reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

SpolupráceLink na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Syndikování

Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka
Svetbdsm se stal terčem útoku hackerů!
Napsal Spanker   
Středa, 23. duben 2008

Mnozí z vás čtenářů svetbdsm.cz možná včera s údivem sledovali, jak se namísto vašeho oblíbeného portálu objevila stránka hackerů (konkrétně zřejmě z Turecka), kterým se podařilo "heknout" naše stránky, přepsat některé klíčové soubory našeho redakčního systému a dokonce částečně poškodit i databázi. Využili zřejmě bezpečnostní mezeru v redakčním systému Joomla! na kterém svetbdsm běží. Později během odpoledne, když jsme byli o této skutečnosti informováni jedním z vás jsme alespoň nahradili úvodní stránku stručným oznámením této skutečnosti za což děkujeme.

Nakonec se ještě dnes v noci podařilo celý web obnovit ze zálohy a nyní již vše funguje jako dřív. Kdybyste ale přece narazili na nějaké problémy při prohlížení stránek, prosím napište nám na adresu redakce.

Redakce se tímto omlouvá za dočasnou nedostupnost stránek.


Výlet s mým Pánem - část 5.
Napsal Faraon   
Neděle, 20. duben 2008

„A teď padej udělat tu snídaní. Sobě můžeš nalít do misky mléko a do něj si dát pár piškotů, čubo. A mně udělej něco pořádného a teplého, vytrávilo mi s Tebou.“ Na to Pán odešel nahoru. Já posbírala zbytek svých sil a vybelhala se po schodech nahoru a hned do kuchyně. Připravila jsem Pánovi snídani (míchaná vejce, toasty, opečenou slaninu, máslo, marmeládu, med, kávu a čaj), všechno naskládala na tác a donesla Pánovi. Tady jsem vše prostřela na stůl: „Vaše otrokyně Faarah Vám připravila snídani, Pane, a žádá Vás o povolení jít nachystat své jídlo…“ „Jídlo, čubko? Myslíš to žrádlo, co jsem Ti milostivě dovolil? Jo tak to si můžeš jít udělat, ale máš na to jen minutu. Za tu ať si tu zpátky a na svém místě!


Noční cigareta
Napsal Romana   
Pondělí, 10. březen 2008

Včera, když přijel Pán, jsem se sice tvářila jako že je mě vše jedno, ale moje tělo bylo napnuté touhou k prasknutí.Pán to moc dobře věděl a byl velice přívětivý, pořád mě zaháněl do kouta, aby si vytvořil možnost nenápadně mě pomuchlovat. Když jsme uložili mojí malou princeznu, hned jsem spěchala do vany pořadně se vydrbat. Nicméně mám ještě jahody a holení jsme proto odložila na dobu,kdy budu opravdu čistá. Zašpuntovala jsem se tamponem a v krátké, černé krajkové košilce jsem se doslova vřítila do ložnice.


e-mail od jednoho z našich čtenářů
Napsal Trainer   
Čtvrtek, 06. březen 2008
Dnes nám přišel do redakce tak trochu výjmečný  e-mail ... denně nám píšete několik e-mailů, za které Vám děkujeme, tento je výjmečný tím, že vybízí k další činnosti a má konrétní nápad !

Přečtěte si tento e-mail - výzvu a diskutujme v komentářích ke článku, zda je mezi námi někdo, kdo by byl schopen napsat onu knihu, o které autor e-mailu mluví ...

Soutěže zde již probíhaly a nastal čas vyhlásit další .... vymýšlejte ...navrhujte ... svetbdsm.cz je přeci Váš svět ....

 


Výlet s mým Pánem - část 4.
Napsal Faraon   
Pondělí, 25. únor 2008

„Sluší Ti to, čubičko… Ale ještě to není dokonalé…“ Pán se znovu vydal na průzkum obsahu všech skříní. A nejspíš brzy našel, co hledal. „Tak teď si můžeš sednout na postel, čubičko…“ To se mi sice vůbec nechtělo… Už jen představa, že se posadím na ty dvě obří věci v mých útrobách, mne děsila. Ale co zbývalo. Pán by určitě nebyl ochoten snášet nějaké mé další zlobení a dole na rohoži jsem opravdu spát nechtěla. Sedla jsem si na postel. Bylo to opravdu hrozné… Jako by mne něco vevnitř trhalo na kusy. „Nohy k sobě!“ dál velel můj Pán.


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 81 - 90 z 118

Ankety

Ať již dostáváte či udělujete - Vaše nejoblíbenější pomůcka pro spanking ?
 

Redakční okénko

3.3.2011 Soutěž o nejlepší povídku
Vyhlašujeme soutěž o nejlepší povídku !  na téma bondage a spanking.

Podmínky : Zašlete Vaši povídku na uvedené téma na email :

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
heslo soutěž  BS 2011

v období od 3.3.2011 do 1.5.2011

Vaši povídku zveřejníme a od 1.5.2011 do 1.6.2011 proběhne veřejné hlasování.
Nejlepší povídka získa erotické BDSM pomůcky v hodnotě 500 kč dle vlastního výběru.

 12. 8.2010 tip na filmMezi nebem a peklem
Dle informací na ČT1, míří do kin první  film s BDSM tématikou s názvem "Mezi nebem a peklem"

 


 20.4. 2010 tip na tento měsíc
Chcete vyzkoušet kvalitní pomůcky z nerez ocely ? doporučujeme na základě našich zkušeností. Výrobce splní i Vaše individuální požadavky na úpravy více zde : http://drticdr.borec.cz/images/index.htm

14.10.2009 Připravujeme sraz
Připravujeme další sraz, nyní nebude v Brně ale v Olomouci ve stylove hospodě "mučírna". Sraz proběhne cca za 2 měsíce.


Jeden z našich čtenářů (Daniel - OtrokProVšechno) nám zaslal odkaz na svůj projekt - dotazník pro submisivní otroky a otrokyně. Můžete se zdarma registrovat a vyplnit svůj dotazník a ten pak sdílet s ostatními.

http://bdsmpage.unas.cz