reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow Klitoris s játrovými knedlíčky
Klitoris s játrovými knedlíčky Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 4
SlabéVynikající 
Napsal der.mann   
Čtvrtek, 09. srpen 2007

„Ivánku slyšíš mě?“ „Jí vole hrábnu ve sprše na švába a vona povolí“ „No jen aby ti, vole, z toho pak neslezly nehty.“ Zajisté jste všichni poznali legendární odposlech z prostředí jednoho nejmenovaného kolektivního sportu. A bude hůř.

Musím se vám k něčemu přiznat. Letošní parné léto mě přivedlo na zajímavou myšlenku bavit se jedním zvlášť zavrženíhodným způsobem. Přátelé horňáci mě za to asi pomluví a budou mít recht. Při vysedávání na restauračních předzahrádkách se zaměřuji na cíleně od 30-ti let a výše. Zmocňuji se totiž jejich klínů. Pochopitelně že pouze imaginárně, přesto je to zábava natolik vzrušující, že by bylo škoda si jí nechat jen pro sebe.

Doznávám, že jako starý veterán koukání do výstřihu jsem si vypěstoval hroší kůži, a těch několik facek, které jsem za to v životě posbíral už na věci nic nezmění. Získal jsem za to prvotřídní ledový pohled cynika, který zásadně neuhýbá. Na druhou stranu však i ženy se čím dál víc činí a na lačné pohledy do dekoltů si podivuhodně zvykly.