reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow BDSM Diskuse

Diskusní fórum

 
Johny Rigger
Uživatel
Příspěvků: 3
graphgraph
 
- 03/09/2014 08:49 Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je v souladu s pravidly tohoto webu (nevím kde jsou?) nabízet věci na prodej (sexuální hračky apod.) například zmínit se o tom v textu. Mám totiž spoustu ručně vyrobených kroucených lan na bondáž z juty a jsou nové, ale už je nepoužívám a chtěl bych je prodat. Pokud to možné je tak bych založil diskusi o provazech a bondáži a v ní bych se o tom zmínil. Schází mi tu totiž taková inzertní sekce a na běžných inzertních serverech se to moc nehodí.
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Johny Rigger
Uživatel
Příspěvků: 3
graphgraph
 
- 04/09/2014 23:58 Tak zatím to tu nikdo nesmazal, takže zde jsou informace o tom co nabízím:

Jsou to provazy na bondáž či shibari. Jedná se o tenká kroucená lana vyrobená tradiční ruční metodou z přírodní juty. Materiál je na povrch hebčí než drsné lana koupené v železářství. Na rozdíl od nich, tyto jsou určené na sexuální hrátky případně na vytvoření smyslných fotografických kompozic. Provazy mají speciální povrchovou úpravu, jsou ošetřeny speciálním olejem, takže jsou příjemné na dotek. Jejich velkou předností je, že se neprotahují při zavěšování (na rozdíl od syntetických nebo pletených provazů) a udržují vůni. Oficiální průměr je 6mm, reálný průměr finálního produktu je kolem 5mm. Nosnost max. 120 kg (zdvojením tedy získáte max. nosnost 240 kg bez dynamického nebo šokového zatížení a bez tření). Mám různé délky. Některé jsou 8m, jiné 4m, 6m, 3 metrů apod. Každý provaz je opatřen nárazníkovými uzly, které slouží ke spojování provazů. Krátké délky lze dobře použít např. na svázání nohou nebo rukou. Provazy nejsou určeny ke styku s vodou (již byly jednou namočeny/usušeny). Provazy doručím a předvedu osobně (pouze Havířov, Orlová, Karviná, Český Těšín nebo Ostrava) nebo doručím poštou (poštovné předem). Jen pro vážné zájemce. Přikládám fotky provazů přímo na těle. Cena provazů je individuální a závisí na délce. Délka je orientační a je vymezena speciálními zakončovacími uzly + konce na konci omotány, aby se netřepili a barva konce označuje délku. 3 pramenný provaz stojí 270 Kč za 8m,240 Kč 6m, 180 Kč 4m, 160 3m. Minimální množství k odběru musí být v hodnotě 400 Kč.

kontakt na mě je i.love.bondage zaavinac seznam.cz
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.


Jak funguje diskusní fórum? Jak vložit svůj příspěvek?

Diskusní fórum na svetbdsm.cz je otevřené všem registrovaným uživatelům, tedy kdokoli z čtenářů webu zde může zanechat svůj příspěvek, založit nové téma diskuse apod. Na každé fórum dohlíží jeho moderátor (nebo více moderátorů), který má právo příspěvky v rozporu z pravidly fóra editovat nebo mazat. Jde o to, aby fórum nebylo zneužíváno pro reklamu, spam nebo se zde neobjevovaly příspěvky v rozporu s pravidly slušného chování. Přece jen svetbdsm.cz je a chce i nadále zůstat BDSM serverem na úrovni. Původní myšlenku aby fórum bylo zcela anonymní a na vložení příspěvku nebylo nutno se přihlašovat jsme byli nuceni opustit poté co jsme museli každý den mazat několik spamových příspěvků. Díky za pochopení.

Pokud tedy vstupujete do fóra jako zaregistrovaní uživatelé, má to navíc své výhody, např. uvidíte označené všechny nové příspěvky od vaší poslední návštěvy, můžete si nastavit odběr nových příspěvků emailem, vytvořit vlastní podpis atd. Pokud vás to zaujalo, neváhejte a vyzkoušejte to. Pokud ještě nejste zaregistrovaní, můžete tak bezplatně učinit v levém panelu (přihlášení). Pokud vstupujete do fóra nepřihlášeni. můžete si příspěvky nadále číst ale ne již vlkádat nové.

Ve výchozím zobrazení vidíte jednotlivá diskusní fóra, v každém fóru pak najdete témata, o kterých zde můžeme diskutovat. Důležité je, že nové téma může založit KDOKOLI, kdo je přihlášen. Pokud tedy chcete cokoli související s BDSM probrat s ostatními čtenáři webu, zde k tomu máte jedinečnou příležitost. Máte nějaké otázky k BDSM praktikám, připomínky nebo náměty k tomuto webu, chcete se vyjádřit k zde zveřejněným povídkám a článkům, chcete se podělit o své zkušenosti z BDSM života? Pojďte se zapojit do naší BDSM diskuse.

Pokud je vám cokoli kolem diskusního fóra nejasného, nestyďte se a napište nám na redakční mail.