reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow BDSM Diskuse

Diskusní fórum

 
zakletaprincezna
Uživatel
Příspěvků: 1
graphgraph
 
- 02/05/2013 15:30 Ráda bych,znala Váš názor, na změnu stavu. Zda-li to přirozeně jde. Jsem sub, ale momentálně jsem krátce s partnerem, který je bohužel také sub. Absolutně netuším, jak mám v sobě zlomit své pocity podřízenosti a podvolnosti obvzlášť když jsem v situaci, kdy jsem silně zamilovaná a jakákoliv představa dominance z mé strany ve mě budí představu ztráty partnera, jelikož nevím, zda-li si mohu dovolit být dominantní.Nemám představu, jak to bude vnímat protějšek.Mám přímo namysli ponižování. Trpím dojmem, že by partner mohl nabýt dojmu, že nejsem pro něho vhodnou partnerkou Ale asi je to tím, že opravdu netuším, co se skrývá za pocity v mužské hlavě, pokud je submisivní a jakým zpusobem vnímá ženu a její dominantní projevy. Přijde mi líto ponižovat někoho, koho mám ráda, ale vím, že budu muset. Jen nerozumím tomu, jak to někomu může způsobovat dobře. Já jsem submisivní a vím, jaké pocity to způsobuje mě, ale muž a žena, to je rozdíl. Tak mě trošku povzbudte a vysvetlete jak to s těmi pocity vlastne je.
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.


Jak funguje diskusní fórum? Jak vložit svůj příspěvek?

Diskusní fórum na svetbdsm.cz je otevřené všem registrovaným uživatelům, tedy kdokoli z čtenářů webu zde může zanechat svůj příspěvek, založit nové téma diskuse apod. Na každé fórum dohlíží jeho moderátor (nebo více moderátorů), který má právo příspěvky v rozporu z pravidly fóra editovat nebo mazat. Jde o to, aby fórum nebylo zneužíváno pro reklamu, spam nebo se zde neobjevovaly příspěvky v rozporu s pravidly slušného chování. Přece jen svetbdsm.cz je a chce i nadále zůstat BDSM serverem na úrovni. Původní myšlenku aby fórum bylo zcela anonymní a na vložení příspěvku nebylo nutno se přihlašovat jsme byli nuceni opustit poté co jsme museli každý den mazat několik spamových příspěvků. Díky za pochopení.

Pokud tedy vstupujete do fóra jako zaregistrovaní uživatelé, má to navíc své výhody, např. uvidíte označené všechny nové příspěvky od vaší poslední návštěvy, můžete si nastavit odběr nových příspěvků emailem, vytvořit vlastní podpis atd. Pokud vás to zaujalo, neváhejte a vyzkoušejte to. Pokud ještě nejste zaregistrovaní, můžete tak bezplatně učinit v levém panelu (přihlášení). Pokud vstupujete do fóra nepřihlášeni. můžete si příspěvky nadále číst ale ne již vlkádat nové.

Ve výchozím zobrazení vidíte jednotlivá diskusní fóra, v každém fóru pak najdete témata, o kterých zde můžeme diskutovat. Důležité je, že nové téma může založit KDOKOLI, kdo je přihlášen. Pokud tedy chcete cokoli související s BDSM probrat s ostatními čtenáři webu, zde k tomu máte jedinečnou příležitost. Máte nějaké otázky k BDSM praktikám, připomínky nebo náměty k tomuto webu, chcete se vyjádřit k zde zveřejněným povídkám a článkům, chcete se podělit o své zkušenosti z BDSM života? Pojďte se zapojit do naší BDSM diskuse.

Pokud je vám cokoli kolem diskusního fóra nejasného, nestyďte se a napište nám na redakční mail.