reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

SpolupráceLink na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Syndikování

Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka
Důvěra
Napsal Trainer   
Úterý, 04. srpen 2009

   Marie mi přichází otevřít, těším se na ni a slyším její kroky před dveřmi. Dlouho jsem jí neviděl a těším se, že ji konečně dostanu, chytnu ji za prsa a stáhnu kalhotky. Představuju si její kundičku, jak do ní nadrženě vnikám a dívám se jí do očí. V té slastné chvíli cítím, jak se mi pták pomalu zdvihá. Když vrznou dveře vzpamatuju se a nasadím nadšený výraz. Nemusím se k tomu nijak přemlouvat, její oči září jako oči kočky a já se do nich vpíjím pohledem. Ostatně také proto, abych jí nekoukal na prsa. A stejně se neudržím. Má hluboký výstřih a podprsenka nadzdvihuje dvě hladké obliny. Přitisknu se k ní a políbím ji dřív, než stačím vystavit růže. Cítí je za zády a směje se tomu: „Počkej ty nedočkavče.“ Lehce mě odstrčí a nese květiny do vázy. Dívám se jí na krásný zadek a chci jí pomoct. „Radši otevři víno a posaď se.“


Focení výprasků
Napsal Trainer   
Neděle, 02. srpen 2009

Dnes nám přišel do redakce email, s žádostí o publikování výzvy pro děvčata. Výzvu rádi publikujeme a doufáme, že se spolu s čtenáři uvidíme fotografie či reportáž z focení.

výzva
----------------------------
Vážená redakce ,
 rádi bychom se na Vás obratily s žádosti o publikování výzvy. Připravujeme focení spankingových příběhů a hledáme dívky a ženy, které by měly zájem o tuto placenou akci. Jedná se o reálné výprasky rákoskou, důtky a řemeny. Při focení je možné ponechat zakrytý obličej. Odměnou bude nejen zážitek, ale hlavně honorář.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete Vaši fotku na adresu : Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

děkuji


Inzerát
Napsal Trainer   
Pátek, 31. červenec 2009

   Zalíbilo se mi bdsm tak jsem si podala inzerát že chci být svázána,ponížena a že chci dostat na holou.Ani jsem netušila že se mi to brzo splní.Do týdne se ozval Tomáš,poslal fotku abych věděla jak vypadá.Byl moc hezkej tak jsem nerozmýšlela ani chvilku.Chtěl se sejít hned nadcházející víkend.Půjčil si chatu od známého na Benecku v Krkonoších na kraji lesa.Krásné klidné místo.Zrovna jsem se kochala přírodou když mi před domem řekl:Dovnitř můžeš jen nahá!


BDSM zážitek z intru
Napsal Trainer   
Pondělí, 20. červenec 2009
Učila jsem se v Teplicích nad Metují vedle známých skal.Byla jsem zrovna v prváku a na to že mi bylo 16 už mě obletovalo dost kluků.Všimli si mně i maturanti který mně vzali sebou na vycházky do lesa.Měli jsme zrovna vycházky do 8 do večera tak bylo dost času.Byli tam 3 kluci,jedna holka a já.Kromě mě všichni maturanti takže mně potěšilo že mně vzali sebou.Měli sebou flašku vodky a říkali že se tam musí vypít.

Můj pán - první setkání
Napsal Trainer   
Pátek, 26. červen 2009
Jdu se svým Pánem domů...nevím, co mě čeká, ještě nikdy jsem to nezkoušela, ale už dlouho o tom sním. Vím, že mě to vzrušuje, ale stejně se bojím, nevím, co mám čekat.  
Doteď jsi se ke mně choval úplně normálně, jako k rovnocené...jakmile však překročíme práh Tvého bytu vím, že všechno bude jinak, teď jsi Pán Ty a já jen nesměle čekám, co si na mne vymyslíš...


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 50 z 118

Ankety

Ať již dostáváte či udělujete - Vaše nejoblíbenější pomůcka pro spanking ?
 

Redakční okénko

3.3.2011 Soutěž o nejlepší povídku
Vyhlašujeme soutěž o nejlepší povídku !  na téma bondage a spanking.

Podmínky : Zašlete Vaši povídku na uvedené téma na email :

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
heslo soutěž  BS 2011

v období od 3.3.2011 do 1.5.2011

Vaši povídku zveřejníme a od 1.5.2011 do 1.6.2011 proběhne veřejné hlasování.
Nejlepší povídka získa erotické BDSM pomůcky v hodnotě 500 kč dle vlastního výběru.

 12. 8.2010 tip na filmMezi nebem a peklem
Dle informací na ČT1, míří do kin první  film s BDSM tématikou s názvem "Mezi nebem a peklem"

 


 20.4. 2010 tip na tento měsíc
Chcete vyzkoušet kvalitní pomůcky z nerez ocely ? doporučujeme na základě našich zkušeností. Výrobce splní i Vaše individuální požadavky na úpravy více zde : http://drticdr.borec.cz/images/index.htm

14.10.2009 Připravujeme sraz
Připravujeme další sraz, nyní nebude v Brně ale v Olomouci ve stylove hospodě "mučírna". Sraz proběhne cca za 2 měsíce.


Jeden z našich čtenářů (Daniel - OtrokProVšechno) nám zaslal odkaz na svůj projekt - dotazník pro submisivní otroky a otrokyně. Můžete se zdarma registrovat a vyplnit svůj dotazník a ten pak sdílet s ostatními.

http://bdsmpage.unas.cz