reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

SpolupráceLink na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Syndikování

Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka
Ranní probuzení
Napsal Romana   
Středa, 22. srpen 2007

Po nádherném večeru s Pánem pomalu procitám do rána zalitého sluncem. Pán už je vzhůru a jeho ruce mě zadrží. Na oči mi uváže šatek. Zná mě a ví jak jsem po ránu citlivá a po večerní lekci příjemně rozbolavělá. Nechává mě ležet. Dává mi pouta na ruce a nohy, nasazuje obojek. Ruce přivazuje k čelu postele a nohy doširoka k  provazům co zůstaly v rozích postele po večerní lekci. Poslušně ležím a moje tělo je napnuté, plné očekávání.  Bradavky ztvrdly a mnou projíždí vlny vzrušení , které končí v podbřišku. Cítím jak začínám vlhnout. Pán zná mé tělo ví jak moc si přeji, aby mě hladil prsa a mačkal bradavky.  Ale stále čekám a nic se neděje…a když už jsem nedoufala, že se mě dotkne, stalo se to...


Poprvé
Napsal Romana   
Středa, 15. srpen 2007

S příchodem internetu a přístupu k lechtivým obrázkům i z oblasti netradičních praktik jsem začala pozvolna zjišťovat, že mě klasické milování nestačí. Pohled na obrázky svázaných ženských těl, které se zmítají pod rukama svých dominatních Pánů mě uváděl do hlubokého snění. To se projevovalo brněním po cele délce páteře, svíráním podbřišku a moje fantazie pracovala na plné obrátky. Při milování jsem si vždy vybavila nějaký obrázek či krátké video co mě dokázalo dostat do takového vzrušení, o kterém se mi ani nezdálo.


Óda na prsa
Napsal der.mann   
Úterý, 14. srpen 2007

Je to jen malý krůček pro člověka, ale velký skok pro lidstvo - Neil Armstrong, Apollo 11. Tak tohle jsem si opakoval v okamžiku, kdy jsem kupoval dva lístky do kina Hvězda na film Pomáda. Ten večer jsem očekával i já svůj velký skok.


Seznámí na internetu - jaké typy lidí můžete potkat
Napsal Romana   
Pondělí, 13. srpen 2007

Ze své zkušenosti bych chtěla pro začínající s BDSM napsat pár řádků ohledně seznamování se. Většinou se potkáme někde na netu v místnosti chatu. Pak je zde vetší prostor na komunikaci. Můžeme a nemusíme věřit všemu co nám virtuální partner píše. Pro mě platí pravidlo, že když se chci upřímně seznámit tak si nevymýšlím a to také předpokládám i na druhé straně. Jak se říká," lež má krátké nohy". Ale ne vždy to tak funguje. Ještě taky zůstává možnost seznámení přes inzerát. Pro komunikaci většina z nás zase volí internet či SMS. A proto bych virtuální pisatele rozdělila do několika kategorií.


Klub Merlin
Napsal der.mann   
Čtvrtek, 09. srpen 2007

Dokázal uspokojit tolik žen, které by se jinak uspokojovaly samy, že mu za to snad jednou postaví pomník. A to se jich nemusel ani dotknout. Nevěříte ?


<< Začátek < Předchozí 11 12 Následující > Konec >>

Výsledky 101 - 110 z 118

Ankety

Ať již dostáváte či udělujete - Vaše nejoblíbenější pomůcka pro spanking ?
 

Redakční okénko

3.3.2011 Soutěž o nejlepší povídku
Vyhlašujeme soutěž o nejlepší povídku !  na téma bondage a spanking.

Podmínky : Zašlete Vaši povídku na uvedené téma na email :

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
heslo soutěž  BS 2011

v období od 3.3.2011 do 1.5.2011

Vaši povídku zveřejníme a od 1.5.2011 do 1.6.2011 proběhne veřejné hlasování.
Nejlepší povídka získa erotické BDSM pomůcky v hodnotě 500 kč dle vlastního výběru.

 12. 8.2010 tip na filmMezi nebem a peklem
Dle informací na ČT1, míří do kin první  film s BDSM tématikou s názvem "Mezi nebem a peklem"

 


 20.4. 2010 tip na tento měsíc
Chcete vyzkoušet kvalitní pomůcky z nerez ocely ? doporučujeme na základě našich zkušeností. Výrobce splní i Vaše individuální požadavky na úpravy více zde : http://drticdr.borec.cz/images/index.htm

14.10.2009 Připravujeme sraz
Připravujeme další sraz, nyní nebude v Brně ale v Olomouci ve stylove hospodě "mučírna". Sraz proběhne cca za 2 měsíce.


Jeden z našich čtenářů (Daniel - OtrokProVšechno) nám zaslal odkaz na svůj projekt - dotazník pro submisivní otroky a otrokyně. Můžete se zdarma registrovat a vyplnit svůj dotazník a ten pak sdílet s ostatními.

http://bdsmpage.unas.cz