, bože, co ta ženská vlastně chce? Vstoupili jsme do prostorného pokoje. „Pojď sem“, řekla  Laura.

Přistoupil jsem k ní a čekal. Otevřela jednu z postranních vitrín a mně se rázem naskytl pohled na obsáhlou sbírku umělých údů. Malí, velcí, barevní, různě pokroucení,neobvykle tvarovaní ... „Vyber si !“ , řekla Laura, „bývám tu často sama“, dodala vzápětí jakoby omluvně. Takhle je to tedy ! Madam se zřejmě zklamala a teď prostě sází na jistotu !
Vítězně jsem se ušklíbl a ukázal na toho největšího rajcováka z černé gumy. Výhrůžně se leskl a byl to vážně kus.  Jen ať si holka užije ...Laura se ušklíbla také : „ Dobře sis vybral „dodala.  „ Bude se ti to líbit ... pojď, napijeme se“ Po přípitku se rázně ujala vedení. Usedla do koženého křesla vznešeně jako královna, roztáhla pružná stehna a moji hlavu vzala do dlaní. Něžným, ale rázným pohybem ji vtiskla do rozevřeného klína.
„Ochutnej“,zašeptala. Nebránil jsem se, ženské klíny mi vždycky chutnaly. Ochotně jsem pil z její studánky touhy a můj jazyk neúnavně dokazoval, co umí, pracoval hbitě a vytrvale. Laura dávala bez zábran najevo svoji spokojenost a šla mi vstříc, totéž dával jasně najevo i můj vzrušený nástroj – pulsovalo mi v něm a napětí se stále stupňovalo.„Hoň si ho“, poručila mi, „ale nesmíš být dřív než já“. Pomalu jsem si masíroval prokrvený klacek a vyčkával. Za chvíli jsem ucítil v ústech první šťavnatou dávku z Lauřina klína, a konečně jsem směl ze sebe vypumpovat horké napětí. Černý gumový gigant mezitím odpočíval na pohovce. Laura pochopila,nač myslím. Pootočila se a pevně jej uchopila.
„Přišel tvůj čas“,řekla.Vypadalo to, jako když hovoří k němu. Byl to opravdu výstavní kousek, dlouhý, objemný a stále tvrdý. Nemohl jsem se dočkat, až jej Lauřina tmavá díra pohltí. Kdybych jen věděl, jak moc se mýlím ! „Teď patříš mně“, hlesla Laura a znělo to jako rozsudek. „Celým tělem i duší“.. „Otoč se!“ zavelela. Nedokázal jsem odmítnout.  „Klekni a zůstaň“. Sklonila se ke mně a její ruka v chirurgické rukavici zkušeně prohmátla můj řitní otvor. Ucítil jsem cosi studeného a mastného.„Dobře sis vybral, moc dobře ... „ opakovala. Pak už jsem vnímal jen prudkou bolest, když ten macatý umělák pronikl do mého zadku ...

 Inu, není nad svobodnou volbu ...