reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

SpolupráceLink na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Syndikování

Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka
Kdo přebere štafetu? aneb prodej projektu svetbdsm.cz
Napsal admin   
Pondělí, 03. listopad 2008

Vážení a milí čtenáři,

je to již rok a čtvrt, co jsme se pustili do tvorby tohoto portálu. Za těch 15 měsíců nás navštívilo přes 150 000 lidí a věrných čtenářů se zaregistrovalo kolem tisícovky. Redakce, tedy dva její hlavní a zakládající členové, se ale již nestíhá kvůli pracovnímu vytížení věnovat po večerech tomuto projektu tak,  jak by si zasloužil. Věnovali jsme mu již stovky hodin a spolu s vámi vytvořili úžasný svetbdsm.cz, kde mimo článků a krásných galerií najdete i největší bdsm seznamku, diskusní fórum a další.

Pokud má někdo zájem "přebrat štafetu" a věnovat se této činnosti, napište nám. Zvažujeme prodej pouze vážnemu zájemci a vyhrazujeme si právo projekt neprodat.

Pokud máte vážny zájem, popište nám, jak byste s projektem pokračovali, jaké by byly vaše záměry do budoucna. Podmínky převodu projektu vám následně zašleme.

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny


Návštěva focení fotoserálu 2
Napsal Trainer   
Pátek, 03. říjen 2008

Neuběhly ani dva měsíce a do redakce nám příšlo opět pozvání na focení BDSM příběhu. Přinášíme Vám reportáž z focení a podělíme se s Váma také o fotografie, které v průběhu návštěvy vznikly.  Slova profesionalita, úroveň jsou na místě, posuďte samy ...

... je opět ráno , tentokráte ale trochu chladné a mlhavé . Hlásí se nastupující  podzim . Podle instrukcí produkčního mířím k přehradě nedaleko Prahy . Má tam  proběhnout jedna etapa focení nového fotoseriálu . Trocha bludění , najít cestu  není jednoducé , ale konečně zastavuji u několika povědomých aut .


Výlet s mým Pánem - část 6.
Napsal Trainer   
Čtvrtek, 25. září 2008

 Vlítla jsem do koupelny, opláchla si zadeček, otřela a honem se pustila do oblékání. Moc toho nebylo. Obojek, korzet (sahající sotva k bradavkám) a latexová kolová sukýnka sotva do půli stehen. Rychle jsem to na sebe naházela a spěchala za pánem. Čekal a kontroloval čas na hodinkách. „Máše štěstí, čubičko, stihla jsi to. Tak jdeme.“ Natáhl ruku a připnul mi k obojku vodítko.

Celá konsternovaná jsem vyšla za ním na vodítku. Tohle mi Pán ještě nikdy neudělal. Co budu dělat, když někoho potkáme? No snad jsme dostatečně daleko od civilizace. A pravděpodobnost, že tu potkám někoho známého, je snad úplně nulová… Šla jsem za Pánem tak, aby vodítko nebylo ani volné ani napjaté, protože vím, že tak to má správně vycvičený pejsek umět. Snad se mu to bude také líbit… Nic neříkal a vedl mne do lesa. Ani nevím jak dlouho jsme tak mlčky šli. Naštěstí jsme opravdu nepotkali ani živáčka.


Příběh přímo pohádkový
Napsal Romana   
Čtvrtek, 04. září 2008

Budu vám vyprávět příběh pohádkový, kdy tu noc kouzelnou ožívají hračky. Schované v šeru pod postelí probouzí se, aby si vyprávěli prožité příběhy.
Tu noc se jako první probudil starý generál Rákoska. Svým mohutným zívnutím vzbudil svého kamaráda Bičíka. Při jejich tichém hovoru se probudila i madam Ratanka.


Soutěž Velké prádlo: není vítězů ani poražených
Napsal Spanker   
Středa, 03. září 2008

Vážení čtenáři,

k 30.8. jsme slíbili vyhlásit vítěze soutěže Velké prádlo, a to na základě vašeho hlasování v anketě po celý měsíc srpen. Za redakci chceme předně poděkovat všem zúčastněným za odvahu a nadšení s jakým se do soutěže zapojili, máte všichni hluboký obdiv jak nás redakce tak určitě i všech čtenářů svetbdsm.cz. Chcete vědět, jak to dopadlo? Čtěte dále...


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 61 - 70 z 118

Ankety

Ať již dostáváte či udělujete - Vaše nejoblíbenější pomůcka pro spanking ?
 

Redakční okénko

3.3.2011 Soutěž o nejlepší povídku
Vyhlašujeme soutěž o nejlepší povídku !  na téma bondage a spanking.

Podmínky : Zašlete Vaši povídku na uvedené téma na email :

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
heslo soutěž  BS 2011

v období od 3.3.2011 do 1.5.2011

Vaši povídku zveřejníme a od 1.5.2011 do 1.6.2011 proběhne veřejné hlasování.
Nejlepší povídka získa erotické BDSM pomůcky v hodnotě 500 kč dle vlastního výběru.

 12. 8.2010 tip na filmMezi nebem a peklem
Dle informací na ČT1, míří do kin první  film s BDSM tématikou s názvem "Mezi nebem a peklem"

 


 20.4. 2010 tip na tento měsíc
Chcete vyzkoušet kvalitní pomůcky z nerez ocely ? doporučujeme na základě našich zkušeností. Výrobce splní i Vaše individuální požadavky na úpravy více zde : http://drticdr.borec.cz/images/index.htm

14.10.2009 Připravujeme sraz
Připravujeme další sraz, nyní nebude v Brně ale v Olomouci ve stylove hospodě "mučírna". Sraz proběhne cca za 2 měsíce.


Jeden z našich čtenářů (Daniel - OtrokProVšechno) nám zaslal odkaz na svůj projekt - dotazník pro submisivní otroky a otrokyně. Můžete se zdarma registrovat a vyplnit svůj dotazník a ten pak sdílet s ostatními.

http://bdsmpage.unas.cz