reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka
V.I.P. kategorie Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 5
SlabéVynikající 
Napsal Trainer   
Pátek, 10. srpen 2007

V.I.P. - odlišující inzerát 
Jste nároční a hledáte v oblasti BDSM opravdu výjmečný protějšek? Tedy chcete seznámení V.I.P? Takový je dnešní svět, člověk, aby uspěl musí se odlišit. Pokud chcete dát svému potenciálnímu protějšku najevo, že Vás nemusí hledat mezi stovkami klasických inzerátů, je tu pro Vás V.I.P. seznamka .

Zadejte inzerát do této kategorie a provedťe platbu na účet ve výši 200 kč. Inzerát bude zobrazen po přijetí platby na účet. Do variabilního symbolu uveďte číselný kód, který vám spolu s číslem účtu pošleme e-mailem. Do popisu platby uveďte jméno, pod kterým se v inzerátu identifikujete. Platnost V.I.P. inzerátu je 3 měsíce od data jeho zveřejnění.

 V.I.P. - komerční inzerát
Nabízíte služby v oblasti BDSM praktik? Využijte možnosti inzerce na tomto specificky zaměřeném serveru.

Zadejte inzerát do V.I.P. kategorie a provedťe platbu na účet ve výši 400 kč. Inzerát bude zobrazen po přijetí platby na účet. Do variabilního symbolu uveďte číselný kód, který vám spolu s číslem účtu pošleme e-mailem. Do popisu platby uveďte jméno, pod kterým se v inzerátu identifikujete. Platnost V.I.P. inzerátu je 3 měsíce od data jeho zveřejnění.

Pro další informace kontaktujte redakci ( Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny )

Od 13.10.2007 - V.I.P. seznamení  za akční ceny!!!
Jako odměnu za vysokou návštěvnost v tomto týdnu a blížící se překonání 15.000 přístupů na Váš svetbdsm.cz jsme se rozhodli až do Vánoc snížit cenu za V.I.P. kategorii naší seznamky o 50% a prodloužit dobu platnosti na dvojnásobek! V.I.P. odlišující inzerát tak nyní přijde na 100 Kč a komerční inzerát na 200 Kč. Platnost inzerátů je prodloužena na půl roku.