reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow BDSM Diskuse

Diskusní fórum

 
Johny Rigger
Uživatel
Příspěvků: 3
graphgraph
 
- 25/07/2013 10:05 Zdravím,
Váš web jsem začal používat někdy od roku 2009 a v té době normálně fungoval a byl zcela funkční. Buhoužel musím konstatovat, že již nějakou dobu, minimálně půl roku, na něm shledávám závady, které mi neumožňují ho používat (bezproblémově). Jedná se o celkové vyobrazení obsahu, tedy html layout v návaznosti na css.

První věc, která mě bije do očí, že hlavní menu, které má být vlevo se zobrazuje nahoře uprostřed, případně po rozkliknutí odkazu tam nahoře je jedna velká prázdná stránka, takže musím stránkovat dolů abych našel čitelný obsah stránky.

Dále problém s odkazama. Například na seznamce (ale diskuse to samé), zprvu mi vůbec nešlo kliknout na odkazy, jak kdyby tam žádné nebyly a nefungovaly. Zkoušel jsem to asi 5 minut, pak ještě aktualizoval stránku. Nakonec se to nějak podařilo a když chci procházet inzeráty a snažím se klikat na stránky tak to zase nejde. A pak to např. aktualizuji a povede se mi kliknout na první odkaz. A zase s dalšími odkazy bojuju dál. Hlavně jsem chtěl najít inzerát který jsem tu vložil, jaké je jeho znění a to se mi nepovedlo. Jestli můžete, pomozte mi ho najít a pošlete mi text na můj email. Dík. Jelikož ani diskuse mi tu nešly rozkliknout a trvalo to docela dlouho než se to povedlo. Na Vašem místě bych se vážně zamyslel nad tím co je špatně, protože to vypadá, že někdo tu odvedl dost mizernou práci s html a css (dá se však opravit, tak snad to zvládnete).

Zdraví,
Johny
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.


Jak funguje diskusní fórum? Jak vložit svůj příspěvek?

Diskusní fórum na svetbdsm.cz je otevřené všem registrovaným uživatelům, tedy kdokoli z čtenářů webu zde může zanechat svůj příspěvek, založit nové téma diskuse apod. Na každé fórum dohlíží jeho moderátor (nebo více moderátorů), který má právo příspěvky v rozporu z pravidly fóra editovat nebo mazat. Jde o to, aby fórum nebylo zneužíváno pro reklamu, spam nebo se zde neobjevovaly příspěvky v rozporu s pravidly slušného chování. Přece jen svetbdsm.cz je a chce i nadále zůstat BDSM serverem na úrovni. Původní myšlenku aby fórum bylo zcela anonymní a na vložení příspěvku nebylo nutno se přihlašovat jsme byli nuceni opustit poté co jsme museli každý den mazat několik spamových příspěvků. Díky za pochopení.

Pokud tedy vstupujete do fóra jako zaregistrovaní uživatelé, má to navíc své výhody, např. uvidíte označené všechny nové příspěvky od vaší poslední návštěvy, můžete si nastavit odběr nových příspěvků emailem, vytvořit vlastní podpis atd. Pokud vás to zaujalo, neváhejte a vyzkoušejte to. Pokud ještě nejste zaregistrovaní, můžete tak bezplatně učinit v levém panelu (přihlášení). Pokud vstupujete do fóra nepřihlášeni. můžete si příspěvky nadále číst ale ne již vlkádat nové.

Ve výchozím zobrazení vidíte jednotlivá diskusní fóra, v každém fóru pak najdete témata, o kterých zde můžeme diskutovat. Důležité je, že nové téma může založit KDOKOLI, kdo je přihlášen. Pokud tedy chcete cokoli související s BDSM probrat s ostatními čtenáři webu, zde k tomu máte jedinečnou příležitost. Máte nějaké otázky k BDSM praktikám, připomínky nebo náměty k tomuto webu, chcete se vyjádřit k zde zveřejněným povídkám a článkům, chcete se podělit o své zkušenosti z BDSM života? Pojďte se zapojit do naší BDSM diskuse.

Pokud je vám cokoli kolem diskusního fóra nejasného, nestyďte se a napište nám na redakční mail.