reklama

 


 

 

 

 

 


Celý článek...

Obrázek z galerie

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

SpolupráceLink na svetbdsm.cz

Ikonka pro umístění odkazu na naše stránky:

Logo pro link na www.svetbdsm.cz


Syndikování

Spřátelené weby

powered_by.png, 1 kB
Hlavní stránka
Menší dům na konci vesnice
Napsal Trainer   
Úterý, 23. březen 2010

   k tomu velká stodola a hospodářská budova, stáje a pole. Prosperující biofarma, klid, ticho a soukromí. Pravda, část stodoly tak trochu neslouží původním účelům, ale o to víc si v ní užíváme. Můj muž přenechal lékařskou praxi svým synům a teď se věnuje hlavně kutilství, má za stodolou zařízenou dílnu a v ní vyrábí samé zajímavé držáky, poutáky, věšáky a já ani vlastně nevím, jak to pojmenovat. Jeho další největší radost je filmování, má velkou sbírku filmů, které sám natočil a na které se rád a často dívá. Když už ze stodoly není slyšet bruska a vrtačka, můj muž začíná být neklidný, tak já vím, že k nám přijedou hosti. Snídáme ráno na terase plné slunce a můj muž mi říká: zlato, dneska žádná práce, hezky si odpočiň, večer budeme mít návštěvu, chci , abys měla hezký den i večer. Usmívám se, začíná mě brnět celé tělo a šimrá mě kolem žaludku. Co chystá dnes večer za překvapení? Nezeptám se, protože to napětí do večera mě udržuje ve stálém stavu vzrušení. Zkontroluju naše dva zaměstnance na farmě, opaluju se, odpočívám a večer si nejspíš dám olejovou koupel. Chci si číst, ale moje myšlenky jsou rozlítané všemi směry, kdo večer přijede? Co se bude dít?


Pozvánka na přehlídku výrobků v klubu Alcatraz Praha
Napsal Trainer   
Středa, 17. únor 2010

Vážení přátelé (nejen)BDSM hrátek,
rádi bychom Vás informovali o nově otevřeném e-shopu s rozšířenou nabídkou hraček, které Vás určitě budou zajímat. Výrobky jsou převážně české výroby, ve většině případech šité zákazníkovi na míru. Naše výrobky jsou zhotoveny z kvalitních ocelových materiálů a hovězí kůže. Protože jsme se rozhodli oslovit stálé i nové zákazníky SOUTĚŽÍ, budeme velice rádi, když se zúčastníte a když se Vám podaří vyhrát některou z hodnotných cen, které Vám nabízíme. Více informací o soutěži najdete na http://www.crazytoys.cz/index.php?route=information/information&information_id=8


Praxe na farmě 2 díl
Napsal Trainer   
Čtvrtek, 04. únor 2010

Zdálo se mi, že mě olizuje pes co byl u nás v domově, nějak mi namočil tváře, chci uhnout a okřiknout ho….otevírám oči do tvrdé reality, ten jazyk psa byl hadr, kterým mi ten samozvaný doktor otíral obličej.„No vítám tě zpět, už si se nám vyhajala?“ ptal se jízlivě. Zjišťuji, že už mám volné ruce a tělo, jsem přivázána pouze za nohy v kolenou, a to mi nedovoluje nikam utéct. Utéct, ale kam? Úplně už vnímám svoje okolí, v puse již nemám roubík, a doktor mi dokonce podal láhev s vodou.

„Tak se holka napij, to je tvoje poslední příležitost posloužit si při jídle rukama, koně přece nemají ruce, to bys mohla vědět!“ Mluvil úplně slizce, a začal se chraplavě smát. Když jsem dopila, byl konec jeho dobroty. Vytrhl mi láhev z rukou. Ze stolu vzal něco co vypadalo jako kožená kukla se spoustou řemínků. Nasadil mi ji na hlavu, kolem krku utáhl široký obojek z hrubé kůže, který měl v místě mého ohryzku velký ocelový kruh, a začal přitahovat kuklu řemínky k obojku. Byla to vlastně taková kožená helma. Když byl hotov, se zálibou se na mě díval, a zkoušel pevnost dotažení.


Výsledky ankety - místo pro BDSM hry
Napsal Trainer   
Pondělí, 18. leden 2010
Přínášíme výsledky ankety  "Kde nejraději provozujete BDSM hry" Výsledky jsou zajímavé, téměř 5% lidí na veřejnosti :) Děkujeme Všem co hlasovali, dnešním dnem připravujeme novou anketu ...Únos?! – část první
Napsal Trainer   
Pondělí, 18. leden 2010

Probouzím se v úplné tmě a moje první myšlenka je, že jsem mrtvá. Nebo alespoň polomrtvá. Prostě mám takový pocit, že takhle se normální člověk neprobouzí, ani nevím proč. „Divné ráno.“, bleskne mi hlavou. Hned vzápětí se ovšem dostavuje ta neuvěřitelně palčivá bolest hlavy, která mi dává jasně najevo, že má počáteční myšlenka byla špatná – bezva, takže žiju. Moje tělo mě vzápětí uvádí do kruté reality, uvědomuju si, že mě bolí úplně všechno, jako kdyby každičký sval brnkal na moje nervy. Bože co to je? Chci se jenom trochu protáhnout a alespoň trochu uvolnit napjaté svaly, ale namísto toho se nepohni ani o centimetr…co to k sakru….


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 31 - 40 z 118

Ankety

Ať již dostáváte či udělujete - Vaše nejoblíbenější pomůcka pro spanking ?
 

Redakční okénko

3.3.2011 Soutěž o nejlepší povídku
Vyhlašujeme soutěž o nejlepší povídku !  na téma bondage a spanking.

Podmínky : Zašlete Vaši povídku na uvedené téma na email :

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
heslo soutěž  BS 2011

v období od 3.3.2011 do 1.5.2011

Vaši povídku zveřejníme a od 1.5.2011 do 1.6.2011 proběhne veřejné hlasování.
Nejlepší povídka získa erotické BDSM pomůcky v hodnotě 500 kč dle vlastního výběru.

 12. 8.2010 tip na filmMezi nebem a peklem
Dle informací na ČT1, míří do kin první  film s BDSM tématikou s názvem "Mezi nebem a peklem"

 


 20.4. 2010 tip na tento měsíc
Chcete vyzkoušet kvalitní pomůcky z nerez ocely ? doporučujeme na základě našich zkušeností. Výrobce splní i Vaše individuální požadavky na úpravy více zde : http://drticdr.borec.cz/images/index.htm

14.10.2009 Připravujeme sraz
Připravujeme další sraz, nyní nebude v Brně ale v Olomouci ve stylove hospodě "mučírna". Sraz proběhne cca za 2 měsíce.


Jeden z našich čtenářů (Daniel - OtrokProVšechno) nám zaslal odkaz na svůj projekt - dotazník pro submisivní otroky a otrokyně. Můžete se zdarma registrovat a vyplnit svůj dotazník a ten pak sdílet s ostatními.

http://bdsmpage.unas.cz