reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow Povídky arrow bdsm povídka Bloncka II.
bdsm povídka Bloncka II. Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 3
SlabéVynikající 
Napsal Trainer   
Úterý, 26. květen 2009

   Leželi jsme nějakou dobu nazí, přitisknutí k sobě a bez hnutí. Jako první promluvila ona: „Lehni si na záda, prosím?“ řekla polohlasně a já ji uposlechl. Opatrně se po mně sesunula, tak aby byla co nejblíže svým obličejem u mého přirození. Pohybovala se velmi pomalu. Rány na zadečku musela cítit velmi intenzivně. Stačil jsem zahlédnout, jak mokvají její krví.

   Možná proto, aby na chvíli zapomněla na bolest, se začala zabývat mým přirozením. Dokonce k němu začala promlouvat: „Páníček se moc snažil a udělal mi dobře, zaslouží si za to dlouhou odměnu…“ Poté jej zasypala sprškou velice jemných polibků. Nejvíce na špičku žaludu, ale chvílemi i po celé jeho délce, odshora dolů a zase naopak.

 

Já ležel bez hnutí, ruce a nohy trpně od sebe a mlčky vnímal její laskání. To nezůstalo bez odezvy. Za chvíli již jej brala, co nejhlouběji do svých úst a pak zase pomaličku, kousek po kousku, vysouvala labužnicky ven, laskajíc jej svými rty. Jazykem projížděla záhyby předkožky a snažila se špičkou jazyka proniknout do úzké čárky otvoru na jeho konci. Dokázala mne tak ještě více rozdráždit. Pomalu se mi zrychloval dech a začal jsem zatínat prsty svých rukou do povrchu postelí. Ona jej škádlila stále víc: „Pojď za mnou, pojď,“ a pak špičkou jazyka dokázala, že ji skutečně, velmi poslušně, následoval. Svou činnost stále zvyšovala a já cítil, jak se celé mé tělo poddává jejímu snažení. Pomáhala si při tom prsty svých rukou, kterými se dotýkala stále odvážněji, choulostivých míst, mezi mýma nohama. Zabodla mi jeden prst své ruky těsně pod varlata a tlačila zde stále víc. Odměnou jí bylo, že penis stál pevně ztopořený a mohla si tak s ním dělat, co chtěla. Druhou rukou občas pomáhala jeho dráždění. Až se posléze stalo, že ačkoliv jsem se snažil to oddálit co nejvíce, přece jen přišel ten okamžik kdy…

    „Auuu!“  Vykřikl jsem, neboť se mi do něj zprudka zakousla ve chvíli, kdy jím měla zaplněná ústa, a já si myslel, že už čeká jen na jedno. Kousla mne krátce a intenzivně a zároveň mne sevřela silně svými prsty u kořene. V okamžiku, kdy jsem vykřikl, jsem také prudce pokrčil nohy, jako bych se ji pokoušel shodit. Ona si toho nevšímala, její pozornost patřila jen jemu: „Neboj, já ti nechci ublížit, já jen vím, co ti udělá dobře…“

     A tak jsem neodporoval, neboť následovaly něžné polibky a to hlavně do místa kde jej poranila a také neustávala se slova lichotek, jímž ho častovala. A tak to přišlo opět a mnohem silněji, stejně jako další kousnutí, jež bylo silnější než to předchozí.

    Tentokrát jsem nevykřikl, jen sykl a zaryl prsty ještě hlouběji do potahů. Nevím, kolikrát se to opakovala, ale můj hrudní koš se zdvíhal stále rychleji a výše nahoru a dolů a tak jsem jen občas zahlédl vršek její hlavy, jak se nad ním objevuje v takřka pravidelném rytmu. V těle, jako bych cítil bezpočet mravenců, kteří se zmateně sbíhali do onoho místa, které měla ve své moci ona, ale zároveň kroužili i mou hlavou. Bylo to k nevydržení. Měl jsem jej jako v jednom ohni. Věděla až moc dobře co dělá. A tak, nakonec, ve chvíli, kdy jsem myslel, že se o mne pokouší infarkt, dovolila, abych ejakuoval, naplno do jejích úst. Byla prvním výstřikem  odmrštěna, rychle však polkla a vrhla se, aby ucpala svými ústy další dávky mého semene, které pak hladově polykala a olizovala až do poslední kapičky, bez ohledu na to, že bylo zbarvené mou krví. Trochu rozpačitě a chraplavě se zasmála: „Jen tak mi to chutná, bez krve je to fádní,“ dodala. Já měl ale jiné starosti. Mravenčení se v mém těle soustředilo do mých zubů a já nevěděl, jestli nezačnu ječet, abych se ho zbavil. Jen jsem tloukl rukama, jako šílený, kolem sebe a mé tělo se otřásalo v prudkých křečích. Naštěstí to začalo po nějaké době odeznívat. Přesto ale trvalo dosti dlouho, než jsem se uklidnil. Ona zatím svým jazykem dohledávala každou kapičku, či místečko, ze kterého cítila svou oblíbenou chuť.

     Když již nic nenacházela, přes bok se zvedla s postele, uchopila mne za ruku a táhla ke sprše: „Pojď.“  Sama pak nastavila vodu, která tak byla na můj vkus poněkud horká. Oba jsme vstoupili do jejího proudu, ze kterého se valila pára, najednou. Opět jsem zasykl. Rány na penisu začaly nesnesitelně štípat. Musel jsem však myslet na to, co asi cítí ona, když její zadeček na tom byl o poznání hůře. Chvěla se po celém těle. Objali jsme se a začali se v proudu vody zprudka líbat. Zraňovali jsme při tom své rty kousnutími a také je drtili o zuby a s jazyky, které si tvrdě hledali cestu jeden k druhému. Jen to nám umožňovalo zapomenout na bolest, kterou jsme cítili na spodních partiích.

     Při pohledu na vodu běžící přes naše nohy a mizící v otvorech kanálku, na vodu zbarvenou naší krví, začala se mi do hlavy tlačit divná myšlenka. A pak jsem  zahlédl v zrcadle nad umyvadlem, hned vedle sprchového kouta, kterému dodávaly lesklé černé kachličky poněkud morbidní vzhled, na jeden okamžik, bledou tvář Normana Batese. Poprvé…

konec

Díl první