reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

SpolupráceLink na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Syndikování

Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka
Výlet s mým Pánem - část 3.
Napsal Faraon   
Pondělí, 19. listopad 2007

 Tak to je pěkné – nic nevidím, nemůžu se hýbat, nemůžu mluvit a musím počkat až to Pána přestane bavit… Vzápětí jsem ucítila, že si sedá vedle mne na gauč. A pak za chvíli jsem ucítila jeho ruku na svých bradavkách. Lehce po nich přejel, čímž rozkmital závažíčka. Pak se jeho ruka zase vzdálila. Chvíli se nic nedělo a pak se situace opakovala. Potom byl zase „klid“ a pak jsem jej ucítila v kundičce, jen ji zlehka projel a zase zmizel. Byla jsem úplně šílené a nemohla jsem s tím nic dělat. A takhle to probíhalo pořád. Akorát časem přišly ke slovu i důtky. Přes prsa, přes kundičku, přes bříško, přes boky… prostě kde to Pána napadlo. A pořád dál a znovu a znovu. Vůbec jsem nebyla schopná odhadnout čas.


Báseň od Gozzera
Napsal GoZZeR   
Středa, 14. listopad 2007

Ó můj pane , jsem v latexu, ....
Jsem zcela skryta, ...
Hříchem provinilá, ...
Jsem  hodně  ráda bita....

Provinilá a skryta ,hmmmm, ....
Řekni mi proč ,no proč, chceš  být  v latexu bita .....Prásk!


Lojza a Margita - část 2
Napsal Ďábel Medvědovitý   
Čtvrtek, 01. listopad 2007
Margita se konečně vrátila domů. Lojza jí řekl, že ji stále má rád, a jestli Margita chce, mohou spolu chodit jako dřív. Margita mu odpověděla: „Jsem moc ráda, že o mne ještě stojíš, a vím, jak jsi bojoval s Richardem. Ani nevím, zda si takovou lásku zasloužím. Ale po tom, co jsem zažila, už to nikdy nebude takové jako dřív.“ „Nemusí to být jako dřív, jde jen o to, zda mne máš ráda,“ děl Lojza. „Já si to musím rozmyslet“ odpověděla Margita. Za pár dni se oba sešli, Lojza vzal margitu kolem pasu a vyšli s spolu do rozkvetlých luk za městečkem, tak jako dříve. Jen jejich hovor byl mnohem vážnější, než dřív, dříve to byl samý žert, teď zbývalo ještě mnoho těžkých nevyřešených otázek. Ale odpověď na základní otázku byla jasná.

Lojza a Margita - část 1.
Napsal Ďábel Medvědovitý   
Středa, 24. říjen 2007
Padal soumrak a silnice se leskla deštěm. Lojza s Pepou jeli už tři hodiny od poslední zastávky, motor náklaďáku jednotvárně hučel na silnici rovné jako pravítko. Lojza se už bál, aby neusnul za volantem, když v dálce spatřil čtyři xenonová světla, která se rychle přibližovala. Rychlá ploštice se zlatou metalízou se kolem nich mihla jako blesk, a Lojza začal klít: „Doufám, že ta skvělá kára Richarda zaveze rovnou do pekel!“ a hrozil za Richardem pěstí. Najednou se Lojzovi nechtělo spát, vzteky mu bušilo srdce. Pepa na to: „Jen klídek, mladej, ať ještě neuděláš nějakou blbost. Dokud řídíš, zachovej si chladnou hlavu. Večer můžeš dát Ríšovi třeba přes hubu, ale teď sleduj cestu před sebou.“


Letem BDSM Světem
Napsal admin   
Pondělí, 15. říjen 2007

Chcete se dozvědět o zajímavých webech v oblasti BDSM? Zajímáte se o spanking nebo bondage a chcete si stáhnout fotky a klipy zdarma? V nové sekci Světem BDSM Vám postupně budeme předkládat zajímavé weby z oblasti spanking a bondage, o kterých si myslíme, že stojí za občasnou návštěvu a v krátkosti Vám je představíme. Pro tyto partnerské servery je to samozřejmě reklama, proto jako protislužbu od nich budeme pro Vás získávat fotky a později zřejmě i videa, která budeme pravidelně zveřejňovat v BDSM Galerii.

Máte i Vy své oblíbené BDSM servery a chcete se o ně podělit s ostatními čtenáři? Napište nám o nich na redakční e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny nebo do diskusního fóra a my je třeba v jedné z příštích aktualizací zařadíme do této sekce.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 91 - 100 z 118

Ankety

Ať již dostáváte či udělujete - Vaše nejoblíbenější pomůcka pro spanking ?
 

Redakční okénko

3.3.2011 Soutěž o nejlepší povídku
Vyhlašujeme soutěž o nejlepší povídku !  na téma bondage a spanking.

Podmínky : Zašlete Vaši povídku na uvedené téma na email :

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
heslo soutěž  BS 2011

v období od 3.3.2011 do 1.5.2011

Vaši povídku zveřejníme a od 1.5.2011 do 1.6.2011 proběhne veřejné hlasování.
Nejlepší povídka získa erotické BDSM pomůcky v hodnotě 500 kč dle vlastního výběru.

 12. 8.2010 tip na filmMezi nebem a peklem
Dle informací na ČT1, míří do kin první  film s BDSM tématikou s názvem "Mezi nebem a peklem"

 


 20.4. 2010 tip na tento měsíc
Chcete vyzkoušet kvalitní pomůcky z nerez ocely ? doporučujeme na základě našich zkušeností. Výrobce splní i Vaše individuální požadavky na úpravy více zde : http://drticdr.borec.cz/images/index.htm

14.10.2009 Připravujeme sraz
Připravujeme další sraz, nyní nebude v Brně ale v Olomouci ve stylove hospodě "mučírna". Sraz proběhne cca za 2 měsíce.


Jeden z našich čtenářů (Daniel - OtrokProVšechno) nám zaslal odkaz na svůj projekt - dotazník pro submisivní otroky a otrokyně. Můžete se zdarma registrovat a vyplnit svůj dotazník a ten pak sdílet s ostatními.

http://bdsmpage.unas.cz