reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Link na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka arrow BDSM Diskuse

Diskusní fórum

 
Spanker
Moderátor
Příspěvků: 21
graphgraph
 
- 16/10/2007 01:07 Rozhodli jsme se pro vás připravit novou sekci - Světem BDSM. Postupně navazujeme spolupráci s různými dle našeho názoru zajímavými světovými BDSM weby, které Vám, našim čtenářům, mohou nabídnout např. fotky nebo videa, která pak můžeme zveřejnit na svetbdsm.cz. Spolupráce je oboustranně výhodná - Vy získáváte zajímavý BDSM obsah, pro partnerské servery je to reklama. Postupně budou tedy v sekci Světem BDSM přibývat další weby, které Vám zde v krátkosti představíme a v Galerii (později v sekci Video) budete nacházet nové fotky a videa. Pilotním partnerem je spankingový server www.pain4fem.com. Takže co vy na to? Víte o dalších BDSM webech s pro Vás zajímavým obsahem? Sem s nimi!

Příspěvek editován: Spanker, v: 25/10/2007 23:41
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Poutík
Uživatel
Příspěvků: 32
graph
 
- 12/11/2007 07:11 Asi takovou ikonou v tvorbě a zveřejňování bdsm ve všech jeho podobách je hogtied.
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Spanker
Moderátor
Příspěvků: 21
graphgraph
 
- 19/02/2008 00:13 Ahoj Poutíku, sakra já teď koukám že jsem úplně přehlíd tento tvůj tip. Takže díky za něj a chci se Tě rovnou zeptat, zda bys nebyl ochoten na tento server (případně nějaké další) napsat recenzi, případně někdo další z čtenářů tohoto fóra? Hogtied je nyní součástí velkého BDSM serveru kink.com, takže by se daly postupně ohodnotit všechny jeho části. Navíc v brzké době chceme s tímto serverem navázat spolupráci a tím pádem přinést čtenářům svetbdsm i nějaké fotky a videa z kink.com. Odměnou za recenze bohužel může být jen dobrý pocit z obohacení ostatních čtenářů svetbdsm.cz. Takže kdo se hlásí dobrovolně?
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Bertoluigi
Uživatel
Příspěvků: 7
graphgraph
 
- 19/02/2008 23:10 Ahoj BDSMáci, připojuji odkaz na zajímavou stránku, cca jednou týdně jsou tam nové updaty fotek a videa, skoro pro každého něco tak si to užijte
http://www.silent-screams.com/tgp/bdsm.html
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.


Jak funguje diskusní fórum? Jak vložit svůj příspěvek?

Diskusní fórum na svetbdsm.cz je otevřené všem registrovaným uživatelům, tedy kdokoli z čtenářů webu zde může zanechat svůj příspěvek, založit nové téma diskuse apod. Na každé fórum dohlíží jeho moderátor (nebo více moderátorů), který má právo příspěvky v rozporu z pravidly fóra editovat nebo mazat. Jde o to, aby fórum nebylo zneužíváno pro reklamu, spam nebo se zde neobjevovaly příspěvky v rozporu s pravidly slušného chování. Přece jen svetbdsm.cz je a chce i nadále zůstat BDSM serverem na úrovni. Původní myšlenku aby fórum bylo zcela anonymní a na vložení příspěvku nebylo nutno se přihlašovat jsme byli nuceni opustit poté co jsme museli každý den mazat několik spamových příspěvků. Díky za pochopení.

Pokud tedy vstupujete do fóra jako zaregistrovaní uživatelé, má to navíc své výhody, např. uvidíte označené všechny nové příspěvky od vaší poslední návštěvy, můžete si nastavit odběr nových příspěvků emailem, vytvořit vlastní podpis atd. Pokud vás to zaujalo, neváhejte a vyzkoušejte to. Pokud ještě nejste zaregistrovaní, můžete tak bezplatně učinit v levém panelu (přihlášení). Pokud vstupujete do fóra nepřihlášeni. můžete si příspěvky nadále číst ale ne již vlkádat nové.

Ve výchozím zobrazení vidíte jednotlivá diskusní fóra, v každém fóru pak najdete témata, o kterých zde můžeme diskutovat. Důležité je, že nové téma může založit KDOKOLI, kdo je přihlášen. Pokud tedy chcete cokoli související s BDSM probrat s ostatními čtenáři webu, zde k tomu máte jedinečnou příležitost. Máte nějaké otázky k BDSM praktikám, připomínky nebo náměty k tomuto webu, chcete se vyjádřit k zde zveřejněným povídkám a článkům, chcete se podělit o své zkušenosti z BDSM života? Pojďte se zapojit do naší BDSM diskuse.

Pokud je vám cokoli kolem diskusního fóra nejasného, nestyďte se a napište nám na redakční mail.